Kam reikalinga ši Privatumo politika?

UAB „Bitė Lietuva“ (įm. kodas 110688998; buveinės adresas: Žemaitės g. 15, LT-03118 Vilnius) (toliau – BITĖ; Mes) yra jūsų asmens duomenų valdytojas. Mes itin vertiname ir saugome savo klientų privatumą, todėl šioje Privatumo politikoje (toliau – Politika) aiškiai ir skaidriai pateikiame informaciją apie Mūsų prekės ženklų interneto svetainėse taikomus asmens duomenų tvarkymo principus bei jūsų asmens duomenų apsaugos užtikrinimą. Šioje Politikoje galite susipažinti su jums aktualia informacija apie jūsų asmens duomenų apsaugą, turimas teises ir jų įgyvendinimo būdus.

Šios Politikos tikslas yra informuoti jus apie BITĖS ir (ar) jos administruojamų prekės ženklų atliekamas asmens duomenų tvarkymo operacijas bei pagrindines duomenų apsaugos nuostatas, skirtas užtikrinti jūsų privatumą. Atkreipiame dėmesį, jog ši Politika nėra taikoma, kai naršote kitose interneto svetainėse ar naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis jungdamiesi per BITĖS tinklą, todėl, jei naršote kitose svetainėse, rekomenduojame susipažinti su tų svetainių privatumo politika.

Tvarkydami asmens duomenis Mes vadovaujamės Europos Parlamento ir Tarybos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu ir kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą

Mane domina:

Palikite savo kontaktus ir mes jums atrašysime.