Kaip prijungti „Samsung“ išmanųjį laikrodį prie „iPhone“?

Kai kuriuos „Samsung“ išmaniuosius laikrodžius galima sujungti ne tik su operacinės sistemos „Android“ įrenginiais, bet ir su „Apple“ išmaniaisiais. Kaip tai padaryti, sužinosite pasižiūrėję „Bitės Profų“ parengtą vaizdo įrašą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Naudoti „Samsung“ išmanujį laikrodį su „iPhone“ telefonu galėsite atsisiuntę nemokamą programėlę „Samsung Galaxy Watch“
  • Atidžiai sekite sujungimo instrukcijas, o pabaigus sujungimą programėlėje, jį pakartokite ir išmanųjį laikrodį sujunkite su „Bluetooth“ ryšiu, kuris suteiks galimybę įrenginio pagalba atsiliepti į skambučius
  • Sporto pažangą galite stebėti su „Samsung Health“ programėle, kurią rasite programėlių parduotuvėje „App Store“
 

„Naujesnius „Samsung“ išmaniuosius laikrodžius, pavyzdžiui „Galaxy Watch Active 2“, galima sujungti ne tik su „Android“ operacinės sistemos įrenginiais, bet ir su „Apple“ išmaniaisiais. Tik reikia turėti „iPhone 5“ ar naujesnį įrenginį, kuriame būtų bent jau 9 iOS operacinės sistemos versija, todėl iš esmės šį išmanų laikrodį galima naudoti su bet kuriuo naujesniu „iPhone“ telefonu. Tačiau svarbu paminėti, kad laikrodžių su naująja operacine sistema „Google Wear OS“, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy Watch 4“ su „iPhone“ telefonais sujungti jau nebegalėsite“, – sako „Bitės Profas“ Linas.

Ilgai laikanti baterija, estetiškas ir klasikinis dizainas, funkcijos, padedančios rūpintis savo sveikata – visa tai ir dar daugiau vartotojams suteikia gamintojo „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch 3“. „Bitės Profas“ Mantvydas pasakoja, kokios funkcijos palengvins jūsų kasdienybę ir kodėl verta rinktis šį laikrodį.

„Bitės Profas“ Linas nurodo, kokios stilingo išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ savybės – įdomiausios ir naudingiausios.Tačiau, kad išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį įrenginį būtų dar lengviau, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius laikrodžius ir išskyrė penkis geriausius.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: