Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Veikia be telefono
Gudrutis laikrodis-telefonas

Super-G Active vaikams

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Gudrutis laikrodis-telefonas

Super-G Active vaikams

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Gudrutis laikrodis-telefonas

Super-G Active vaikams Green: Apžvalga

Privalumai

 • Galima priimti skambučius su laikrodžiu.
 • Veikia be telefono (SIM).
 • Ergonomiškas ir patrauklus dizainas.
 • Širdies pulso matavimas.

Trūkumai

 • Išimti SIM kortelę yra gana sudėtinga.
Gudrutis Super-G Active – išmanusis laikrodis mažiesiems

Mažųjų auditorijai skirtas laikrodis išsiskiria įvairiaspalviu, patvariu dizainu. 1,3 colio įstrižainės ekrane funkcijos pateikiamos ryškiai bei aiškiai, tad išmokti juo naudotis paprasta. Tėveliai į „Super-G Active“ bet kada galės paskambinti, siųsti ir gauti pranešimus, savo telefonu patikrinti įrenginio buvimo vietą. O nutikus nelaimei SOS režimas automatiškai paskambins pirmiems trims adresų knygos kontaktas. Beje, kadangi išmaniuoju laikrodžiu naudosis vaikai, didžiulis dėmesys jį kuriant skirtas patvarumui: laikrodis tikrai pakels nedidelius sutrenkimus bei nereikalaus dažnų krovimų.
Gudrutis Super-G Active | BITĖ


Aktyviam gyvenimo būdui

„Super-G Active“ sukurtas aktyviems vaikams ir jaunuoliams, todėl jie šiuo išmaniuoju laikrodžiu galės patogiai fiksuoti savo fizinį aktyvumą ir džiaugtis šauniais pasiekimais. Laikrodis turi naujausios kartos širdies pulso matuoklį, kurį įvertins tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Galėsite matyti, kaip širdis adaptuojasi prie fizinio krūvio tiek treniruotėse, tiek varžybose, o žingsniamatis fiksuos kiekvieną nueitą žingsnį.
 

Telefono pamaina

„Super-G Active“ ne tik lydės vaikus šiems užsiimant aktyvia fizine veikla, bet ir atstos išmanųjį telefoną. Vaikas galės skambinti adresų knygoje esantiems kontaktams ir priimti skambučius bei žinutes iš jų. Speciali SOS funkcija automatiškai skambins pirmiems trims adresų knygos kontaktams, o tėvai galės visada matyti tikslią vaikų buvimo vietą. Likite išmanūs, net kai telefono nėra šalia!
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Patogumas kiekviename žingsnyje

Aktyviam gyvenimui – stilingas palydovas. Išmanus laikrodis „Super-G Active“ ne tik gali pasigirti unikaliu, jaunatvišku dizainu, bet ir yra pagamintas iš patvarių, kokybiškų medžiagų. Jis atsparus ir patrauklus – išreikšti savo asmenybę jaunieji vartotojai galės rinkdamiesi iš pačių įvairiausių įrenginio spalvų. Be to, išmanusis laikrodis itin ergonomiškas, todėl nevargins riešo net pačią ilgiausią dieną. Tegul aktyvus gyvenimo būdas būna žaismingas, įvairiaspalvis ir patogus!
 

Pažangiausi sprendimai

Išmaniojo „Super-G Active“ ekranas leidžia pasiekti visas laikrodžio funkcijas ir patogiai jį valdyti. Šis jaunimui sukurtas išmanusis laikrodis turi naujos kartos IPS ekraną, kuriame vartotojus pasitiks dar platesnė spalvų paletė, 1,3 colio įstrižainė ir 240x240 rezoliucija. Išmanaus laikrodžio meniu pritaikytas jauniesiems vartotojams – jis išverstas į devynias kalbas, o ekrano užsklandą šie galės keisti pagal savo pageidavimus. „Super-G Active“ parametrų tikrai pakaks lengvam ir užtikrintam naudojimuisi – juolab, kad dėl naujos technologijos įrenginys veikia dar sparčiau ir sklandžiau.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Jo Didenybė Saugumas

„Super-G Active“ tikslinė auditorija – vaikai ir jaunuoliai, todėl saugumo sprendimams skiriamas ypatingas dėmesys. Laikrodis turi sustiprintą duomenų apsaugą, kuri atitinka Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, todėl kiekvienas informacijos bitas šifruojamas ir kruopščiai saugomas. O ir naudotis išmaniu laikrodžiu galima be rūpesčių, mat jam taikoma 2 metų garantija.
 

Patogu naudotis

Išnaudoti visus „Super-G Active“ privalumus jums padės speciali „Super-G“ programėlė. Tiek „Android“, tiek „iOS“ vartotojams prieinama aplikacija galėsite valdyti adresų knygą, nustatyti žadintuvą ir pasiekti kitas laikrodžio funkcijas. Su ja vienu metu galėsite valdyti iki kelių laikrodžių, matyti jų buvimo vietą ir skambinti bei siųsti žinutes.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Gudrutis laikrodis-telefonas

Super-G Active vaikams Green: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Ciferblato dydis33 mm
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaStačiakampė
Ekrano tipasIPS
Ekrano įstrižainė (coliais)240 x 240
Ekrano raiška (pikseliais)1.3

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŽadintuvas; Žingsniamatis; Pulso matavimas; Orų informacija ; SOS pagalbos mygtukas; Senkančios baterijos pranešimai

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusMTK

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams Green: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: