„Bitė Group“ sėkmingai išplatino 920 mln. eurų obligacijų emisiją – didžiausią Baltijos šalių istorijoje

Pranas Kuisys | BITĖ

„Bitė Group“, lyderiaujanti telekomunikacijų ir žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse, tarptautinėse rinkose sėkmingai užbaigė 920 mln. eurų obligacijų emisiją. Tai didžiausia panaši emisija ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

„Vos per trejetą dienų tarptautinėse rinkose išplatinome didžiausią obligacijų emisiją istorijoje – investuotojai „Bitė Group“ paskolino beveik 1 milijardą eurų. Taip didieji pasaulio investuotojai rodo pasitikėjimą ne tik mūsų grupės veikla, visų grupės įmonių verslo modelio tvarumu, bet ir ateities perspektyvomis“, – įsitikinęs Pranas Kuisys, „Bitė Group“ generalinis direktorius.

Pasak P. Kuisio, „Bitė Group“ paneigia vis pasikartojančias abejones dėl Lietuvos ir regiono patrauklumo investuotojams, ir nepaisydama geopolitinės aplinkos, į Baltijos šalių regioną vėl atveda vienus didžiausių pasaulio investuotojų.“

„Šiandien – istorinė diena ne tik mūsų verslo grupei, tai istorinė diena Lietuvai ir visoms trims Baltijos šalims. Pasauliniai investicijų galiūnai siunčia pasitikėjimo mūsų valstybėmis žinią. Ir siunčia tuo metu, kai to pasitikėjimo sykiais net mums patiems šiek tiek pritrūksta. Investuotojai atidžiai renkasi ne tik bendroves, bet ir regionus – kam patikėti akcininkų, pensijų fondų, strateginių investuotojų pinigus. Štai dėl ko ši sėkminga obligacijų emisija svarbi ne tik tvarų augimą demonstruojančiai „Bitė Group“, bet ir Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonėms“, – sako P. Kuisys.

„Bitė Group“ valdo telekomunikacijų verslus Lietuvoje ir Latvijoje – „Bitė Lietuva“ ir „Bite Latvija“, taip pat TV3 žiniasklaidos grupę bei mokamą televiziją „Go3” Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Dar šią savaitę, antradienį, pranešant žinią apie pradedamą leisti obligacijų emisiją, „Bitė Group“ vadovas teigė, jog „Tai yra Grupės veiklos ir ateities perspektyvų įvertinimas. Laikome tai mūsų verslo modelio ir tvaraus augimo pripažinimu. Kartu tai rodo ir pasitikėjimą visu vadinamuoju „Naujųjų Šiaurės šalių“ regionu.“

Didžiąją dalį rekordinio dydžio emisijos metu gautų pajamų „Bitė Group“ ketina panaudoti turimai skolai refinansuoti bei padengti su sandoriu susijusius kaštus.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: