• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Samsung

65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius

 • 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius
1 / 2
Samsung

65" OLED S95C 4K UHD QE65S95CATXXH išmanusis televizorius

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Skaityti daugiau

9,99 € / mėn.

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Įspūdinga „QD-OLED“ ekrano technologija;
 • 4K 144 Hz ekranas – puikiai tinka ir žaidimams;
 • Aukščiausia vaizdo kokybė;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
Pasiruoškite kaip niekada anksčiau pamatyti tikrąją 4K galią ir pakelkite pramogų patirtį į visiškai naują lygį! „65" OLED 4K S95C“ yra išmanusis televizorius su 55 colių įstrižainės OLED ekranu, naudojančiu „Quantum Dot“ technologiją ir „Real Depth Enhancer“ funkciją, kad sukurtų gilią juodą, ryškias spalvas ir padidintų priekinio plano kontrastą. Integruotas išmanus „EyeComfort“ režimas optimizuoja ryškumą ir spalvas po saulėlydžio. Televizorius taip pat turi „Neural Quantum Processor 4K“ procesorių, „LaserSlim“ dizainą, „Motion Xcelerator Turbo Pro“ žaidimų režimą. Kad nepasiklystumėte turinio pasiūlos gausoje, „Go3“ veikia be priedėlio!
Samsung 65 S95C | BITĖ


Itin plonas ir tvarkingas

„Infinity One Design“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, siūlantis kvapą gniaužiantį ploną profilį, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į naują lygį! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „65" OLED 4K S95C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu. „One Connect“ leis mėgautis tvarka namuose, nes sumažina kabelių naudojimą.
 


Patvirtinta spalvų paletė

„65" OLED 4K S95C“ yra kokybės pavyzdys. 65 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Dot“ technologija suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas su sodriomis juodomis ir ryškiomis baltomis spalvomis. „Quantum HDR OLED+“ technologija dar labiau pagerina žiūrėjimo patirtį, o PANTONE patvirtinimas tik užtikrina tikslias ir realybę atitinkančias spalvas. „Real Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Profesionalaus lygio spalvų kalibravimas tik užtvirtins tobulą vaizdo detalumą. Tiems, kurie nerimauja dėl akių nuovargio, „EyeComfort“ režimas sumažina mėlynosios šviesos spinduliavimą, kad padėtų apsaugoti akis ilgų žiūrėjimo seansų metu.
 
Samsung 65 S95C | BITĖ
Samsung 65 S95C | BITĖ


Našus detalumas

„65" OLED 4K S95C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį! Pasiruoškite perkelti savo žaidimus į kitą lygį su „Motion Xcelerator Turbo Pro“! Išskirtiniai judesio patobulinimai yra net iki 4K 144 Hz, tad galėsite mėgautis itin sklandžiu žaidimu be delsos ar judesio susiliejimo!
 


Ausims patrauklus garsas

Nuo tyliausio šnabždesio iki stipriausio sprogimo – kiekvienas garsas perduodamas išskirtinai aiškiai ir tiksliai. Su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai, o „Object Tracking Sound+“ prisitaikys prie turinio ir paskirstys garsus kolonėlėms būtent ten, kur jų reikia, – taip įgausite visapusišką patirtį!
 
Samsung 65 S95C | BITĖ
Samsung 65 S95C | BITĖ


Privalumai

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys netoliese esančius įrenginius, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą – taip taupomas jūsų laikas!
 

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1625 mm x 935 mm x 170 mm
Matmenys be stovo (mm)1443,5 mm x 829,4 mm x 11,0 mm
Matmenys su stovu (mm)1443,5 mm x 894,4 mm x 267,9 mm
Svoris be stovo (kg)18,9
Svoris su stovu (kg)29
ModelisQE65S95CATXXH

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas70 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaWireless Dex, Multi-View, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View
KitaSubtitrai, Elektroninis programų dienraštis (EPG), OSD kalba, MBR palaikymas, Mobile Tap Mirroring, Sound Wall, Lengva sąranka
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai