Meniu

Honor Band 4 Running

Honor Band 4 Running

 • Honor Band 4 Running
 • Honor Band 4 Running
1 / 2

Honor Band 4 Running

Pirkite „Honor Band 4 Running“ išmaniąją apyrankę internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas. Pristatymas - nemokamas.

SpalvaGreen

PVM

 • Mokant iš karto

  49,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Net 6 ašių jutiklis ir specialus bėgimo stebėsenos algoritmas užtikrina ypač tikslų ir profesionalų rodiklių matavimą.
 • Skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas.
 • Seka miego kokybę.
 • Galima segėti ant riešo arba tvirtinti prie sportbačio – tikslūs rezultatai bet kokioje situacijoje.
 • Atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio – segint apyrankę galima praustis duše ar plaukioti.
 • Ypač lengva ir elastinga. Jaukitės patogiai apyrankę segėdami ilgą laiką.
 • Programėlėje „Huawei Health“ matysite išsamią rodiklių statistiką ir stebėsite savo pažangą.
 • Išmanieji pranešimai. Ryškiame OLED ekrane matykite informaciją apie gaunamus skambučius, trumpąsias žinutes ir kitus parnešimus.
 • Iki 21 dienos laikanti baterija.
 
Išmaniosios apyrankės „Honor Band 4 Running“ pavadinimas sufleruoja, kad jos privalumai ir galimybės labiausiai džiugins bėgimo aistruolius ir net šio sporto profesionalus. Iš tiesų, ši išmanioji apyrankė turi unikalių savybių, kurios leis ne tik sekti savo bėgimo duomenis, bet ir tobulinti bėgimo techniką bei siekti geresnių rezultatų.
 
Nustebsite, tačiau išmaniąją apyrankę „Honor Band 4 Running“ galima segėti ne tik ant riešo. Išėmus korpusą iš plastikinio dirželio, jį galima įkurdinti specialiame laikiklyje, tvirtinamame ant sportbačio. Būtent tuomet, kai „Honor Band 4 Running“ dėvima ant bato, geriausiai išnaudojamos unikalaus šešių ašių jutiklio galimybės ir papildomai matuojami net 7 bėgikams ypač svarbūs rodikliai: žingsnio ilgį, bėgimo tempą (žingsniais per minutę), pėdos lietimosi su pagrindu pobūdį, stiprumą bei trukmę, pėdos pakreipimo ir kojos judėjimo kampus bėgant. Patobulintas bėgimo stebėsenos algoritmas leidžia visus rodiklius fiksuoti net 95 % tikslumu. Tai reiškia, kad išmanioji apyrankė „Honor band 4 Running“ yra išties patikima bėgimo kompanionė.
 
Be abejo, kaip ir priklauso išmaniajai apyrankei, „Honor Band 4 Running“ taip pat turi visas pagrindines šiam įrenginiui įprastas funkcijas: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas, seka miego trukmę ir kokybę, praneša apie gautus skambučius ir žinutes. Netgi primena, kad jau laikas pajudėti, o prireikus padeda surasti išmanųjį telefoną. Išties puikus galimybių rinkinys ir kasdienai, ir profesionaliai bėgimo treniruotei.
 
Lengva ir stilinga. Išmanioji apyrankė „Honor Band 4 Running“ sveria tik 17 gramų, todėl jos beveik nejausite segėdami net ilgą laiką. Įkvėpti sportinių automobilių dizaino, gamintojai sukūrė dvispalvius dvipusius dirželius. Kurią dirželio pusę rinktis, nuspręskite atsižvelgę į savo aprangos stilių ar nuotaiką. Apyrankė pagaminta iš itin kokybiško plastiko, todėl ji neslidinėja ant riešo net intensyviai sportuojant.
 
Dar daugiau tikslumo. Išmanioji apyrankė „Honor Band 4 Running“ pasižymi unikaliomis technologijomis, ypač tiksliai sekančiomis ir analizuojančiomis kiekvieno Jūsų bėgimo rodiklius. Bėgimo stebėsenos algoritmas ir šešių ašių jutiklis buvo sukurti laikantis Kinijos Sporto mokslų instituto rekomendacijų. Šių technologijų padedama išmanioji apyrankė „Honor Band 4 Running“ fiksuoja bėgikams ypač svarbius parametrus: žingsnio ilgį, bėgimo tempą (žingsniais per minutę), pėdos lietimosi su pagrindu pobūdį, stiprumą bei trukmę, pėdos pakreipimo ir kojos judėjimo kampus bėgant.
 
Jūsų asmeninis bėgimo treneris. Visų bėgimo rodiklių analizę galėsite matyti savo išmaniajame įrenginyje, į jį parsisiuntę nemokamą programėlę „Huawei Health“. Čia taip pat rasite individualius patarimus, leisiančius tobulinti bėgimo techniką ir išvengti sąnarių bei raumenų traumų. Programėlė pateiks ir išsamią dienos ar ilgesnio laikotarpio statistiką apie nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ar miego trukmę ir kokybę.
 
Du režimai – skirtingos galimybės. Išmaniąją apyrankę „Honor Band 4 Running“ galima segėti ir ant riešo, ir pritvirtinti prie sportbačio, naudojant specialų laikiklį. Pirmuoju atveju turėsite įprasto funkcionalumo išmaniąją apyrankę, fiksuojančią ir sekančią dienos fizinio aktyvumo rodiklius, informuojančią apie gautus skambučius ir pranešimus, primenančią ir skatinančią pajudėti pernelyg užsisėdėjus. Perkėlus „Honor Band 4 Running“ ant bato, įrenginys pasirengęs būti Jūsų profesionaliu asistentu bėgimo treniruočių metu ir sekti specifinius šio sporto rodiklius.
 
Vanduo nebaisus. Segėdami išmaniąją apyrankę „Honor Band 4 Running“ drąsiai prauskitės duše ar plaukiokite baseine. Ji atspari vandeniui iki 50 metrų gylyje.
 
Be krovimo – iki 21 dienos. Išmanioji apyrankė „Honor Band 4 Running“ aprūpinta efektyviai ir taupiai energiją naudojančiu procesoriumi, todėl jos baterijos tikrai neprireiks krauti kasdien. Būdama budėjimo režime baterija išsikraus tik po 21 dienos, o naudojant įprastu režimu, ji laikys vidutiniškai 2 savaites.
 
* Išmanioji apyrankė „Honor Band 4 Running“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, reikia išmaniojo įrenginio su „Android 4.4“, „iOS 9.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija bei palaikančio belaidį ryšį „Bluetooth“.