Geriausi „Samsung“ televizoriai

„Samsung“ išmanieji televizoriai jau kurį laiką yra vieni populiariausių visame pasaulyje. Jų pagrindiniai privalumai: patogus valdymas ir programėlių gausa. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė visus šiuo metu rinkoje esančius „Samsung“ televizorius ir atrinko 5 geriausius, kad labiausiai lūkesčius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Pažangus 2023 metų „Samsung OLED S95C“ rodo didelio kontrasto vaizdą.
  • Dėl itin šviesaus ekrano „Samsung Neo QLED QN95C“ vaizdą gerai matysite net saulėtą dieną kambaryje, turinčiame didelius langus.
  • „Samsung QLED 4K UHD Q77C“ ekrane pateikia daugiau atspalvių nei įprasti LCD televizoriai.
  • Patrauklios kainos „Samsung Crystal 4K UHD CU7172“ puikiai veikia populiarios programėlės.
  • Išskirtinio dizaino „Samsung The Frame QLED 4K UHD LS03BG“ gali atrodyti tarsi paveikslas, tad puoš namus.
 

„Įvairūs „Samsung“ įrenginiai sudaro bendrą ekosistemą. Paprasčiau tariant, jie vienas kitą papildo. Pavyzdžiui, žiūrint serialą šio gamintojo televizoriuje ir prireikus nueiti iki virtuvės užkandžių, vaizdo turiniu galite toliau mėgautis „Samsung“ telefono ekrane. Pasiėmę spragintų kukurūzų, peržiūrą galite tęsti vėl televizoriuje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2023 m. rugpjūtį.

„Samsung OLED S95C“ – vienas pažangiausių televizorių

Šis modelis dėl QD-OLED technologijos bet kokį vaizdo turinį rodys geriausiai, kaip tik įmanoma. Be to, minėta technologija televizoriui suteikia galimybę atvaizduoti tokius atspalvius, kokių neišvysite jokiuose kituose įrenginiuose.

„Samsung OLED S95C“ yra vienas pažangiausių OLED televizorių dėl kelių priežasčių. Šiuo metu jis palaiko plačiausią spalvų gamą, 144 Hz ir kintamą vaizdo atnaujinimo dažnį. Be to, šis modelis – vienas šviesiausių OLED televizorių, tad vaizdo turinį puikiai matysite net tokiame kambaryje, kuriame yra daug saulės šviesos. Noriu paminėti ir tai, kad įrenginys pateikia ypač sodrius juodus atspalvius, tad vaizdo kontrastas yra didelis“, – sako „Bitės Profas“.

Jeigu ieškote, ką geriausio gali pasiūlyti 2023 metų televizorius, nebesidairykite. Vienintelis šio įrenginio trūkumas yra nebent kaina, tačiau ji atitinka vaizdo kokybę.

Samsung OLED 4K S95C pirkti1

„Samsung Neo QLED QN95C“ – didelio kontrasto vaizdas ypač šviesiame ekrane

samsung-neo-qled-qn95c
 
„Neo QLED“ reiškia, kad modelis naudoja „MiniLED“ foninį apšvietimą. Dėl jo televizorius ekrane gali rodyti didesnio kontrasto vaizdą. Vadinasi, filmai, serialai, žaidimai ar kitas vaizdo turinys atrodys geriau.

„Šio įrenginio ekranas, lyginant su tais, kuriuos turi kiti, šiuo metu rinkoje esantys, televizoriai – vienas šviesiausių. Tai reiškia, kad šį modelį naudodami saulėtą dieną kambaryje, kuriame yra dideli langai, vaizdą matysite puikiai. Žinoma, tam įtaką daro ir speciali „Anti reflection“ ekrano danga, sumažinanti atspindžių kiekį“, – sako A. Archangelskis.

Modelis rekomenduojamas tiems, kurie svajoja namuose mėgautis itin aukšta vaizdo kokybe.


samsung-neo-qled-qn95c-pirkti1

„Samsung QLED 4K UHD Q77C“ – aukštos kokybės vaizdas už prieinamą kainą

Įrenginys pasižymi tokiomis savybėmis, kurias įprastai turi tik gerokai brangesni televizoriai. Pavyzdžiui, jo ekranas yra QLED technologijos. Vadinasi, šis modelis turi LED foninį apšvietimą, kai šviesa pereina per kvantinių taškų sluoksnį.

„Paprasčiau tariant, įrenginys gali pateikti žymiai daugiau atspalvių nei panašią kainą turintys konkurentai. Be to, jis gali sklandžiau pateikti vaizdą dėl 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnio ir leidžia išnaudoti visas naujausių žaidimų konsolių, t. y. „Play Station 5“ ir „Xbox Series X / S“ , galimybes, nes turi HDMI 2.1 jungčių“, – sako „Bitės Profas“.

Televizorių gerai įvertins tiek kino, tiek žaidimų mėgėjai dėl QLED ekrano technologijos ir didesnio vaizdo atnaujinimo dažnio.

samsung-qled-4k-q77c-pirkti1

„Samsung Crystal 4K UHD CU7172“ – aplodismentų vertas ekonominės klasės modelis

samsung-uhd-cu7172
 
Televizorius vertas dėmesio dėl vienos patogiausių operacinių sistemų „Tizen“. Vos keliais valdymo pultelio mygtukų paspaudimais galima pakeisti ekrano režimą ar perjungti garso įrenginį.

„Dėl minėtos operacinės sistemos televizoriuje galėsite naudoti populiarias programėles, pavyzdžiui, „Go3 | BITĖ“ ir „YouTube“. Negana to, įrenginys palaiko „Contrast Enhancer“ funkciją, kuri padidina vaizdo kontrastą. Vadinasi, ją pasirinkus ekrane vaizdas atrodys dar patraukliau“, – sako A. Archangelskis.

Jis įrenginį rekomenduoja tiems, kurie nori naudoti svarbiausias išmaniųjų televizorių funkcijas ir neišleisti krūvos pinigų.

Samsung OLED 4K S95C pirkti1

„Samsung The Frame QLED 4K UHD LS03BG“ – išvaizdi interjero detalė

samsung-the-frame-qled
 
Šio televizoriaus dizainas – išskirtinis. Matinio paviršiaus ekraną gaubia rėmas, panašus į tuos, kurie naudojami paveikslams.

„Samsung“ į modelį papildomai įdiegė „Ambient“ režimą. Jį įjungus ekrane matysite įvairius fonus ar meno kūrinius. Tada atrodys, kad ant sienos kaba ne išmanusis įrenginys, o paveikslas. Dar noriu pridurti, kad QLED modelis gali atvaizduoti kur kas daugiau atspalvių nei įprasti LCD televizoriai“, – sako „Bitės Profas“.

Įrenginys rekomenduojamas norintiems ne tik televizoriaus, bet ir akį traukiančios interjero detalės.

samsung-the-frame-qled-4k-uhd-ls03bg-pirkti1