Meniu

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Veikia be telefono
Akcija
 • Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams
 • Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams
 • Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams
1 / 2

Gudrutis laikrodis-telefonas Super-G Active vaikams

Apyrankė dovanų | BITĖ

Tik internetu!

Medžiaginė apyrankė dovanų! Dovanų kiekis ir akcijos laikas riboti.

Pasirūpinkite vaiko saugumu su naujuoju laikrodžiu-telefonu vaikams „Gudrutis Super – G Active“. Įsigykite internetu, o prekę pristatysime nemokamai.

SpalvaGreen

PVM

 • Išsimokėtinai

  3,00 €/ mėn.

  3,86 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  108,00 €

  139,00 €

mėn.
Pasiūlymas galioja perkant su planu „Mobilusis 2 GB daiktams“ (24 mėn.), kuriam taikomas atskiras mėnesio mokestis.
 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka
 

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Veikia be telefono (SIM);
 • Ergonomiškas ir patrauklus dizainas;
 • Įvairūs saugumo sprendimai;
 • Fiksuoja svarbiausius fizinės veiklos duomenis.
 
 
Daugiau apie išmanųjį laikrodį – telefoną vaikams sužinoke „BITĖS Profo“ parengtoje apžvalgoje.

Šiuolaikinio jaunimo gyvenimo būdas – ne tik išmanus, bet ir aktyvus. Šiam vartotojų segmentui ir skirtas „Super-G Active“ išmanusis laikrodis, sukurtas atsižvelgiant į fiziškai aktyvaus jaunimo poreikius. Ergonomiško, įvairiaspalvio ir patvaraus dizaino laikrodis turi raiškų IPS 1,3 colio įstrižainės ekraną, o meniu vartotojai galės rinktis iš devynių skirtingų kalbų. Vaikai galės patys pasirinkti ekrano užsklandą ir kitaip pritaikyti įrenginį pagal savo norus. Vis dėlto pagrindinis jo išskirtinumas – fizinei veiklai subalansuoti jutikliai. Pažangus širdies pulso matuoklis pravers tiek treniruočių, tiek varžybų metu ir padės sekti progresą, o žingsniamatis fiksuos kiekvieną nueitą žingsnį. „Super-G Active“ atstos ir išmanųjį telefoną, mat juo galima priimti skambučius, skambinti, siųsti ir gauti tiek teksto, tiek balso pranešimus. Kadangi šiuo išmaniu laikrodžiu naudosis vaikai, gamintojai ypatingą dėmesį skyrė saugumui. Tėvai galės matyti vaiko buvimo vietą, o speciali SOS funkcija automatiškai skambins pirmiems trims adresų knygos kontaktams. Visi laikrodyje esantys duomenys šifruojami ir kruopščiai saugomi, todėl tiek vaikai, tiek jų tėvai galės būti visiškai ramūs ir užtikrinti dėl jų saugumo. Siekite tikslų kartu su „Super-G Active“!
Gudrutis Super-G Active | BITĖ


Aktyviam gyvenimo būdui

„Super-G Active“ sukurtas aktyviems vaikams ir jaunuoliams, todėl jie šiuo išmaniuoju laikrodžiu galės patogiai fiksuoti savo fizinį aktyvumą ir džiaugtis šauniais pasiekimais. Laikrodis turi naujausios kartos širdies pulso matuoklį, kurį įvertins tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Galėsite matyti, kaip širdis adaptuojasi prie fizinio krūvio tiek treniruotėse, tiek varžybose, o žingsniamatis fiksuos kiekvieną nueitą žingsnį.
 

Telefono pamaina

„Super-G Active“ ne tik lydės vaikus šiems užsiimant aktyvia fizine veikla, bet ir atstos išmanųjį telefoną. Vaikas galės skambinti adresų knygoje esantiems kontaktams ir priimti skambučius bei žinutes iš jų. Speciali SOS funkcija automatiškai skambins pirmiems trims adresų knygos kontaktams, o tėvai galės visada matyti tikslią vaikų buvimo vietą. Likite išmanūs, net kai telefono nėra šalia!
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Patogumas kiekviename žingsnyje

Aktyviam gyvenimui – stilingas palydovas. Išmanus laikrodis „Super-G Active“ ne tik gali pasigirti unikaliu, jaunatvišku dizainu, bet ir yra pagamintas iš patvarių, kokybiškų medžiagų. Jis atsparus ir patrauklus – išreikšti savo asmenybę jaunieji vartotojai galės rinkdamiesi iš pačių įvairiausių įrenginio spalvų. Be to, išmanusis laikrodis itin ergonomiškas, todėl nevargins riešo net pačią ilgiausią dieną. Tegul aktyvus gyvenimo būdas būna žaismingas, įvairiaspalvis ir patogus!
 

Pažangiausi sprendimai

Išmaniojo „Super-G Active“ ekranas leidžia pasiekti visas laikrodžio funkcijas ir patogiai jį valdyti. Šis jaunimui sukurtas išmanusis laikrodis turi naujos kartos IPS ekraną, kuriame vartotojus pasitiks dar platesnė spalvų paletė, 1,3 colio įstrižainė ir 240x240 rezoliucija. Išmanaus laikrodžio meniu pritaikytas jauniesiems vartotojams – jis išverstas į devynias kalbas, o ekrano užsklandą šie galės keisti pagal savo pageidavimus. „Super-G Active“ parametrų tikrai pakaks lengvam ir užtikrintam naudojimuisi – juolab, kad dėl naujos technologijos įrenginys veikia dar sparčiau ir sklandžiau.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Jo Didenybė Saugumas

„Super-G Active“ tikslinė auditorija – vaikai ir jaunuoliai, todėl saugumo sprendimams skiriamas ypatingas dėmesys. Laikrodis turi sustiprintą duomenų apsaugą, kuri atitinka Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, todėl kiekvienas informacijos bitas šifruojamas ir kruopščiai saugomas. O ir naudotis išmaniu laikrodžiu galima be rūpesčių, mat jam taikoma 2 metų garantija.
 

Patogu naudotis

Išnaudoti visus „Super-G Active“ privalumus jums padės speciali „Super-G“ programėlė. Tiek „Android“, tiek „iOS“ vartotojams prieinama aplikacija galėsite valdyti adresų knygą, nustatyti žadintuvą ir pasiekti kitas laikrodžio funkcijas. Su ja vienu metu galėsite valdyti iki kelių laikrodžių, matyti jų buvimo vietą ir skambinti bei siųsti žinutes.
 
Gudrutis Super-G Active | BITĖ

Ekranas

Ekrano tipasIPS
Ekrano įstrižainė (coliais)240 x 240
Ekrano raiška (pikseliais)1.3

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŽadintuvas; Žingsniamatis; Pulso matavimas; Orų informacija ; SOS pagalbos mygtukas; Senkančios baterijos pranešimai

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusMTK
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: