• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

LG 55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius Black

LG 55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
1 / 2
Veikia su „Go3“
LG

55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius

Black

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

LG

55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „NanoCell“ ir „Quantum Dot“ technologijos;
 • Šeštos kartos „α7 AI“ procesorius;
 • „Go3“ veikia be papildomo priedėlio;
 • 4K raiška su 120 Hz atnaujinimo dažniu.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
„LG 55QNED823RE“ išmanusis televizoriaus turi 55 colių įstrižainės ekraną su „Quantum Dot“, „NanoCell“, „Precision Dimming Pro“ ir „Mini LED“ technologijomis, užtikrinančiomis ryškius vaizdus ir gilų kontrastą. „α7 Gen 6 AI 4K“ procesorius pagerina našumą ir palaiko tokias funkcijas kaip „AMD FreeSync Premium“ ir „GeForce NOW“, skirtas sklandžiai žaidimų eigai. Kartu su „LG Soundbar“ garso juosta įrenginys užtikrina įtraukiantį garsą ir visapusiškas pramogas. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 55QNED823RE | BITĖ


ATSAKINGAS DIZAINO SPRENDIMAS

LG televizorius turi aukštos klasės reputaciją, kuri pasižymi plonu, stilingu dizainu, lengvai derinamu su pažangiausiomis technologijomis. Plonas ir grakštus profilis „LG 55QNED823RE“ puikiai tinka bet kokio kambario estetiniam patrauklumui didinti. Be įspūdingo dizaino, LG padarė didelių žingsnių tvarumo link, keisdami pakavimo praktiką jie pasirinko ekologišką požiūrį, pereidami prie vienspalvio spaudinio ir naudodami perdirbamas medžiagas, dar labiau pabrėždami savo atsidavimą nekenksmingai praktikai ir mažindami savo pėdsaką aplinkai.


PAAŠTRINTI VIZUALINIAI POJŪČIAI

Patirkite aukščiausią vaizdo spindesį su „LG 55QNED823RE“ televizoriumi. Didžiulis 55 colių įstrižainės ekranas sujungia „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ su „Mini LED“ technologija, todėl tūkstančiai mažyčių foninio apšvietimo lempučių apšviečia jūsų turinį ir pateikia kvapą gniaužiančius ryškius vaizdus su neprilygstamu detalumu. Su „Precision Dimming“ ir „Ultra Contrast“ funkcijomis, kurias palaiko gilaus mokymosi algoritmai, šis ekranas padidina kontrasto santykį, pagerina ryškumą ir siūlo milijoną dinaminių gradacijų, todėl vaizdai yra 64 kartus geresni nei anksčiau, su patobulintomis šešėlių detalėmis ir aštrumu, kad žiūrėjimas būtų dar įtraukesnis!
LG 55QNED823RE | BITĖ
LG 55QNED823RE | BITĖ


PATOBULINTA PRAMOGŲ PATIRTIS

Patirkite naują našumo ir tikslumo erą su pažangiausiu „α7 Gen 6 AI 4K“ procesoriumi. Integruotas „LG 55QNED823RE“ išmaniajame televizoriuje, jis prisiima visą atsakomybę už kokybę, užtikrindamas, kad jūsų žiūrėjimo patirtis būtų išskirtinė. Su tokiomis funkcijomis kaip „AMD FreeSync Premium“ ir „Variable Refresh Rate“ jis ne tik pagerina žaidimų patirtį, bet ir dinamiškai prisitaiko prie unikalių poreikių, užtikrindamas sklandžią ir įtraukią pramogų kelionę. Be to, su „GeForce NOW“ įrenginys atveria duris į naujų žaidimų galimybių pasaulį.


PATYRIMINĖ KINO HARMONIJA

Pasinerkite į išskirtinės garso kokybės pasaulį su „LG Soundbar“, kuris yra puikus „LG 55QNED823RE“ televizoriaus palydovas. Ši garso sistema, sukurta nepriekaištingam pramogų potyriui, yra meistriškai suderinta, kad užtikrintų, jog kiekviena garso detalė būtų visiškai aiški ir įtraukianti. Stulbinantis vaizdas ir išskirtinis garsas susijungia ir sukuria nepamirštamą namų kino patirtį.
LG 55QNED823RE | BITĖ
LG 55QNED823RE | BITĖ


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Funkcija „All New Home“ siūlo intuityvią ir greitą sąsają, leidžiančią lengvai prisijungti prie mėgstamo turinio. Naudodami „AI Concierge“ atrasite populiarius raktinius žodžius, pagrįstus balso atpažinimo paieškos istorija, pagerindami turinio atradimą, o „AI Picture Wizard“ pakels jūsų žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, analizuodama daugybę nustatymų tobulam nuotraukų rodymo ir asmeninių spalvų koregavimui. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, pasiekę daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.

LG

55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Modelis55QNED823RE
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaQNED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWi-Fi 5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.0
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtys2 x RF jungtys, Cl jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėE
KitaŽaidimų Optimizacijos meniu, HGIG režimas, ALLM, Apple Airplay2, Galerijos režimas, Sporto pranešimai, Šeimos nustatymai, Pritemdymo technologija
KitaThinQ, Pilnavertė naršyklė, Muti View, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound Pro, Sound Mode Share, FILMMAKER MODE, Dynamic Tone Mapping
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 55" 4K UHD QNED Mini LED“ 82 2023 55QNED823RE išmanusis televizorius Black: atsiliepimai