• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
Razer

Barracuda X (2022) ausinės

Razer Barracuda X (2022) ausinės

 • 1 img.
 • 2 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Razer

Barracuda X (2022) ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Razer

Barracuda X (2022) ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Galima prijungti dvejus įrenginius vienu metu;
 • Nuimamas mikrofonas;
 • Groja iki 50h vienu įkrovimu;
 • Valdykite ausinių nustatymus su programėle. 
Nors ausinės yra vienas iš tų gaminių, kuris savo išvaizda tinka tiek moterims, tiek vyrams, verta akcentuoti, kad, jei norite tokių ausinių, kurios idealiai tiktų dailiosios lyties atstovėms, tokiu atveju būtent šios ausinės yra ypač puikus pasirinkimas. Jos ypač stilingo dizaino, kuris sužavės kiekvieną merginą bei moterį, be to, alsuoja lengvumu ir elegancija. Ausinės yra aptakių formų, o tai ne tik dar labiau papildo moteriškus įvaizdus, bet ir taip pat garantuoja, kad naudotis ausinėmis bus labai patogu. Na, ir, žinoma, negalima pamiršti spalvos: šviesiai rožinės – baltos spalvos derinys yra ypač patrauklus dailiosios lyties atstovėms ir tobulai papildo moteriškus įvaizdžius.
Razer Barracuda X (2022) | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienai merginai bei moteriai yra labai svarbi ne tik gaminio išvaizda, bet ir tai, kaip patogiai bus jaučiamasi juo naudojantis. Belieka tik pridurti, kad kalbant apie šias ausines egzistuoja tikrai ne viena priežastis, kodėl vertėtų jas įsigyti, jei jums aktualūs tik maksimalų komfortą teikiantys gaminiai. Visų pirma, verta akcentuoti, kad šios ausinės yra ergonomiško dizaino. Antra, jos turi optimalaus pločio galvos juostą. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ausinių pagalvėlės patogiai apgaubia ausis. Taigi belieka tik pasakyti, kad net ir po itin ilgų naudojimosi valandų, jūs nejausite nuovargio. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad pačios geriausios pramogos yra tos, kurios saugios. Būtent tai ir garantuojama, kai kalbame šias ausines – verta akcentuoti, kad jos garsus atkuria aiškiai, tiksliai ir nepakenkiant klausai. Taigi, pramogauti galite be jokios sąžinės graužaties.
 


Integruotas mikrofonas

Ne paslaptis ir tai, kad dažnai dailiosios lyties atstovei yra ypač svarbus poreikis bendrauti. Ir tai vyksta visuomet, net tuomet, jei leidžiate laiką naudodamiesi kompiuteriu. Belieka tik pridurti, kad, jei tik pasirinksite šias ausines, tai tikrai galėsite mėgautis itin kokybiškais pokalbiais kada jums to tik prireiks – ausinės turi integruotą aukštos kokybės mikrofoną.
 
Razer Barracuda X (2022) | BITĖ
Razer Barracuda X (2022) | BITĖ


Privalumai

Taigi, jei ieškote tobulai merginoms bei moterims tinkančių ausinių, šios tikrai pateisins jūsų lūkesčius.
 

Razer

Barracuda X (2022) ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų

Garsas

Atkuriami dažniai20-20k Hz
Varža32
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

USB jungtisUSB Type-C
3,5 mm audio jungtisTaip