• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Naujiena
LG

55" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED55C31LA išmanusis televizorius

LG 55" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED55C31LA išmanusis televizorius

 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
1 / 2
Naujiena
Veikia su „Go3“
LG

55" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED55C31LA išmanusis televizorius

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Skaityti daugiau

4,99 € / mėn.

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

LG

55" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED55C31LA išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • 4K raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažnis;
 • „Brightness Booster“ technologija suteikia didesnį šviesumą;
 • Palaiko „Go3“ be priedėlio;
 • „AI Sound Pro“ garso technologija.
Trūkumai
 • OLED ekranas rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
 
Patirkite vaizdo tobulumą su 55 colių įstrižainės išmaniojo televizoriaus „LG 55" OLED55C31LA“ ekranu, kur atskiri pikseliai puikiai šviečia be foninio apšvietimo, o kartu su garso sistema panardina į gyvybingą kino pasaulį. „Filmmaker Mode“ išsaugo režisieriaus viziją apie autentišką kino patirtį. „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius pagerina žaidimus su greitu 0,1 ms atsako laiku, o naudojant žaidimų optimizavimo priemonę ir žaidimų prietaisų skydelio funkciją žaidiminė patirtis tampa sklandi ir dar labiau įtraukianti. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 55" OLED55C31LA | BITĖ


RYTOJAUS STILIUS ATITINKA ŠIANDIENOS TVARUMĄ

Išmaniųjų televizorių dizaino ateitis atėjo kartu su „LG 55" OLED55C31LA“. Beveik nematomi rėmeliai sukuria užburiantį ekraną be apvado ir leidžia pasinerti į nuostabių vaizdų pasaulį. Be elegantiškos formos, LG įsipareigojimas ekologiškam dizainui užtikrina, kad kiekviena akimirka, praleista su šiuo televizoriumi, būtų ne tik vizualinis malonumas, bet ir tvarus pasirinkimas planetai.
 


BILIETAS Į KINEMATOGRAFINĮ AUTENTIŠKUMĄ

Vaizdo tobulumo srityje „LG 55" OLED55C31LA“ 55 colių įstrižainės ekranas atskleidžia savo spindesį su atskirais pikseliais, kurie spinduliuoja ryškumą be foninio apšvietimo. Pasinerkite į kino magiją, nes „Dolby Vision“ įkvepia gyvybės kiekvienai scenai, prisotindama ją itin ryškiomis spalvomis ir papildydama erdvine „Dolby Atmos“ garso simfonija. Tiems, kurie brangina režisieriaus vizijos autentiškumą, „Filmmaker Mode“ režimas išsaugo filmo žavesį ir užtikrina neprilygstamą ir tikrovišką kino patirtį.
 
LG 55" OLED55C31LA | BITĖ
LG 55" OLED55C31LA | BITĖ


METAS NE TIK KLAUSYTIS, BET IR IŠGIRSTI

Išrankiam audiofilui „LG 55" OLED55C31LA“ televizorius ir „LG Soundbar“ sujungia savo garsinį meistriškumą, kuris namus paverčia trimate koncertų sale. Šis dinamiškas duetas atskleidžia neprilygstamą garso patirtį, kuri peržengia įprastų garso sistemų ribas. Dėl sklandaus integravimo be jokio vargo atsiranda trys nauji garso nustatymai, pakeliantys garso kelionę į naujas aukštumas, atskleidžiantys niuansus, kurių dar negirdėjote.
 


KUR KOKYBĖ SUSITINKA SU NUOTYKIAIS

Ženkite į α-realizmą – sferą, ištobulintą per dešimtmetį inovacijų. „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius suteikia tobulą žaidimų, filmų žiūrėjimo ir muzikos klausymo patirtį puikiu vaizdu ir įtraukiančiu garsu. Žaibiškas 0,1 ms atsako laikas, „NVIDIA G-Sync“, „AMD FreeSync“ ir VRR palaikymas užtikrina, kad žaidimų nuotykiai būtų kupini aiškaus ir sklandaus veiksmo. Tiksliai tinkinkite nustatymus naudodami žaidimų optimizavimo priemonę ir visapusiškai naudokite žaidimų prietaisų skydelio funkciją, leidžiančią patikslinti savo patirtį neišėjus iš žaidimo. Su „α9 Gen 6 AI 4K“ procesoriumi žaidimai tampa jaudinančia tikslumo ir našumo kelione.
 
LG 55" OLED55C31LA | BITĖ
LG 55" OLED55C31LA | BITĖ


PRIVALUMAI

Visiškai nauja „WebOS 23“ operacinė sistema suteikia turinio visatos šerdį, pritaikydama žiūrėjimo patirtį pagal pageidavimus. Mėgaukitės suasmenintomis filmų rekomendacijomis, sporto naujiniais realiuoju laiku ir tik jums skirtais pranešimais – visa tai patogiai sujungta vienoje vietoje. Negana to, dirbtinio intelekto algoritmai, atsižvelgdami į vartotojo balsą ir paieškos istoriją, stiprina rekomendacijų atitikimą poreikiams. Pasinerkite į neprilygstamas pramogas, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 

LG

55" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED55C31LA išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1360 mm x 810 mm x 187 mm
Matmenys be stovo (mm)1222 mm x 703 mm x 45,1 mm
Matmenys su stovu (mm)1222 mm x 757 mm x 230 mm
Svoris be stovo (kg)14,1
Svoris su stovu (kg)16
ModelisOLED55C31LA
SerijaC3

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Vaizdo gerinimo sistemaDolby Vision

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysCl jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaFILMMAKER MODE™, AI Picture Pro, HGIG režimas, ALLM, Žaidimų Optimizacijos meniu, Apple Airplay2, Pilnavertė naršyklė
KitaThinQ, Galerijos režimas, Sporto pranešimai, Šeimos nustatymai, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Dynamic Tone Mapping
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai