Išaugęs „Bitė Group“ verslas reorganizuojamas į žiniasklaidos ir telekomunikacijų holdingus

Pranas Kuisys | BITĖ

Išaugęs „Bitė Group“ verslas netrukus bus valdomas per dvi – telekomunikacijų ir medijų – valdymo bendroves, holdingus. Telekomunikacijų verslus Lietuvoje ir Latvijoje sujungs „Bitė Group“, medijų įmones trijose Baltijos šalyse apjungs „All Media Group“. Telekomunikacijų ir medijų valdymo bendrovės kuriamos atskiriant jas nuo UAB „Bitė Lietuva“.

Grupės struktūros pokyčiai atskirų įmonių veiklai įtakos neturės – Grupei ir toliau vadovaus Pranas Kuisys.

„Pastaraisiais metais „Bitė Group“ verslas sparčiai augo – tiek organiškai, tiek įsigyjant įmones. Veikiame net keliuose sektoriuose trijose Baltijos šalyse, tad atsirado poreikis išgryninti veiklas, atskiriant telekomunikacijų bei medijų verslų valdymą“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Group“ generalinis direktorius, vadovausiantis ir naujai formuojamų holdingų valdyboms.

„Atskirų holdingų skirtingoms sritims sukūrimas leis skaidriai atskirti centralizuotas funkcijas. Tai leis mums veikti dar efektyviau, aiškiau komunikuoti Grupės įmonių rezultatus, taip pat sudarys galimybes sparčiau įgyvendinti tolimesnę grupės plėtrą“, – priduria P. Kuisys.

„Bitė Group“ vadovas pažymi, kad pokyčiai neturės įtakos atskirų grupės įmonių vadovybėms, darbuotojams ir klientams. Vis dėl to, geriausių pasaulinių valdysenos standartų pritaikymas naujai grupės valdymo struktūrai leis greičiau siekti ir aplinkos apsaugos, socialinės atsakomybės ir valdysenos tikslų (angl. Environmental, social and governance, ESG).

„Bitė Group“ holdingas apjungs telekomunikacijų verslus Lietuvoje ir Latvijoje („Bitė Lietuva“, „Bitė Latvija“ ir kt.), „All Media Group“ – medijų įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje („TV3“, „Go3“, radijo stotis „Power Hit Radio“ ir kt.).

Naujai suformuotus holdingus ir toliau valdys pasaulinė privataus kapitalo bendrovė „Providence Equity Partners“, daugiausia investuojanti į medijų, komunikacijos, švietimo ir technologijų sektorius.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: