• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Tik internetu
Sony

55" OLED XR55A80KAEP išmanusis televizorius

Sony 55" OLED XR55A80KAEP išmanusis televizorius

 • Sony 55
 • Sony 55
 • Sony 55
 • Sony 55
 • Sony 55
1 / 2
Tik internetu
Sony

55" OLED XR55A80KAEP išmanusis televizorius

PVM

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Skaityti daugiau

6,99 € / mėn.

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

Sony

55" OLED XR55A80KAEP išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „OLED“ ekranas
 • „Dolby Vision“ palaikymas
 • Itin siauras rėmas
 • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
Modernus ir minimalistinis metalinis rėmelis, trys stovėjimo padėtys – tai tik keli „Sony 55'' XR55A80KAEP“ išmaniojo televizoriaus privalumai! 4K OLED ekranas užtikrins realybę atitinkančias spalvas, „Cognitive Processor XR™“ procesorius leis mėgautis detaliu vaizdu, o viską į harmoningą patirtį sujungs „Dolby Atmos®“ garso sistema ir prie aplinkos prisitaikantis garsas!
Sony 55'' XR55A80KAEP | BITĖ


Aukštos kokybės vaizdas neužmirštamai patirčiai

„Sony 55'' XR55A80KAEP“ 55 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje integruotas galingas „Cognitive Processor XR™“ procesorius nukels audiovizualinę patirtį į kitą lygmenį! Šis inovatyvus procesorius atkuria turinį atitinkantį realybę, kad patirtis būtų neįtikėtinai tikroviška. Vaizdas analizuojamas ir valomas, ypač aplink pagrindinius taškus, kad būtų sukurtas gylis, nepaprastas kontrastas ir gražios spalvos.
 


Pasinerkite į realius nuotykius

Dėl „Cognitive Processor XR™“ procesoriaus „Sony 55'' XR55A80KAEP“ išmanusis televizorius užtikrins itin aukštą vaizdo kokybę, o stulbinantį kontrastą garantuos 4K OLED ekranas, tad kiekviena detalė, matoma ekrane, bus tolygi matomoms realiame gyvenime. Dėl „XR Triluminos Pro“ technologijos išmanusis televizorius gali pasiekti daugiau nei milijardą spalvų ir atkurti kiekvieną iš jų su subtiliais realiame pasaulyje matomais skirtumais. Negana to, mėgausitės tokiomis funkcijomis kaip maksimali rezoliucija, judesio aiškumas, kokybės didinimas ir kadrų švelninimas!
 
Sony 55'' XR55A80KAEP | BITĖ
Sony 55'' XR55A80KAEP | BITĖ


Garsas, kuris prisitaiko

Nesvarbu, kurioje kambario vietoje esate, „Sony 55'' XR55A80KAEP“ nustato padėtį ir optimizuoja garsą, kad galėtumėte mėgautis tokia pačia garso kokybe, kaip sėdėdami tiesiai prieš televizoriaus ekraną. Negana to, garsas prisitaiko prie aplinkos ir kinta, priklausomai nuo joje esančių objektų, pavyzdžiui, užuolaidos sugeria garsą. Šis televizorius aptinka objektus ir atkuria garsą jį patobulindamas pagal erdvę.
 


Daugiau galimybių žaidžiant

„Sony 55'' XR55A80KAEP“ naudoja automatinį mažos delsos režimą bei atpažįsta, kai yra prijungta bei įjungta konsolė, todėl žaidimai taps sklandesni bei jautresni atliekamiems veiksmams. Kartu su kintamu atkuriamuoju dažniu, išmanusis televizorius išvengia ekrano lūžio ir strigimų, jis dinamiškai koreguoja atkuriamąjį dažnį, kad atitiktų žaidimų dažnį. Išmanusis televizorius yra suderinamas su „Bluetooth®“ palaikančiais įrenginiais, kad pramogos vyktų sklandžiai. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines arba ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV laidomis bei muzika savo mėgstamoje vietoje – be jokių trikdžių. Naudokitės „Google TV“ ir rinkitės iš begalės kanalų, o Jūsų patogumui „Go3“ veikia be priedėlio!
 
Sony 55'' XR55A80KAEP | BITĖ
Sony 55'' XR55A80KAEP | BITĖ


Prisitaikantis prie erdvės ir poreikių

„Sony 55'' XR55A80KAEP“ išmaniojo televizoriaus dizainas yra itin elegantiškas ir minimalistinis, tad tiks kiekvieno namuose. Metalinis rėmelis yra plonas, tad visas dėmesys bus nukreipiamas į rodomą turinį. Trijų krypčių stovas leidžia pasirinkti standartinę televizoriaus stovėjimo padėtį, siaurą padėtį siauroms erdvėms bei garso juostos nustatymą, kad jaustumėtės it kine!
 

Sony

55" OLED XR55A80KAEP išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1342 mm x 842 mm x 176 mm
Matmenys be stovo (mm)1227 mm x 712 mm x 53 mm
Matmenys su stovu (mm)1227 mm x 738 mm x 330 mm
Svoris be stovo (kg)17,9
Svoris su stovu (kg)19,5
ModelisXR55A80KAEP

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas10W + 10W + 10W + 10W + 10W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysRF jungtis, Optinis garso išėjimas

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
Kita„Acoustic Surface Audio+“, „3D Surround Upscaling“, „Chromecast built-in“, Šviesos jutiklis, Paieška balsu, „Voice Zoom 2“
Kita„XR OLED Contrast Pro“, „XR Triluminos Pro“, „XR HDR Remaster“, „Auto Low Latency Mode“, „Auto Genre Picture Mode“
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai