Ko išmanieji priedai gali išmokyti vaikus?

Išmanieji žaislai ne tik suteikia džiaugsmo vaikams, bet gali būti naudingi ir lavinant juos. Norėdami, kad jūsų mažasis technologijų mėgėjas ne tik pramogautų, bet ir ko nors išmoktų, išmėginkite šiuos priedus:

– Mielas ir pūkuotas „Furby“ išmanusis žaislas noriai pabendraus su Jūsų atžala. Kalbantis bičiulis moka rodyti emocijas (pvz., džiaugiasi, liūdi ar nuobodžiauja), žino daug posakių anglų kalba, o jo tariamos frazės gana tiksliai atitinka vaiko veiksmus ar kalbą. Tokiu būdu mažyliai sparčiau išmoksta anglų kalbos, taip pat įgyja naują draugą, kuriuo reikia atsakingai rūpintis ir galima linksmai pažaisti.

– Belaidė apyrankė „X-Doria KidFit“ skatina vaiką neleisti dienų priešais kompiuterį, o pulti į aktyvius nuotykius, žaidžiant gaudynes, lenktynes ar kitus judrius žaidimus, visa tai paverčiant linksmu užsiėmimu su užduotimis ir įvertinimais. Apyrankė leidžia sukurti specialų dienos ar užsiėmimo aktyvumo režimą: tokiu būdu mažyliai gali varžytis tarpusavyje ir azartiškai kovoti dėl kiekvieno taško.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą

Mane domina:

Palikite savo kontaktus ir mes jums atrašysime.