Meniu

JBL Pulse 3 belaidė garso kolonėlė

JBL Pulse 3 belaidė garso kolonėlė

Akcija
1 / 2

JBL Pulse 3 belaidė garso kolonėlė

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „JBL“ belaidę garso kolonėlę pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

PVM

 • Mokant iš karto

  169,00 €

  229,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Sodrus, geros kokybės garsas.
 • 360 laipsnių kampu sklindantis garsas. Muziką vienodai gerai girdėsite būdami bet kurioje šios belaidės garso kolonėlės pusėje.
 • Specialūs šviesos efektai, reaguojantys į klausomos muzikos ritmą ar šviečiantys pagal Jūsų pasirinktus nustatymus.
 • Galimybė per „Bluetooth“ ryšį sujungti iškart su 2 įrenginiais ir iš jų pakaitomis leisti muziką.
 • Atspari vandeniui: nebijo lietaus bei atsitiktinių purslų.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga.
 • „JBL Connect+“: junkite kelias garso kolonėles į vieną sistemą ir išgaukite dar įspūdingesnį stereo garsą.
 • Talpi 6000 mAh įkraunama baterija: su įjungtais šviesos efektais muzikos klausysitės iki 12 valandų.
 

Įrenginio aprašymas

JBL Pulse 3 belaidė garso kolonėlė| BITĖ
Ar įmanoma muziką ne tik girdėti, bet ir matyti? Tikrai taip! Puikus to įrodymas – belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“, kuri pasižymi ne tik itin kokybišku bei 360o skleidžiamu garsu, bet ir jį papildančiais įvairiaspalvių šviesų efektais. Neabejokite, ši garso kolonėlė įspūdingai skambės ir atrodys tiek kamerinėje aplinkoje, tiek atvirame ore vykstančiame vakarėlyje. „JBL“ garsiakalbių vizitinė kortelė – sodrus, puikiai subalansuotas žemų ir aukštų garsų skambesys – leidžia mėgautis bet kurio stiliaus muzika. O pagal muziką ar Jūsų pasirinktus nustatymus pulsuojantis ir besikeičiantis LED apšvietimas sukuria nepakartojamą atmosferą.
 
6000 mAh talpos baterija leidžia klausytis muzikos su šviesos efektais net iki 12 valandų be pertraukos. Į garso kolonėlę „JBL Pulse 3“ atkreipti dėmesį turėtumėte ir tuo atveju, jei mėgstate pramogauti gamtoje. Ne tik dėl to, jog ši kolonėlė belaidė. Jai suteiktas IPX7 atsparumo vandeniui sertifikatas – tai reiškia, kad ją galite drąsiai neštis į vakarėlį prie ežero ar baseino: belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ nebijo nei pavienių purslų, nei liūties, nei netyčia išpiltos stiklinės vandens. Taigi, jei pageidaujate ne tik puikios garso kokybės, bet ir įspūdingo reginio – belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ skirta kaip tik Jums.
 
Mėgaukitės puikia garso kokybe. Dėka pažangios garso sistemos ir iš skirtingų garsiakalbių skleidžiamų žemų ir aukštų dažnių belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ atkuria ypač sodrų ir aiškų garsą. Maža to, garsas sklinda 360o. Tai reiškia, kad muziką girdėsite puikiai, kad ir kurioje garso kolonėlės pusėje stovėtumėte.
 
Daugiau spalvų! Belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ džiugins Jus ne tik puikia muzikos kokybe, bet ir spalvomis. Unikali LED sistema įvairiaspalvių šviesų žaismu papildys bet kurį muzikos kūrinį. Rinkitės iš kelių jau esančių režimų arba sukurkite savąjį naudodamiesi „JBL Connect“ programėle.
 
12 valandų laikanti baterija. Visiškai įkrovus bateriją, belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ be pertraukų gali veikti iki 12 valandų – net su įjungtais šviesos efektais.
 
Vanduo – nebaisus. Prieš nešdamiesi belaidę garso kolonėlę „JBL Pulse 3“ į lauką, galite netikrinti orų prognozių. Šiai garso kolonėlei suteiktas IPX7 atsparumo vandeniui sertifikatas. Tai reiškia, kad jai nebaisus nei drėgnas oras ar lietus, nei netyčia iš stiklinės išsipylęs vanduo.
 
Atsiliepkite į skambučius. Belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ turi integruotą mikrofoną, tad į skambučius galėsite atsiliepti tiesiog paspaudę ant jos esantį mygtuką. Speciali triukšmą ir aidą slopinanti technologija užtikrins, kad pašnekovas Jus puikiai girdės.
 
Daugiau garso kolonėlių – daugiau garso ir šviesų. Belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ palaiko „JBL Connect+“ funkcionalumą, leidžiantį per „Bluetooth“ ryšį sujungti net iki 100 „JBL“ garso kolonėlių. Tad jei draugai į vakarėlį atsineš savo belaides JBL garso kolonėles, palaikančias „JBL Connect+“, jas sujungę į vieną sistemą, patirsite tikrąją garso jėgą. Ypač įspūdingai atrodys kelios vienu metu veikiančios belaidės „JBL Pulse 3“ garso kolonėlės – muzikos ir šviesų šou garantuotas!
 
* Belaidė garso kolonėlė „JBL Pulse 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 8.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis, bei palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.