• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius

LG 48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius Black: Apžvalga

Privalumai

 • Spalvos išlieka ryškios į ekraną žiūrint net iš šono.
 • Palaiko „Dolby Atmos“ ir „Dolby Vision“.
 • Palaiko „Go3“ be papildomo priedėlio.
 • 4K raiška ir 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis.

Trūkumai

 • OLED ekranas rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
LG C2 OLED – pasiruoškite filmų vakarui namuose

Šiam televizoriui OLED technologija leidžia rodyti itin sodrią juodą spalvą ir didelį kontrastą. Nesvarbu, kokiu kampu žiūrėsite į ekraną, spalvas jame matysite taip pat kokybiškai. Be to, dėl OLED technologijos LG C2 televizorius turi sparčiausią ekrano atsako laiką, kuris sumažina vaizdo turinio išsiliejimą. Jis taip pat turi kintamą ekrano atnaujinimo dažnį ir HDMI 2.1 jungtis, kurios leidžia visiškai išnaudoti „PlayStation 5“ ar naujos kartos „Xbox“ žaidimų konsoles.
LG 48" OLED48C22LB | BITĖ


Itin ryškus iki smulkiausių detalių

„LG 48" OLED48C22LB“ 48 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje dėl ryškių, savaime šviečiančių pikselių išryškėja menkiausios detalės. „Brightness Booster“ technologija iškelia „α9 Gen 5 Ai“ procesoriaus kokybę į naują lygį, užtikrindama iki 20 % didesnį ryškumą, tad rodomas turinys atrodo dar sodresnis! Kadangi savaime šviečiantys pikseliai nenaudoja foninio apšvietimo, kad padidintų tamsumą, bet kokiame apšvietime galima gauti gilesnę juodą spalvą sukuriant didesnį kontrastą. „Dolby Vision IQ“ vaizdas ir „Dolby Atmos“ garsiakalbiai suderinami, kad galėtumėte mėgautis pramogomis su širdį veriančiu garsu ir nepaprastu vaizdu!
 


Ne tik gražus, bet ir našus

„α9 Gen 5 AI“ procesorius naudojasi gilaus mokymosi technologijos pranašumais ir pagerina priekinio plano ir fono objektus, kad suteiktų natūralų gylį, o spalvos būtų pasakiškai ryškios ir tikslios. Visiškai nauja „Dynamic Tone Mapping Pro“ technologija pagilina tonus ir pagerina vaizdus. Anksčiau jis tik patobulindavo kadrus, o dabar technologija sutelkta į 5 000 blokų visame ekrane, todėl HDR turinys tampa gyvybingesnis iki smulkiausių detalių. „α9 Gen 5 AI“ procesorius konvertuoja 2 kanalų garsą į virtualųjį, tad galėsite pasijusti it pagrindinis filmo veikėjas!
 
LG 48" OLED48C22LB | BITĖ
LG 48" OLED48C22LB | BITĖ


Privalumai

Įdiegtas „ThinQ AI“ pasiims dalį rūpesčių ir leis nesivarginti dėl to, ką šiandien žiūrėti. Sukurkite paskyras šeimos nariams, o ši technologija pateiks rekomendacijas pagal kiekvieno asmens mėgstamą turinį. Jūsų patogumui „LG 48" OLED48C22LB“ palaiko tokias transliavimo programėles kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „Apple TV+“. Negana to, integruotas „Go3“, tad veikia be priedėlio!
 


Modernus ir perdirbamas

„LG 48" OLED48C22LB“ išmanusis televizorius turi tokį ploną rėmelį tam, kad netrukdytų susitelkti į tai, kas svarbiausia. Įrenginys puikiai tilps ir tiks bet kokioje erdvėje tiek savo matmenimis, tiek moderniu dizainu! Atsižvelgiant į LG ekologiškas iniciatyvas, OLED sukurtas taip, kad darytų mažesnį poveikį aplinkai. Įrenginys sukurtas naudojant mažiau dalių ir be kenksmingų medžiagų, taip pat supakuotas tik tiek, kiek reikia norint saugiai pristatyti, – į perdirbamą kartoninę dėžę. Energijos vartojimo efektyvumas sumažina patalpų oro taršą, kurią sukelia televizoriaus žiūrėjimas, o didelis perdirbimo rodiklis leidžia didžiąją televizoriaus dalį perdirbti.
 
LG 48" OLED48C22LB | BITĖ

LG

48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

ModelisOLED48C22LB
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)48
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz
Vaizdo gerinimo sistemaDolby Vision

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysCI jungtis, Optinis skaitmeninis garso išvadas, Linijos išvadas, RF jungtis, Ausinių jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaIšmanusis balso atpažinimas, ThinQ, LG paieška balsu, Sumanusis redagavimas, Apple Homekit , Ekrano bendrinimas, „Airplay2“
KitaMagic Explorer, Sparčioji prieiga, Meno galerija, Programos („LG Store“), Interneto naršyklė, TV įjungimas mobiliuoju įrenginiu
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 48" OLED OLED48C22LB išmanusis televizorius Black: atsiliepimai