„Call of Duty Mobile“: kaip gauti nepamirštamą žaidimo patirtį?

Ne vienas kompiuterinių žaidimų gerbėjas yra praleidęs valandų valandas žaisdamas įvairias „Call of Duty“ franšizės dalis – kiekviena jų įtraukdavo dėl savo scenarijaus, dinamikos ir atmosferos. Geriausi „Modern Warfare“, „Black Ops“ ir kitų žaidimo dalių siužetai šiandien visiškai nemokamai prieinami išmaniuosiuose. Kaip gauti nepamirštamą „Call of Duty Mobile“ žaidimo patirtį, pataria „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Žymioji šaudyklių franšizė „Call of Duty“ turi ir mobiliąją versiją, kuri nemokamai prieinama tiek „Android“, tiek „iOS“ savininkams.
  • Kad žaidimo patirtis būtų kuo sklandesnė, patartina rinktis 5 GHz „Wi-Fi“ ryšį, atlaisvinti telefono atmintį ir pasirūpinti tinkamu garsu.
  • Žaidžiant reikėtų nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių: sekti priešų judėjimą žemėlapyje ir stengtis visada turėti priedangą.
  • „Call of Duty Mobile“ patirtis bus geresnė, jei išnaudosite kitus suasmeninimo sprendimus – nuo ekrano jautrumo iki telefonui tinkamų grafikos nustatymų.

„Mobilioji šaudyklė nemokamai siūlo su žaidėjais iš viso pasaulio susiremti populiariausiuose „Modern Warfare“ ir „Black Ops“ žemėlapiuose. Žaidėjai gali rinktis iš daugybės režimų – šimto žaidėjų išlikimo kovą, dvikovą ar komandines misijas. „Call of Duty Mobile“ siūlo ir įvairias suasmeninimo galimybes, todėl primins ne tik šaudyklę, bet ir vaidmenų žaidimą – pasirinkite vieną iš populiarių veikėjų, apginkluokite jį pageidaujamais ginklais, pasirinkite ekipuotę ir pasiruoškite mūšiui“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Nors „Call of Duty Mobile“ turi tik internetinį režimą, žaidimas yra visiškai nemokamas ir prieinamas tiek „Android“, tiek „iOS“ savininkams. „Bitės Profas“ siūlo atkreipti dėmesį į šešis dalykus, kad žaidimo patirtis būtų nepamirštama.

1. Įvertinkite žaidimo reikalavimus

Sklandus žaidimo veikimas susijęs su jūsų telefono aparatinės ir programinės įrangos galimybėmis, todėl prieš pradedant žaisti, A. Archangelskis siūlo atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus.

„Šaudyklė jūsų telefone pareikalaus 1,6 GB atminties, todėl būkite pasiruošę – galbūt telefone yra neklausomos muzikos ir nenaudojamų programėlių? O galbūt dabar tinkamas metas perkelti senesnes nuotraukas į debesų saugyklą?“, – sako jis.

Nors žaidimas pats parenka tinkamiausius vaizdo nustatymus, juos galite keisti ir patys. Jei jaučiate, kad žaidžiant jūsų telefonas kaista ar žaidimas ima strigti, A. Archangelskis rekomenduoja parametrus sumažinti.

2. Išsaugokite duomenis ir kituose įrenginiuose

Nors „Call of Duty Mobile“ yra internetinis žaidimas, jame taip pat galima kelti savo lygį, gauti patirties taškų bei atrakinti įvairias naujoves. Kad jų neprarastumėte, A. Archangelskis siūlo prie žaidimo jungtis naudojant „Facebook“ paskyrą.

„Dinamiškas žaidimas leidžia gauti naujos amunicijos, ekipuotės ir nuolat tobulinti savo veikėją, todėl įsigiję naują telefoną ar kitą įrenginį, su paskyra visus duomenis išsyk perkelsite ten“, – sako jis.

3. Atkreipkite dėmesį į interneto ryšį

Internetinis žaidimo pobūdis reiškia, kad jam būtinas stabilus internetas be menkiausių trikdžių. „Bitės Profas“ rekomenduoja naudotis 5 GHz „Wi-Fi“ ryšiu.

„Įprastai „Wi-Fi“ ryšys veikia 2,4 GHz dažnių juostoje, tačiau joje taip pat veikia ir „Bluetooth“, todėl žaidžiant galimi įvairūs trikdžiai. Be to, 5 GHz ryšys turi mažesnę delsą, todėl savaime veikia kur kas sklandžiau“, – sako jis.

A. Archangelskis priduria, kad „Call of Duty Mobile“ galima žaisti naudojant populiariausių konsolių „Playstation“ ar „Xbox“ pultelius, tačiau jei juos prie telefono jungsite „Bluetooth“ ryšiu, turėkite omenyje galimus interneto trikdžius – jei nėra galimybės naudotis 5 GHz bevieliu ryšiu, pultelius verčiau prijungti laidu.

4. Pasirūpinkite garsu

A. Archangelskio teigimu, žaidžiant tokius įtemptus žaidimus kaip „Call of Duty Mobile“, būtina girdėti kiekvieną krepštelėjimą, todėl patartina investuoti ir į kokybiškas ausines. Kaip išsirinkti tinkamiausias sau, „Bitės Profai“ jau pasakojo šiame straipsnyje.

„Žaidime būtina išgirsti įvairius niuansus – sėlinančo priešo žingsnius ar šūvius su ginklo duslintuvu. Dinamiškai šaudyklei ypač tinkamos bevielės ausinės, kadangi laidas netrukdys įtemptose žaidimo situacijose, kai menkiausias netinkamas judesys gali reikšti§ pralaimėjimą“, – įsitikinęs jis.

„Bitės Profas“ atkreipia dėmesį, kad belaidės ausinės taip pat veikia 2,4 Ghz „Bluetooth“ dažniu, todėl sklandžiai žaidimo patirčiai reikėtų rinktis 5 GHz „Wi-Fi“ ryšį arba ausines su laidu.

5. Išjunkite pranešimus

Dažnai raundo rezultatus gali nulemti ne taiklumas, įgūdžiai ar nukautų priešininkų skaičius, bet ne laiku jus pasiekęs mamos skambutis ar draugo žinutė „Instagrame“. Kad įvairių programėlių pranešimai nesugadintų žaidimo džiaugsmo, A. Archangelskis siūlo bent laikinai juos išjungti.

„Daugelis įrenginių turi vienokią ar kitokią galimybę blokuoti pranešimus. „iOS“ įrenginiuose tą padaryti leidžia „Do Not Disturb“ režimas, kurį galima įjungti įrenginio nustatymuose. „Samsung“ įrenginiai turi gamykliškai įrašytą žaidimų leistuvą (angl. „Game Launcher“). Juo įjungę „Call of Duty Mobile“ galėsite rinktis papildomus nustatymus, tarp kurių – ir nepageidaujamų pranešimų blokavimas“, – pasakoja jis.

Kituose „Android“ įrenginiuose „Bitės Profas“ taip pat siūlo ieškoti galimybės įjungti nebylų ar netrukdymo režimą. Paprastai tada telefono pranešimai būna nebylūs ir neiššoka ekrane.

6. Žaisdami sekite kiekvieną judesį

A. Archangelskis sako, kad itin greitame ir įtemptame žaidime svarbu atkreipti dėmesį ir į mažiausius niuansus. Kad pasirinkti tinkami žaidimo nustatymai nenueitų perniek, jis dalinasi ir keliomis žaidimo taktikomis.

„Pirmiausia rekomenduoju nuolat sekti mažąjį žemėlapį, kuriame raudonais taškeliais žymimi netoli esantys oponentai. Tai padės geriau orientuotis erdvėje. Kad susirėmimai baigtųsi jūsų pergale, venkite atsidurti atviroje erdvėje be priedangos – net būdami taiklesni, nusileisite prisidengti galinčiam priešininkui“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Kad taikytis būtų lengviau, A. Archangelskis rekomenduoja išbandyti įvairius telefono lietimo jautrumo nustatymus. Anot jo, vieniems žaidėjams lengviau taikytis itin jautriu ekranu, kiti pirmenybę teikia mažesniam jautrumui.

7. Pasirinkite tinkamą valdymą

„Call of Duty Mobile“ žaidėjams siūlo galimybę rinktis iš dviejų skirtingų valdymo režimų. Paprastajame jūs automatiškai iššaunate į ką nors nusitaikę. Tačiau jei norite geriau pajusti žaidimo dinamiką, Andrius siūlo rinktis valdymą pažengusiems.

„Valdymas pažengusiems leidžia patogiai sudėlioti įvairius žaidimo valdiklius. Tą padaryti galite atsidarę nustatymų langą – pasirinkę „Controls“, ieškokite „Advanced“ parinkties. Kadangi funkcinių mygtukų išdėstymas skiriasi priklausomai nuo žaidimo režimo, nepamirškite sau patogų išdėstymą sukurti kiekvienam iš jų“, – pataria „Bitės Profas“.

Anot jo, nustatymuose taip pat galima pasirinkti, kaip šaudys skirtingo tipo ginklai – galbūt šratiniam šautuvui nebūtinas taikiklis, o automatinis ginklas taiklesnis prisiartinus. Čia pat galite pakeisti ir ekrano jautrumą, o išbandyti naujuosius nustatymus galėsite prieš dirbtinį intelektą. Pasirinkę „Multiplayer“ langą, ieškokite parinkties „Practice with AI“ – šiame režime galėsite išbandyti naujas parinktis, valdymą ir ekrano jautrumą, kad į mūšį su kitais žaidėjais stotumėte tinkamai pasirengęs.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: