Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM)

Samsung Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM)

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Samsung

Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM)

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM) Silver: Apžvalga

Privalumai

  • Ryškus 1,4 arba 1,2 colio įstrižainės apskritas ekranas.
  • Nuolat matuoja širdies ritmą.
  • Seka fizinio aktyvumo rodiklius, sudegintas kalorijas bei miego kokybę.
  • Sukiojamas rėmelis patogesniam valdymui.

Trūkumai

  • Dalis funkcijų pasiekiamos tik suporavus su „Samsung“ telefonu.
Samsung Galaxy Watch3 – elegantiškos išvaizdos

Laikrodis yra vienas svarbiausių stiliaus aksesuarų, kurį aplinkiniai pastebės dažniau nei jūsų telefoną ar kompiuterį. Todėl bendradarbiaudami su laikrodžių dizaineriais „Samsung“ sukūrė įrenginį, primenantį klasikinius laikrodžius, bet slepiantį nepalyginamai daugiau funkcijų. 1,4 colio įstrižainės ciferblatą galėsite lengvai keisti pagal sau svarbiausius nustatymus ar nuotaiką. Jutikliai seks gausybę kūno parametrų, tad žinosite ne tik savo pulsą ar kokybiško miego valandas, bet ir deguonies kiekį kraujyje. Be to, galėsite pasirinkti, kad jums parkritus laikrodis automatiškai informuotų artimiausius žmones.


Stebėkite širdies darbą

Nuo šiol jūsų „Samsung Galaxy Watch 3“ matys kur kas daugiau nei pulsas ir kraujo prisotinimas deguonimi. Matuodami pulso bangų kaitą, išmanūs algoritmai fiksuos jūsų kraujo spaudimą, o širdies veiklos kuriami elektriniai signalai padės jam sudaryti jūsų elektrokardiogramą. Sekite svarbiausio savo organo veiklą ir tinkamai juo rūpinkitės – išmanusis laikrodis padės atpažint bet kokius nerimą keliančius ženklus.
 
Samsung Galaxy Watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ


Išmani elegancija

Klasikinio laikrodžio išvaizda ir šiuolaikiško žmogaus verti išmanieji sprendimai – būtent toks yra „Galaxy Watch 3“. Lyginant su pirmtakais, jis 14 proc. plonesnis ir 15 proc. lengvesnis, tačiau jo ekranas didesnis ir naudotis juo dar paprasčiau. Pamirškite ir nuobodžias medžiagines ar silikonines apyrankes – jūsų riešą apjuos tikros odos dirželis, kurį galėsite rinktis iš skirtingų spalvų. Kiekviena laikrodžio detalė sukurta nepriekaištingam jūsų įvaizdžiui, kurį išsaugosite ir nepalankiomis aplinkos sąlygomis – jis atitinka IP68 atsparumo standartą.
 

Jūsų poreikiams

Išmanaus laikrodžio ekranas atstoja jo ciferblatą ir jame galima pasiekti visas išmanaus įrenginio funkcijas. „Galaxy Watch 3“ jūsų laukia 1,4 colio įstrižainės ekranėlis ir daugybė jo suasmeninimo galimybių. Jo ciferblatas nesiskirs nuo įprasto laikrodžio, o fono spalvą galėsite nesunkiai pakeisti „Watch Faces“ programėlėje. Kurkite ir atraskite savo stilių, kuris užtikrintai lydės jus kiekvieną dieną.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Seka kiekvieną virpesį

„Galaxy Watch 3“ atrodo kaip prabangus laikrodis, tačiau jo vertę sustiprina ir daugybė išmaniems laikrodžiams būdingų funkcijų. Šis aksesuaras apsiginklavęs plačiu jutiklių arsenalu, o jiems talkina įvairūs dirbtinio intelekto algoritmai. Todėl visada galėsite sekti savo pulsą, širdies darbą, o atskiras matuoklis stebės ir deguonies prisotinimą kraujyje. Laikrodžio akselerometras pajus, jei nuvirsite, ir iškart išsiųs pagalbos žinutę nurodytiems kontaktams. Visi jūsų sveikatos duomenys bus fiksuojami „Samsung Health Monitor“ programėlėje, todėl stebėti savo būklę bus dar paprasčiau.
 

Jūsų sporto gidas

Ant jūsų riešo – ne tik tiksliausi jutikliai, bet ir asmeninis treneris. Bėgikams „Galaxy Watch 3“ negailės traumų išvengti padedančių patarimų ir stebės kiekvieną nubėgtą žingsnį. Laikrodis fiksuos jūsų širdies darbą, seks laiką ir matuos greitį, o sujungę jį su mobiliuoju telefonu ar išmaniuoju televizoriumi, galėsite rinktis iš daugiau kaip 120 pratimų bibliotekos. Laikrodis duomenis sinchronizuoja su kitais įrenginiais, todėl bus užfiksuotas kiekvienas prakaito lašas.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Rūpinkitės savimi

Nors fizinis aktyvumas sudaro svarbią sveikos gyvensenos dalį, to neužtenka, kad jaustumėtės puikiai. Ne mažiau svarbus ir kokybiškas miegas, todėl „Galaxy Watch 3“ atidžiai seks jo kokybę. Programėlėje galėsite matyti išsamią informaciją apie nakties poilsį ir palyginti, kaip miegojote skirtingomis naktimis. „Samsung“ skiria dėmesio ir moterų sveikatai, todėl laikrodis padės sekti savo ciklą ir fiksuoti simptomus, o visa informacija bus sinchronizuojama su išmanaus telefono programėle.
 

Telefono palydovas

Išmanusis laikrodis ne tik lydi jūsų telefoną, bet ir papildo jo galimybes. Fotografuodami „Samsung“ telefonu, laikrodžio ekrane matysite kameros fiksuojamą vaizdą, o sukdami jo ratuką galėsite keisti priartinimą – tai ypač pravartu, jei norite įamžinti save su draugų kompanija. Laikrodžio ekrane taip pat galėsite valdyti atkuriamą muziką, o susieję jį su kompiuteriu, patogiai valdysite ir prezentacijos skaidres. O jei laikrodis prapuls, „Samsung Galaxy“ telefone galėsite matyti jo esamą ar paskutinę fiksuotą buvimo vietą.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Samsung

Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM) Silver: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys45,0 mm x 46,2 mm x 11,1 mm
Svoris (g)53,8
Atsparumas vandeniui5ATM + IP68

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano įstrižainė (coliais)1,4

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasA-GPS/GLONASS/Beidou(CN)
Wi-FiWi-Fi b/g/n
NFCTaip
Bluetooth5.0

Procesorius ir atmintis

Vidinė atmintis8 GB

Baterija

Baterijos talpa (mAh)340
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)56 val.
Integruota baterijaTaip

Samsung Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM) Silver: atsiliepimai