• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Sony Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės Black

Sony Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Sony Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės Black 1 img.
1 / 2
Sony

Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės

Black

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Sony

Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Integruotas mikrofonas;
  • Lengvai įkraunamos USB-C laidu;
  • Be laido veikia su PS5 ir kompiuteriu;
  • Galima naudoti ir su 3.5mm laidu. 
Ne paslaptis, kad daugeliui žmonių laiko leidimas prie kompiuterio, yra vienas smagiausių bei maloniausių dalykų. O, argi galėtų kitaip? Juk būtent naudodamiesi kompiuteriu, galime ypač smagiai, nuotaikingai, įvairiai bei įtraukiančiai pramogauti: klausytis muzikos, bendrauti, žiūrėti filmus ir, žinoma, žaisti kompiuterinius žaidimus. Na, o, kad visa tai galėtumėte daryti itin kokybiškai bei netrukdomai, verta rinktis šias ausines.
Sony Playstation 5 Pulse 3D | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Ne paslaptis, kad laikas, naudojantis kompiuteriu taip įtraukia, kad kartais net nepastebime, kaip pralėkė visa diena. Belieka tik pasakyti, kad, jei naudositės šiomis ausinėmis, tai tikrai nejausite nuovargio arba diskomforto net ir po itin ilgų naudojimosi valandų. Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į itin ergonomišką šių ausinių dizainą. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ausinės turi itin minkštas pagalvėlės, kurios maloniai apgaubia ausį, tokiu būdu ne tik užtikrindamos patogumą, bet ir sukurdamos dar geresnę klausymosi patirtį. Svarbu akcentuoti ir tai, kad ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, todėl draugiškos odai ir ilgai tarnaujančios. Taip pat šios ausinės garsus atkuria itin kokybiškai, tad nepakenksite savo klausai.
 


Integruotas mikrofonas

Šios ausinės idealiai tiks tiems, kurie mėgta žaisti kompiuterinius žaidimus. Kaip žinia, juos žaidžiant, itin dažnai iškyla poreikis bendrauti su kitais žaidėjais. Na, o šios ausinėmis leis jums mėgautis pokalbiais vos tik to prireikus, kadangi yra integruotas aukštos kokybės mikrofonas.
 
Sony Playstation 5 Pulse 3D | BITĖ
Sony Playstation 5 Pulse 3D | BITĖ


Privalumai

Taigi, jei norite, kad jūsų laikas,. leidžiamas naudojantis kompiuterio teikiamomis pramogomis, būtų dar kokybiškesnis bei malonesnis, tikrai verta rinktis šias ausines, dėl visų jau išvardintų savybių. Tačiau ir tai – dar ne viskas: svarbu pasakyti, kad šių ausinių jums tikrai nereikės dažnai įkrauti, kadangi jos veiks net 12 valandų. Taigi, net 12 valandų galėsite smagiai pramogauti, negalvodami apie tai, kad ausinės nustos veikti netinkamiausiu metu. Taip pat ausinės yra puikiai pritaikytos PS4 ir PS5 konsolėms.
 

Sony

Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų

Baterija

Aktyvus veikimas, iki12 val.

Garsas

MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth

Sony Playstation 5 Pulse 3D belaidės ausinės Black: atsiliepimai