• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Sudio E2 belaidės ausinės Jade

Sudio E2 belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Sudio E2 belaidės ausinės Jade 1 img.
1 / 2
Sudio

E2 belaidės ausinės

Jade

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Sudio

E2 belaidės ausinės Jade: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Triukšmo slopinimo funkcija;
  • Įmontuotas mikrofonas. 
Dar niekada nebuvo paprasta klausytis muzikos visur ir visada – šios, itin lengvos bei kompaktiškos ausinės užtikrins, jog muzikos bus lengva ir patogu klausytis, kad ir kur bebūtumėte ir ką beveiktumėte – sportuotumėte, šoktumėte, keliautumėte, leistumėtės į žygį ir t.t. Viena ausinė sveria mažiau nei 11 g, taigi, tai yra ypač nedidelis svoris, kuris užtikrina, kad jūs net nejusite, jog naudojatės ausinėmis – vienintelis dalykas, kuris apie tai primins, bus jūsų pasirinkta muzika, kuri, beje, bus atkurta itin tiksliai bei aiškiai. Net ir po itin ilgų muzikos klausymo valandų nejusite diskomforto.
Sudio E2 | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Šios ausinės pasižymi ypač ergonomišku dizainu. Taigi, tai reiškia, kad jums ne tik bus ypač patogu klausytis muzikos daugybę valandų, bet ir taip pat – jos puikiai prisitaiko prie žmogaus ausies formų, todėl, nesvarbu, kad ir ką beveiktumėte – net ir tuo atveju, jei užsiimsite ypač aktyvia veikla, sportuosite, šoksite ar bėgsite rytinį krosą, jums neteks baimintis, kad ausinės išslys. Be to, šios ausinės taip pat pasižymi ir itin aukštu atsparumu drėgmei – jis siekia IPX4.
 


Integruotas mikrofonas

Ne paslaptis, kad dauguma žmonių muzikos ar savo mėgstamų tinklalaidžių nori klausytis ypač ilgą laiką. Taigi, labai tikėtina, kad besiklausant, teks susidurti ir su poreikiu pabendrauti su kitais žmonėmis. Belieka tik pridurti, kad tai padaryti bus iš tiesų lengva, kadangi šiose ausinėmis yra integruotas itin aukštos kokybės mikrofonas. Taigi, vos tik prireikus, galėsite mėgautis kokybišku pokalbiu su sau svarbiais asmenimis.
 
Sudio E2 | BITĖ
Sudio E2 | BITĖ


Triukšmo slopinimo technologija

Šios ausinės yra vienos tų, į kurias yra įdiegta triukšmo slopinimo technologija. Na, o dėl jos, vartotojo patirtis dar tampa dar geresne – tiek muzikos klausymas, tiek pokalbiai bus itin kokybiški.
 


Privalumai

Šios ausinės yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori tokio gaminio, kuris turėti labai daug privalumų. Šios ausinės ne tik užtikrina, kad dėl itin ergonomiško dizaino, integruoto mikrofono, triukšmo slopinimo technologijos bei aukšto atsparumo drėgmei, muzikos galėsite klausytis itin kokybiškai bei patogiai, bet ir taip pat jums neteks ilgai laukti, kol įrenginys bus įkrautas – tam prireiks vos 1 valandos. Bet ir tai – dar ne viskas: šios ausinės puikiai tinka ir tuo atveju, jei norite tokio įrenginio, kurio nereikėtų įkrauti kiekvieną dieną – ausinės veiks net 30 valandų.
 
Sudio E2 | BITĖ

Sudio

E2 belaidės ausinės Jade: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysViena ausinė: 22 mm x 30 mm x 25 mm; Įkrovimo dėklas: 60 mm x 45 mm 25 mm
Svoris (g)Viena ausinė: 10,8 g; Įkrovimo dėklas: 42 g
Ausinių tipasĮ ausį
Atsparumas vandeniuiIPX4

Baterija

Aktyvus veikimas, iki30 valandų
Įkrovimo laikasAusinės: 60 min; Įkrovimo dėklas: 60 min; Abu kartu: 60 min.

Garsas

Jautrumas99 dB
Varža16 Ohm
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.2

Sudio E2 belaidės ausinės Jade: atsiliepimai