Meniu

Galaxy Gear Sport išmanusis laikrodis

Galaxy Gear Sport išmanusis laikrodis

  1 / 2

  Galaxy Gear Sport išmanusis laikrodis

   
  • Seka fizinį aktyvumą: ne tik fiksuoja rezultatus, bet ir pataria, kaip efektyviau siekti sveikos gyvensenos tikslų.
  • Automatiškai atpažįsta daugelį fizinių veiklų.
  • Matuoja širdies ritmą . Atsižvelgęs į šį rodiklį, treniruočių metu pataria dėl apkrovų.
  • 1,2 colių, ryškus „Super AMOLED“ ekranas – jame esančią informaciją aiškiai matysite esant bet kokiam apšvietimui.
  • Atsparus vandeniui, todėl segint laikrodį galima plaukioti. Plaukimo rezultatus fiksuoja speciali programėlė.
   
  • Turi GPS imtuvą – matysite nueito ar nubėgto atstumo trajektoriją bei greitį.
  • Valdomas liečiant ekraną arba sukant specialų rėmelį.
  • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus ir skambučius – tiesiai laikrodžio ekrane.
  • Galima klausytis muzikos tiesiai iš laikrodžio per „Spotify“ ar pačiame įrenginyje įrašytos muzikos.
  • Galima keisti ciferblato išvaizdą bei laikrodžio dirželius.
  • 3-4 dienas laikanti baterija.
   
  Išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ yra ne tik vienas pažangiausių ir daugiausiai galimybių turintis išmanusis laikrodis. Tai – įrenginys, kuris padės Jums neprarasti motyvacijos būti aktyviems, sveikiau maitintis ir sportuoti efektyviau. Išmaniajame laikrodyje „Samsung Gear Sport“ rasite ir daugelį įprastų fizinį aktyvumą sekančių funkcionalumų, ir naujų technologijų bei programėlių, analizuojančių rodiklius bei teikiančių sveikos gyvensenos patarimus.
   
  Dėmesio vertas sportiškas ir tuo pačiu elegantiškas laikrodžio dizainas, kurį panorėję galėsite koreguoti patys, keisdami ciferblato stilių ar laikrodžio apyrankę. 1,2 colių skersmens „Super AMOLED“ ekranas stebina savo ryškumu ir spalvomis – jame viską aiškiai matysite net spiginant saulei. Išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ turi „Samsung“ laikrodžiams charakteringą ir vartotojų jau pamėgtą besisukantį rėmelį, kuriuo patogu valdyti įrenginį. Šis laikrodis veikia su originalia „Tizen“ operacine sistema, kuri pripažinta kaip ypač intuityvi ir paprasta naudotis – kad ją perprastumėt ilgai neužtruksite nei jei iki šiol nesinaudojote „Samsung“ išmaniuoju laikrodžiu.
   
  Dėl plataus galimybių spektro išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ yra itin universalus. Nesvarbu, ar tiesiog mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, ar rimtai užsiimate konkrečia sporto šaka, šis laikrodis Jus džiugins vienodai. Kaip ir rezultatai, kurių sieksite padedami šio išmaniojo pagalbininko.
   
  Vienas laikrodis – daugybė išvaizdos variantų. Išmaniojo laikrodžio „Samsung Gear Sport“ išvaizdą lengvai pritaikysite prie savo individualaus stiliaus ar tos dienos nuotaikos. Naują ciferblato stilių galite išsirinkti iš jau įdiegtų laikrodyje, dar daugiau jų rasite specialioje „Samsung Gear“ programėlėje. Jei pabodo laikrodžio dirželis, jį taip pat galėsite be vargo nuimti ir pakeisti į kitokį firminį „Samsung“ arba bet kurį kitą standartinį 20 mm pločio dirželį.
   
  Asmeninis treneris ant jūsų riešo. Jei norite sportuoti išties efektyviai ir pasiekti geresnių rezultatų, išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ padės tai padaryti. Jums tik reikės iš telefone esančios treniruočių programėlės pasirinkti norimą treniruotę, o laikrodis praneš, kurį pratimą daryti, kiek laiko ar kiek kartų jį kartoti, arba, jei pasirinkote ėjimą ar bėgimą, kokiu tempu ir kiek laiko bėgti ir pan. Žinoma, nepamiršdamas visos treniruotės metu matuoti jūsų širdies ritmą. Programėlėje yra daugiau nei 60 įvairių treniruočių programų: nuo bėgimo, važiavimo dviračiu ar plaukimo iki jogos ir pilateso, nuo skirtų raumenims stiprinti iki svorį mažinančių.
   
  Išmanusis patarėjas. Išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ ne tik automatiškai atpažįsta daugelį fizinių veiklų, bet ir fiksuoja fiziškai neaktyvius laiko tarpus. Jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, laikrodis praneš, kad jau metas pajudėti. Ir ne šiaip sau pajudėti – atpažinęs, kokioje aplinkoje esate, įrenginys pasiūlys tinkamiausius pratimus. Pavyzdžiui, jei skrendate lėktuvu, išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ pasiūlys kelis tempimo pratimus, kuriuos galėsite atlikti tiesiog sėdėdami kėdėje. O štai vairuojant laikrodis jūsų tikrai netrukdys – juk tuomet visą dėmesį turite skirti saugiai kelionei.
   
  Visa aktyvumo statistika – vienoje programėlėje. Išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ užfiksuotus duomenis automatiškai sinchronizuoja su programėle „S Health“. Tad visos dienos nueitų žingsnių, įveiktų aukštų, atliktų treniruočių, miego kokybės, širdies ritmo, sudegintų kalorijų ir kitus fizinio aktyvumo rodiklius galėsite peržiūrėti tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. O peržvelgę išsamią savaitės ar mėnesio statistiką, įvertinsite padarytą pažangą.
   
  Į vandenį – be baimės. Segėdami išmanųjį laikrodį „Samsung Gear Sport“ galite ne tik nebijoti pavienių vandens purslų ar lietaus, bet ir drąsiai plaukioti baseine ar ežere. Jis atlaiko 5 atmosferų vandens slėgį – tai reiškia, kad jis gali būti panardintas į vandenį iki 50 metrų ir jam nieko nenutiks. O programėlė „Speedo Go“ fiksuos jūsų plaukimo rezultatus, pateiks trumpas bei aiškias ataskaitas.
   
  Su muzika – linksmiau. Jei mėgstate sportuoti lydimi muzikos, ją galėsite klausytis tiesiai iš įrenginyje esančios įrašų bibliotekos, kurioje telpa net 4 GB ar pasileidę programėlę „Spotify“. Ypač patogu sportuojant muzikos klausytis per belaides sporto ausines – jos netrukdo judėti, nes su išmaniuoju laikrodžiu jungiasi per „Bluetooth“ ryšį, o ne laidais.
   
  Daugiau nei galite įsivaizduoti. Į išmanųjį laikrodį „Samsung Gear Sport“ galite parsisiųsti daugelį programėlių, kuriomis esate pratę naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose, todėl daug kasdienių veiksmų atliksite tiesiog laikrodžio ekrane. Pavyzdžiui, prieš išbėgdami į treniruotę, pasitikrinsite artimiausios valandos orų prognozę ir pan. „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių programėlių, tinkančių išmaniajam laikrodžiui „Samsung Gear Sport“. Todėl nesunkiai jį pritaikysite savo poreikiams bei dar geriau išnaudosite laikrodžio galimybes.
   
  Visi pranešimai – tiesiog ant riešo. Nepraleiskite nė vieno svarbaus skambučio ar žinutės. Sujunkite savo telefoną ir išmanųjį laikrodį „Samsung Gear Sport“ „Bluetooth“ ryšiu ir pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius bei naujausius „Facebook“ įvykius matysite tiesiog laikrodžio ekrane.
   
  Ilgai laikanti baterija. Išmaniuoju laikrodžiu „Samsung Gear Sport“ naudojantis įprastu režimu, jį prireiks įkrauti tik kas 3-4 dienas. O prireikus papildyti laikrodžio energijos atsargas, tiesiog padėkite jį ant jam pritaikyto belaidžio kroviklio.
   
  * Išmanusis laikrodis „Samsung Gear Sport“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema.

  Bendra informacija

  E-sim