• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka
2023 metų modelis

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius Black

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2
2023 metų modelis
Veikia su „Go3“
Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius

Black

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Įspūdinga „QD-OLED“ ekrano technologija;
 • 4K 144 Hz ekranas – puikiai tinka ir žaidimams;
 • Plonas „LaserSlim“ dizainas;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
Pasiruoškite kaip niekada anksčiau pamatyti tikrąją 4K galią ir pakelkite pramogų patirtį į visiškai naują lygį! „55" OLED 4K S90C“ yra išmanusis televizorius su 55 colių įstrižainės OLED ekranu, naudojančiu „Quantum Dot“ technologiją ir „Real Depth Enhancer“ funkciją, kad sukurtų gilią juodą, ryškias spalvas ir padidintų priekinio plano kontrastą. Integruotas išmanus „EyeComfort“ režimas optimizuoja ryškumą ir spalvas po saulėlydžio. Televizorius taip pat turi „Neural Quantum Processor 4K“ procesorių, „LaserSlim“ dizainą, „Motion Xcelerator Turbo Pro“ žaidimų režimą. Kad nepasiklystumėte turinio pasiūlos gausoje, „Go3“ veikia be priedėlio!
Samsung 55 S90C | BITĖ


Patvirtintos ryškios spalvos

„55" OLED 4K S90C“ 55 colių įstrižainės išmanusis televizorius yra tikras vizualios harmonijos pavyzdys. OLED technologija pasižymi savaime šviečiančiais pikseliais, kuriuos valdo „Quantum Dot“, todėl gaunama gili juoda ir ryškios spalvos. Ekrano raišką patvirtino PANTONE ir užtikrino rodomų spalvų autentiškumą, įskaitant odos atspalvių tikslumą. „Real Depth Enhancer“ technologija iškelia suvokiamą gylį padidindama priekinio plano kontrastą ir imituodama žmogaus akių fokusavimą. Integruotas išmanus „EyeComfort“ režimas optimizuoja ekrano ryškumą ir spalvas po saulėlydžio, kad galėtumėte lengviau atsipalaiduoti ir pailsėti.
 


Ateitis yra dabar

Patirkite pramogų ateitį su „Neural Quantum Processor 4K“ procesoriumi! Pasinerkite į neprilygstamą ryškumą ir puikią vaizdo kokybę, kur kiekviena detalė atgyja per 20 skirtingų neuroninių tinklų. Ši revoliucinė technologija užtikrina puikią 4K vaizdo kokybę, kuri tikrai nustebins!
 
Samsung 55 S90C | BITĖ
Samsung 55 S90C | BITĖ


Plonas dizainas plačiam vaizdui

Patirkite neprilygstamą dizainą su „LaserSlim“ technologija! Plonas profilis, panašus į lazerio spindulį, aptakus ir stilingas dizainas suteikia unikalų grožį, papildantį „55" OLED 4K S90C“ tvirtą funkcionalumą. „LaserSlim“ suteikia stulbinantį ekraną, kuris sužadins pojūčius ir prikels žiūrėjimo patirtį į visiškai naują lygį. Šis plonas berėmis dizainas užtikrina, kad kiekvieną kartą patirtumėte įtraukiančių ir vizualiai stulbinančių įspūdžių.
 


Pasiruoškite dominuoti

Pasiruoškite perkelti savo žaidimus į kitą lygį su „Motion Xcelerator Turbo Pro“! Išskirtiniai judesio patobulinimai yra net iki 4K 144 Hz, tad galėsite mėgautis itin sklandžiu žaidimu be delsos ar judesio susiliejimo! „Quantum HDR OLED“ atgaivins žaidimus ryškiomis, tikroviškomis spalvomis ir panardins į žaidimų pasaulį. „Super UltraWide GameView“ ir žaidimų juosta sustiprins žaidimų jautrumą, leis atlikti pakeitimus realiuoju laiku ir maksimaliai padidinti žaidimų patirtį. O automatinis mažos delsos režimas akimirksniu reaguos į pateiktas komandas, todėl galėsite geriau valdyti vos pastebimą įvesties delsą – tai suteiks konkurencinį pranašumą!
 
Samsung 55 S90C | BITĖ
Samsung 55 S90C | BITĖ


Privalumai

„55" OLED 4K S90C“ yra tikras išsigelbėjimas, kai sunku apsispręsti, ką žiūrėti. „Smart Hub“ leidžia lengvai surasti turinį, nes siūlo lengvą paprastą prie daugiau nei 200 kanalų ir tūkstančius filmų bei laidų. Naudodami „Multi View“ galite be jokių kompromisų atlikti kelias užduotis žiūrėdami į televizorių ir išmanųjį telefoną tame pačiame ekrane. Mėgaukitės nepertraukiamu mėgstamų filmų, žaidimų ir laidų srautu. Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio.
 

Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1385 mm x 833 mm x 153 mm
Matmenys be stovo (mm)1225,4 mm x 708,6 mm x 39,9 mm
Matmenys su stovu (mm)1225,4 mm x 773,5 mm x 265,9 mm
Svoris be stovo (kg)16,2
Svoris su stovu (kg)18,2
ModelisQE55S90CATXXH
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis120Hz

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI lizdas

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaElektroninis programų dienraštis (EPG), OSD kalba, Teletekstas, MBR palaikymas, Subtitrai, Mobile Tap Mirroring, Sound Wall
KitaLengva sąranka, Wireless Dex, Multi-View, Mobile Camera Support, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S90CATXXH išmanusis televizorius Black: atsiliepimai