• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
2023 metų modelis
Samsung

65" Neo QLED 4K UHD QE65QN85CATXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" Neo QLED 4K UHD QE65QN85CATXXH išmanusis televizorius

 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
1 / 2
2023 metų modelis
Veikia su „Go3“
Samsung

65" Neo QLED 4K UHD QE65QN85CATXXH išmanusis televizorius

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

Samsung

65" Neo QLED 4K UHDQE65QN85CATXXH išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Neural Quantum Processor 4K“ procesorius;
 • „Q-Symphony“ funkcija ;
 • Didelis kontrastas ekrane dėl „Neo QLED“ technologijos;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
„65'' Neo QLED 4K QN85C“ išmanusis 65 colių įstrižainės televizorius yra išskirtinio dizaino ir kokybės pavyzdys. „Quantum Matrix“ ir „Neo Quantum HDR“ technologijos suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas, o „Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ procesorius ir „Q-Symphony“ technologija suteikia įspūdingą audiovizualinę patirtį, o „Samsung Smart Hub“ leidžia patogiai valdyti ir pasiekti turinį. Televizorius taip pat turi daugiau laisvės, nes gali būti valdomas nuotoliniu būdu. Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio.
Samsung 65 QN85C | BITĖ


Kontrastingas vaizdas ir jo detalumas

„65'' Neo QLED 4K QN85C“ yra kokybės pavyzdys. 65 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Matrix“ technologija naudoja „Quantum Mini“ šviesos diodus, kad tiksliai valdytų šviesą ir pateiktų puikių detalių tiek tamsiose, tiek ryškiose scenose. „Neo Quantum HDR+“ suteikia dinamiškas prisitaikančias 4K raiškos scenas su puikiu ryškumu ir spalvomis, „Antireflection“ sumažina akinimą, kad būtų patogiau žiūrėti, o „Real Depth Enhancer“ padidina priekinio plano kontrastą, kad būtų sukurtas tikroviškas 3D jausmas! PANTONE patvirtintas ekranas siūlo autentiškas spalvas, o „EyeComfort“ režimas optimizuoja vaizdą, koreguodamas ryškumą ir spalvas pagal vietinį saulėtekio ir saulėlydžio laiką, kad akys nepavargtų!
 


Tegul jus lydi garsas

Su „65'' Neo QLED 4K QN85C“ išmaniuoju televizoriumi – kiekvienas garsas perduodamas išskirtinai aiškiai ir tiksliai, nepriklausomai, ar tai šnabždesys, ar įspūdingiausi garso efektai. Su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai, o „Object Tracking Sound“ prisitaiko prie turinio ir paskirsto garsus kolonėlėms būtent ten, kur jų reikia, – taip įgausite visapusišką patirtį!
 
Samsung 65 QN85C | BITĖ
Samsung 65 QN85C | BITĖ


Itin plonas ir elegantiškas

„NeoSlim“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, o jo plonas profilis užtikrins, kad svarbiausias turinys nebūtų užgožtas įrenginio rėmelio! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „65'' Neo QLED 4K QN85C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu.
 


Pasinerkite į galingą kelionę

„65'' Neo QLED 4K QN85C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį!
 
Samsung 65 QN85C | BITĖ
Samsung 65 QN85C | BITĖ


Privalumai

„65'' Neo QLED 4K QN85C“ yra tikras išsigelbėjimas, kai sunku apsispręsti, ką žiūrėti. „Smart Hub“ leidžia lengvai surasti turinį, nes siūlo paprastą prieigą prie daugiau nei 200 kanalų ir tūkstančius filmų bei laidų, o kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio. Tad mėgaukitės nepertraukiamu mėgstamų filmų, žaidimų ir laidų srautu! Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys įrenginius, esančius netoliese, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę.
 

Samsung

65" Neo QLED 4K UHDQE65QN85CATXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1621 mm x 947 mm x 189 mm
Matmenys be stovo (mm)1446,3 mm x 828,7 mm x 25,9 mm
Matmenys su stovu (mm)1446,3 mm x 891,1 mm x 285,7 mm
Svoris be stovo (kg)23,7
Svoris su stovu (kg)27,3
ModelisQE65QN85CATXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas60 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.1
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI lizdas

Kita

Energijos efektyvumo klasėD
KitaAuto Game Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Super Ultra Wide Game View, FreeSync Premium Pro
KitaSubtitrai, ConnectShare™, OSD kalba, Teletekstas, MBR palaikymas, EPG, HGiG, Surround Sound, Game Motion Plus
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai