Meniu

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Veikia be telefono
 • Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams
 • Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams
1 / 2

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Atsiliepkite laikrodžiu

Rekomenduojame įsigyti su BITĖS paslaugų planu ir naudotis šiuo laikrodžiu be telefono! Daugiau apie eSIM paslaugą laikrodžiams čia

Pasirūpinkite vaiko saugumu su naujuoju laikrodžiu-telefonu vaikams „Gudrutis Super – G Active“. Įsigykite internetu, o prekę pristatysime nemokamai.

SpalvaGreen

PVM

 • Išsimokėtinai

  3,30 €/ mėn.

  3,90 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  118,80 €

  139,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.

Pasiūlymas perkant su BITĖS paslaugų planu.

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristaymas nuo 50 €
Privalumai
 • Veikia be telefono (SIM);
 • Ergonomiškas ir patrauklus dizainas;
 • Įvairūs saugumo sprendimai;
 • Fiksuoja svarbiausius fizinės veiklos duomenis.
 

Šiuolaikinio jaunimo gyvenimo būdas – ne tik išmanus, bet ir aktyvus. Šiam vartotojų segmentui ir skirtas „Super-G Active“ išmanusis laikrodis, sukurtas atsižvelgiant į fiziškai aktyvaus jaunimo poreikius. Ergonomiško, įvairiaspalvio ir patvaraus dizaino laikrodis turi raiškų IPS 1,3 colio įstrižainės ekraną, o meniu vartotojai galės rinktis iš devynių skirtingų kalbų. Vaikai galės patys pasirinkti ekrano užsklandą ir kitaip pritaikyti įrenginį pagal savo norus. Vis dėlto pagrindinis jo išskirtinumas – fizinei veiklai subalansuoti jutikliai. Pažangus širdies pulso matuoklis pravers tiek treniruočių, tiek varžybų metu ir padės sekti progresą, o žingsniamatis fiksuos kiekvieną nueitą žingsnį. „Super-G Active“ atstos ir išmanųjį telefoną, mat juo galima priimti skambučius, skambinti, siųsti ir gauti tiek teksto, tiek balso pranešimus. Kadangi šiuo išmaniu laikrodžiu naudosis vaikai, gamintojai ypatingą dėmesį skyrė saugumui. Tėvai galės matyti vaiko buvimo vietą, o speciali SOS funkcija automatiškai skambins pirmiems trims adresų knygos kontaktams. Visi laikrodyje esantys duomenys šifruojami ir kruopščiai saugomi, todėl tiek vaikai, tiek jų tėvai galės būti visiškai ramūs ir užtikrinti dėl jų saugumo. Siekite tikslų kartu su „Super-G Active“!
Gudrutis Super-G Active | BITĖ


Aktyviam gyvenimo būdui

„Super-G Active“ sukurtas aktyviems vaikams ir jaunuoliams, todėl jie šiuo išmaniuoju laikrodžiu galės patogiai fiksuoti savo fizinį aktyvumą ir džiaugtis šauniais pasiekimais. Laikrodis turi naujausios kartos širdies pulso matuoklį, kurį įvertins tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Galėsite matyti, kaip širdis adaptuojasi prie fizinio krūvio tiek treniruotėse, tiek varžybose, o žingsniamatis fiksuos kiekvieną nueitą žingsnį.
 

Telefono pamaina

„Super-G Active“ ne tik lydės vaikus šiems užsiimant aktyvia fizine veikla, bet ir atstos išmanųjį telefoną. Vaikas galės skambinti adresų knygoje esantiems kontaktams ir priimti skambučius bei žinutes iš jų. Speciali SOS funkcija automatiškai skambins pirmiems trims adresų knygos kontaktams, o tėvai galės visada matyti tikslią vaikų buvimo vietą. Likite išmanūs, net kai telefono nėra šalia!
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Patogumas kiekviename žingsnyje

Aktyviam gyvenimui – stilingas palydovas. Išmanus laikrodis „Super-G Active“ ne tik gali pasigirti unikaliu, jaunatvišku dizainu, bet ir yra pagamintas iš patvarių, kokybiškų medžiagų. Jis atsparus ir patrauklus – išreikšti savo asmenybę jaunieji vartotojai galės rinkdamiesi iš pačių įvairiausių įrenginio spalvų. Be to, išmanusis laikrodis itin ergonomiškas, todėl nevargins riešo net pačią ilgiausią dieną. Tegul aktyvus gyvenimo būdas būna žaismingas, įvairiaspalvis ir patogus!
 

Pažangiausi sprendimai

Išmaniojo „Super-G Active“ ekranas leidžia pasiekti visas laikrodžio funkcijas ir patogiai jį valdyti. Šis jaunimui sukurtas išmanusis laikrodis turi naujos kartos IPS ekraną, kuriame vartotojus pasitiks dar platesnė spalvų paletė, 1,3 colio įstrižainė ir 240x240 rezoliucija. Išmanaus laikrodžio meniu pritaikytas jauniesiems vartotojams – jis išverstas į devynias kalbas, o ekrano užsklandą šie galės keisti pagal savo pageidavimus. „Super-G Active“ parametrų tikrai pakaks lengvam ir užtikrintam naudojimuisi – juolab, kad dėl naujos technologijos įrenginys veikia dar sparčiau ir sklandžiau.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Jo Didenybė Saugumas

„Super-G Active“ tikslinė auditorija – vaikai ir jaunuoliai, todėl saugumo sprendimams skiriamas ypatingas dėmesys. Laikrodis turi sustiprintą duomenų apsaugą, kuri atitinka Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, todėl kiekvienas informacijos bitas šifruojamas ir kruopščiai saugomas. O ir naudotis išmaniu laikrodžiu galima be rūpesčių, mat jam taikoma 2 metų garantija.
 

Patogu naudotis

Išnaudoti visus „Super-G Active“ privalumus jums padės speciali „Super-G“ programėlė. Tiek „Android“, tiek „iOS“ vartotojams prieinama aplikacija galėsite valdyti adresų knygą, nustatyti žadintuvą ir pasiekti kitas laikrodžio funkcijas. Su ja vienu metu galėsite valdyti iki kelių laikrodžių, matyti jų buvimo vietą ir skambinti bei siųsti žinutes.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Laikrodžio-telefono vaikams „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga

 
Kaip rasti vaikams patogiai naudojamą ir tuo pačiu jų saugumą užtikrinantį įrenginį – šis klausimas sprendžiamas nuolatos. Naujasis laikrodis-telefonas „Gudrutis Super-G Active“ pasiūlo į saugumą ir lengvą naudojimą orientuotas funkcijas, kurios vienodai patiks vaikams ir padės jų tėvams. „Bitės Profo“ Andriaus apžvalgoje – pagrindinės priežastys padovanoti šeimos mažiesiems naująjį laikrodį-telefoną.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
 • Kitaip nei ankstesnių modelių, naujo „Gudručio“ dizainas nėra vaikiškas – jį nešioti puikiausiai gali ir paaugliai;
 • Išskirtinės „Super-G Active“ savybės: vienas plačiausių jaunimui skirtų išmaniųjų laikrodžių ekranų ir itin ilgai veikianti baterija;
 • Tėvai gali nuotoliniu būdu telefonu matyti, kur yra laikrodis, kiek ir kaip juda jo naudotojas bei gauti įspėjimus apie išėjimą iš įprasto judėjimo lauko;
 • Nors „Gudrutis Super-G Active“ tinka bet kokiam vartotojui, geriausiai įrenginys pritaikytas tiems, kurių saugumą šeima nori užtikrinti nuotoliniu būdu – vaikams ar paaugliams.

Daugiau apie laikrodį-telefoną „Gudrutis Super-G Active“ sužinokite toliau skaitydami šią apžvalgą.

1. Komplektacijoje – viskas, ko gali prireikti

Gudrutis | BITĖ
 
Telefono-laikrodžio pakuotėje be paties įrenginio yra ir visi reikalingi priedai: ant „Super-G Active“ jau uždėta ilgesnė ir šalia esanti trumpesnė apyrankė, 6 skirtingų kalbų naudojimosi instrukcija, įkrovimo laidas bei du dangteliai SIM kortelėms. Tad pradėti juo naudotis – itin paprasta.

 
2. Universalesnis dizainas

Gudrutis | BITĖ
 
Ankstesni „Super-G“ laikrodžiai jau savo dizainu aiškiai buvo pritaikyti išskirtinai mažesniems vaikams. Naujasis „Gudrutis“ – kitokio, atnaujinto dizaino, kuris išvaizda tinka vaikams, tačiau uždėtas ant paauglio ar jaunuolio riešo tikrai nesukuria vaikiško laikrodžio įspūdžio“, – pastebi „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Laikrodžio apyrankė – standartinio 20mm pločio, todėl ją lengva pakeisti kitomis, net ir paprastų nešiojamų laikrodžių apyrankėmis.

Svarbiausios „Super-G Active“ jungtys paslėptos galinėje laikrodžio dalyje ir lieka kone nepastebimos. Ten galima rasti SIM kortelės jungtį, širdies pulso jutiklį ir įkrovimo kontaktus. Pastarieji prie pakrovėjo prilimpa magnetais, tad palikti laikrodį krauti yra lengva ir patogu.

„Garsiakalbio skylutės – laikrodžio apačioje, o mikrofono skylė bei įjungimo ir SOS mygtukai – jo dešinėje. Ankstesni „Gudručio“ modeliai įjungimui ir SOS signalui naudojo tą patį mygtuką, tad jų atskyrimas – maloni staigmena, kuri neabejotinai sumažins netyčinių SOS pagalbos funkcijos panaudojimų, bet nei kiek neapsunkins ją susirasti, jei to prireikia“, – pranašumą ankstesniems modeliams komentuoja A. Archangelskis.

SOS mygtukas jį nuspaudus automatiškai paskambina ir žinutę išsiunčia telefono numeriui, kurį kaip SOS nurodysite įrenginio kontaktų sąraše.

 
3. Techninių parametrų žvaigždė – stipruolė baterija

Gudrutis | BITĖ
 
Techninėmis galimybėmis „Super-G Active“ tikrai nenuvils net paties įnoringiausio jaunojo vartotojo. Visų pirma, laikrodžio spalvotas liečiamas 1.3“ IPS, 240x240 raiškos ekranas yra vienas didžiausių visoje jaunimui skirtoje rinkose dalyje, tad įžiūrėti jame tekstą ar rodomus duomenis lengva.

„Viena priežasčių, kodėl laikrodis idealiai tinka jaunesniems vartotojams – itin mažas energijos eikvojimas ir galinga baterija, kurią naudoti nepakrovus galima naudoti net iki 3 dienų. Puikiai tinka tiems, kurie ne kasdien prisimena laikrodį pasikrauti. Tiesa, viena priežasčių, kodėl energijos eikvojimas toks mažas – laikrodis-telefonas naudoja tik 2G ryšį, išeikvojantį kur kas mažiau energijos už 4G”, – sako „Bitės Profas“.

Laikrodis gali atlikti žadintuvo, žingsniamačio, pulso matavimo, orų informacijos pateikimo, balso žinučių ir skambučių funkcijas – pastariesiems galite įvesti iki 10 telefonų numerių. Beje, nors pačiu laikrodžiu rašyti tekstinių pranešimų negalėsite, juos galite gauti ir perskaityti!

Dar viena saugumą užtikrinanti funkcija – galimybė programėle nuotoliniu būdu pasiklausyti to, kas vyksta aplink laikrodį. „Skambučių“ juostoje be pokalbių istorijos pateikiama ir funkcija vaikui nepastebint įsijungti nuotolinį klausymą.

 
4. Naudingas, bet paprastai valdomas

Gudrutis | BITĖ
 
Telefonas-laikrodis turi du pagrindinius stilius: standartinį ir vaikišką. Pirmasis jų kiek praktiškesnis, nes ekrane rodo ne vien valandas, datą, ryšį ir baterijos procentą, bet ir pulsą bei nueitus žingsnius. Pats laikrodžio meniu išverstas net į 9 kalbas, tad tinka tikrai ne vien anglakalbiams.

„Visas įrenginio galimybes išnaudosite tik tuomet, jei tėvelių telefone įsidiegsite „Super-G“ programėlę, kuri leidžia prie savo paskyros pridėti vieną ar kelis skirtingus mažųjų laikrodžius. Su programėlės pagalba galėsite lengviau valdyti adresų knygą, žadintuvą bei sekti laikrodžio buvimo vietą, kas leidžia tėvams visuomet žinoti, kur yra jų vaikai“, – svarbiausias galimybes pabrėžia „Bitės Profas“.

Daugybę laikrodžio funkcijų galima valdyti bei keisti nuotoliniu būdu, tam tereikia į savo telefoną įsidiegti „Super-G“ programėlę ir įstatyti į laikrodį veikiančią SIM kortelę. Taigi, tėvai gali bet kada išsitraukę telefoną matyti laikrodžio buvimo vietą ir netgi jį valdyti.

Programėlė prieinama tiek „Android“ (ne ankstesnei kaip 4.4 versijai), tiek „iOS“ (ne ankstesnei kaip „iOS 9”) naudotojams. Įsijungus programėlę telefonas paprašys nuskenuoti laikrodžio QR kodą, kurį pamatysite laikrodyje pirštų perbraukę nuo apačios į viršų. Jei dėl techninių kliūčių QR kodo nuskenuoti negalite, kartu su juo laikrodis parodys ir IMEI kodą, kurį galėsite suvesti į telefoną ranka.

 
5. Ką galite nuveikti laikrodį valdydami telefonu?

Gudrutis | BITĖ
 
Prijungę laikrodį telefono ekrane pamatysite žemėlapį su laikrodžio buvimo vieta, o apatinėje programėlės juostoje galėsite valdyti keturias pagrindines programėlės skiltis.

„Pasirinkę „Skambučius“ telefonu išvysite visą „Super-G Active“ skambučių informaciją bei patys galėsite juo skambinti. „Žinutėse“ galėsite laikrodžiui išsiųsti arba balsu įrašyti žinutę. Skiltyje „Daugiau“ galite rasti laikrodžio adresatus bei pridėti naujus, sekti tokius sveikatos parametrus kaip nueiti žingsniai, sudegintos kalorijos, nukeliautas atstumas ar prabudimo valandos. Be abejo, telefonu galite valdyti ir vaikiško laikrodžio žadintuvo laikus bei garsumą, nustatyti „Netrukdymo“ režimą bei išjungti, įjungti ar perkrauti laikrodį nuotoliniu būdu“, – supažindina išmaniųjų technologijų ekspertas A. Archangelskis.

Bene svarbiausia funkcija – saugumo užtikrinimas. Pasirinkę „Keliavimo istoriją“ telefonu galite pamatyti kur kokiu metu keliavo laikrodis. Be to, iš anksto galite nubrėžti GEO tvoros ribas, už kurių patekęs laikrodis automatiškai išsiųs jums pranešimą – pavyzdžiui, jei nustatysite laikrodžio nepalikti kiemo ribų, vos tam nutikus iškart gausite į telefoną įspėjimą. „Baterijos“ valdymo skydelyje nustatytas EKO režimas laikrodžio buvimo vietą pažymi kas 30 minučių, tačiau šį intervalą nustatymuose galite pakeisti.

 
Verdiktas: kam skirtas „Gudrutis Super-G Active“?

Gudrutis | BITĖ
 
Taigi ką pakeitė galinga „Super-G Active“ laikrodžio-telefono baterija bei naujas dizainas? Naujovės leidžia sakyti, kad šįkart įrenginys skirtas ne vien patiems mažiausiems vaikams, bet visam jaunimo ratui nuo pradinukų iki paauglių.

„Gudrutis Super-G Active“ sukurtas galvojant apie tėvus, kurie galėtų nuotoliniu būdu prižiūrėti atžalas ir mažiau dėl jų nerimauti: jo nuotolinio stebėjimo, sekimo ir valdymo funkcijos itin patiks tėveliams, o didelis ekranas, galinga baterija ir lengvas valdymas – patiems jauniesiems naudotojams“, – verdiktą pateikia „Bitės Profas“.

„Įrenginys puikiai tinka tėvams, norintiems pasirūpinti vaikų saugumu ir galimybe su jais susisiekti, bet dar nenorintiems jiems pirkti nuosavo telefono arba neleisti juo naudotis neribotai – ir visai nebūtinai jis skirtas tik patiems jauniausiems vaikams. Be saugumo užtikrinimo, „Super-G Active“ paskatins ir aktyvesnį vaiko laiko leidimą, nes leis stebėti jo žingsnių kiekį, širdies ritmą ir kitus parametrus“, – reziumuoja A. Archangelskis.

 
Pagalbos išsirenkant išmanųjį laikrodį ar kitą reikalingą įrenginį visuomet galite paprašyti didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Bendra informacija

SIM tipasNano

Ekranas

Ekrano tipasIPS
Ekrano įstrižainė (coliais)240 x 240
Ekrano raiška (pikseliais)1.3

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŽadintuvas; Žingsniamatis; Pulso matavimas; Orų informacija ; SOS pagalbos mygtukas; Senkančios baterijos pranešimai

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusMTK
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: