• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius

LG 50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Multi View“ funkcija leidžia rodyti du vaizdo šaltinius;
 • Šeštos kartos „α7 AI 4K“ procesorius;
 • „Go3“ veikia be priedėlio;
 • „Mini LED“ apšvietimas atvaizduoja didesnį kontrastą.
Trūkumai
 • Žiūrint ne tiesiai į ekraną spalvos atrodys ne tokios ryškios.
 
„LG 50" 50QNED823RE“ 50 colių įstrižainės išmanusis televizorius siūlo pažangiausių technologijų ir elegantiško dizaino derinį. Integruotos „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ technologijos bei „Mini LED“ foninis apšvietimas išgauna ryškius ir detalius vaizdus su didesniu kontrasto santykiu ir ryškumu. Jų gilaus mokymosi algoritmai užtikrina puikią vaizdo kokybę su milijonu dinaminių gradacijų. „α7 Gen 6 AI 4K“ procesorius užtikrina sklandų našumą, ypač žaidžiant, dėl tokių funkcijų kaip „AMD FreeSync“ ir VRR, kurie sumažina delsą. O „ThinQ AI“ ir „webOS“ suasmenina televizoriaus patirtį naudojant tokias funkcijas kaip „All New Home“ sąsaja, „AI Concierge“ ir „AI Picture Wizard“. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 50" 50QNED823RE | BITĖ


LIKITE PRIEKYJE

LG televizoriai garsėja savo plonu ir elegantišku dizainu, sklandžiai sujungiančiu estetiką su pažangiomis technologijomis. Tad „LG 50" 50QNED823RE“ nėra išimtis, jo aptakus profilis ne tik padidina bet kurio kambario vizualinį patrauklumą, bet ir leidžia lengvai integruotis į įvairias gyvenamąsias erdves. Be įspūdingo dizaino, LG taip pat žengė žingsnį tvarumo link, pakeisdami pakuotę, pradėdami spausdinti viena spalva ir naudodami perdirbamas medžiagas, sustiprindami savo įsipareigojimą laikytis ekologiškos praktikos ir kuo labiau sumažinti savo poveikį aplinkai.
 


ATRASKITE VAIZDO TIKSLUMĄ

Patirkite vizualinį stebuklą naudodami pažangią „LG 50" 50QNED823RE“ 50 colių įstrižainės ekrane esančią technologiją su „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ naujovėmis, kad spalvų paletė būtų ryški ir tikroviška. Integruota „Mini LED“ technologija užtikrina tikslų foninį apšvietimą, apšviečiant ekraną neįtikėtinai detaliai ir ryškiai. Su „Precision Dimming“, „Ultra Contrast“ ir „HDR10 Pro“ padidinamas kontrasto santykis ir ryškumas, kuris užtikrina realistiškus, natūralius vaizdus su išskirtinėmis šešėlių detalėmis ir įstabia raiška.
 
LG 50" 50QNED823RE | BITĖ
LG 50" 50QNED823RE | BITĖ


GARSO SISTEMA, KURI KALBA PATI UŽ SAVE

Patobulinkite savo garso patirtį naudodami „LG Soundbar“, kruopščiai sukurtą, kad suderintumėte su „LG 50" 50QNED823RE“ televizoriumi ir įsitrauktumėte pramogų kelionę. Ši „Soundbar“ ir televizoriaus sinergija užtikrina sklandų perėjimą prie „Soundbar“ garso režimo, taip pat siūlo trijų papildomų garso režimų universalumą, kad optimizuotumėte visapusišką patirtį.
 


ŽAISKITE TIKSLIAI, VEIKITE NAŠIAI

„α7 Gen 6 AI 4K“ yra neprilygstamos apdorojimo galios įrodymas, žadantis nepaprastą patirtį, pritaikytą pagal jūsų pageidavimus. Naudojant į žaidimus orientuotas funkcijas, tokias kaip „AMD FreeSync“ ir VRR, žaidimai taps sklandesni, geriau reaguos į užklausas ir galiausiai bus labiau įtraukiantys. Mėgaukitės dinamiška ir prisitaikančia žaidimų patirtimi, kurią užtikrina nepaprastos „LG 50" 50QNED823RE“ išmaniojo televizoriaus galimybės.
 
LG 50" 50QNED823RE | BITĖ
LG 50" 50QNED823RE | BITĖ


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Funkcija „All New Home“ siūlo intuityvią ir greitą sąsają, leidžiančią lengvai prisijungti prie mėgstamo turinio. Naudodami „AI Concierge“ atrasite populiarius raktinius žodžius, pagrįstus balso atpažinimo paieškos istorija, pagerindami turinio atradimą, o „AI Picture Wizard“ pakels jūsų žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, analizuodama daugybę nustatymų tobulam nuotraukų rodymo ir asmeninių spalvų koregavimui. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 

LG

50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1215 mm x 810 mm x 172 mm
Matmenys be stovo (mm)1123 mm x 652 mm x 29,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1123 mm x 721 mm x 260 mm
Svoris be stovo (kg)13
Svoris su stovu (kg)16,8
Modelis50QNED823RE
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaQNED
Ekrano įstrižainė (coliais)50
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysCl jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėE
KitaLG Sound Sync, Clear Voice Pro, Sound Mode Share, Muti View, Pilnavertė naršyklė, ThinQ, Šeimos nustatymai, Sporto pranešimai
KitaGalerijos režimas, Apple Airplay2, ALLM, HGIG režimas, Žaidimų Optimizacijos meniu, FILMMAKER MODE™, Dynamic Tone Mapping
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 50" QNED 4K UHD Mini LED 82 2023 50QNED823RE išmanusis televizorius Black: atsiliepimai