• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Honor Choice Earbuds X5 belaidės ausinės White

Honor Choice Earbuds X5 belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
  1 / 2
  Honor

  Choice Earbuds X5 belaidės ausinės

  White

  • Mokant iš karto

   50,00 €

  Honor

  Choice Earbuds X5 belaidės ausinės White: Apžvalga

  BITĖS Profo apžvalga

  Privalumai
  • Aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija;
  • Atsparios dulkėms ir vandens purslams (IP54 sertifikatas);
  • Iki 35 valandų veikimo laikas;
  • Mažos garso delsos režimas.   
  Ženkite į įtraukiančio garso ir sklandaus ryšio pasaulį su „Honor Choice X5“ belaidėmis ausinėmis. Jos sukurtos taip, kad būtų patogios ir patvarios nešioti visą dieną. Dėl IP54 atsparumo dulkėms ir vandeniui įrenginys atlaiko nepalankias oro sąlygas, todėl galėsite mėgautis muzika ir mankštintis be apribojimų. Su pažangia garso technologija, išskirtiniu iki 35 valandų baterijos veikimo laiku ir dviejų režimų „Bluetooth“ ryšiu „Honor Choice X5“ ausinės suteikia neprilygstamą garso patirtį, kad ir kokia veikla užsiimtumėte!
  MUZIKA, KURI KELIAUJA SU JUMIS | BITĖ


  MUZIKA, KURI KELIAUJA SU JUMIS

  Patirkite lengvą komfortą su ergonomišką dizainą turinčiomis „Honor Choice X5“ belaidėmis ausinėmis. Jų „in-ear“ stilius puikiai prisitaiko prie ausies kontūro, užtikrinant saugų ir patogų dėvėjimą ilgą laiką. Dėl IP54 atsparumo dulkėms ir vandeniui šios jos tinka nešioti net lyjant, nes užtikrina bebaimę apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. Nesvarbu, ar treniruojatės, ar keliaujate, „Honor Choice X5“ ausinės suteikia neribotą laisvę mėgautis muzika.
   


  KRIŠTOLO SKAIDRUMO GARSAS

  „Honor Choice X5“ belaidės ausinės, turinčios sudėtinį ir didelės diafragmos judančios ritės bloką, užtikrina gryną, laiko patikrintą garso kokybę ir gilius žemuosius dažnius. ACC HD kodekas užtikrina išsamų garso atkūrimą, o dviejų mikrofonų ENC technologija sumažina aplinkos triukšmą ir padidina balso aiškumą pokalbių metu. Naudodami „Awareness Real-time Perception of External Environmental Sound“ ir ANC technologijas, galite stebėti aplinką, mėgaudamiesi nepertraukiamu turiniu!
   
  KRIŠTOLO SKAIDRUMO GARSAS | BITĖ
  BŪKITE PASIEKIAMI | BITĖ


  BŪKITE PASIEKIAMI

  „Honor Choice X5“ ausinėse yra dviejų režimų „Bluetooth 5.3“ lustas, užtikrinantis mažesnes energijos sąnaudas ir didesnį stabilumą. Šios ausinės puikiai apsaugo nuo pašalinių trukdžių, todėl sumažina atsitiktinį muzikos ir skambučių praradimą, todėl galite įsijausti į veiklas, kuriomis užsiimate!
   


  ILGAI VEIKIANTI BATERIJA

  Mėgaukitės pailgintu muzikos atkūrimu naudodamiesi „Honor Choice X5“ belaidėmis ausinėmis. Iki 9 valandų muzikos grojimo vienu įkrovimu ir 35 valandų ausinių veikimo laikas su įkrovimo dėklu užtikrina ilgalaikį malonumą visą parą. Nesvarbu, ar keliaujate į darbą, ar sportuojate, o gal ilsitės namuose, „Honor Choice X5“ ausinės yra palydovas, kuris neleis sustoti!
   
  ILGAI VEIKIANTI BATERIJA | BITĖ

  Honor

  Choice Earbuds X5 belaidės ausinės White: Parametrai

  Bendra informacija

  Ausinių tipasĮ ausį
  Atsparumas vandeniuiIP54

  Baterija

  Aktyvus veikimas, iki35 val.

  Garsas

  Triukšmo slopinimasTaip

  Duomenų perdavimas

  USB jungtisUSB Type-C
  Bluetooth5.3

  Honor Choice Earbuds X5 belaidės ausinės White: atsiliepimai

  Gaukite pasiūlymą

  Mane domina: