Meniu

Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas

Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas

Pigiau su planu
 • Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas
1 / 2

Sony Xperia 5 III išmanusis telefonas

Dovana | BITĖ

Laimėkite 1000 Eur kasdien!

Pirkite BITĖJE – įrenginius, paslaugų planus ar kitas prekes – ir registruokitės žaidimui www.bite.lt/kaledos-zaidimas. Kasdien išrinksime po vieną laimingąjį! Žaidimo taisyklės

Išmanusis telefonas „Sony Xperia 5 III“ jau prekyboje! Įsigykite BITĖJE internetu arba mūsų salonuose.

SpalvaBlack

PVM

 • Išsimokėtinai

  24,90 €/ mėn.

  27,75 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  896,40 €

  999,00 €

  Įsigyjant su planu

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

mėn.
Įsigyjant su planais „Lengviau" (24 mėn.) privatiems ir planais „Lengviau verslui" (24 mėn.). Pasiūlymo sąlygos
 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin kontrastingas „OLED“ ekranas su greitu 120 Hz atsinaujinimo dažniu;
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms;
 • Profesionaliai fotografijos įrangai tolygi fotokamera;
 • Ilgai energiją išlaikanti 4500 mAh baterija ir greitas 30 W įkrovimas.
Trūkumai
 • Didelė kaina.
 
„Sony Xperia 5 III“ – tai dar vienas lūkesčius pranokstantis išmaniosios serijos įrenginys, sukurtas visų poreikiams. Produktyvumą dievinančios asmenybės, kūrybininkai, žaidimų mėgėjai ar žmonės, einantys iš proto dėl kokybiškos muzikos bei žadą atimančių filmų, šiame išmaniajame telefone ras viską, ko trokšta. Jų darbus ne tik paspartins, bet ir į kitą lygį nukels įrenginys, kurio pagrindinė savybė – našumas. Itin galingas procesorius, ilgai neišsenkanti 4500 mhA baterija, kontrastingas „OLED“ ekranas su žaibiškai greitu 120 Hz atsinaujinimo dažniu, išskirtinė garso kokybė bei nepriekaištinga fotokamera leis ne tik mėgautis produktyvumu, bet ir pramogauti, mokytis, dirbti ar kurti. Išskirtinis „Xperia 5 III“ bruožas – pergales skinanti naujausia „Sony“ fotokamera, kuri buvo sukurta į pagalbą pasikvietus profesionalus. Kameros kokybė – tolygi profesionalios fotografijos technikos lygiui, o dėkoti reikia „Sony Digital Cinema Camera“ inžinierių ir „Sony Alpha“ komandoms, kurios bendromis jėgomis sukūrė geriausią, kas buvo sukurta iki šiol. Produktyvumą užtikrina ir įrenginio dizainas: išmanusis telefonas lengvai telpa į ranką, tad naudotis juo tampa daug paprasčiau!
Sony Xperia 5 III | BITĖ


Vaizdų fiksavimas, tolygus profesionaliai technikai

„Sony Xperia 5 III“ kūrėjai ypatingą dėmesį skyrė tam, kad šis išmanusis telefonas prilygtų profesionaliai fotografijos technikai ir tuo pat metu būtų lengviausias įrenginys iš visų. Įrenginio kamera sukurta drauge su naujausios „Alpha 9“ fotoaparatų serijos, garsėjančios pažangia automatinio fokusavimo technologija, inžinieriais. Prie komandos, kuriančios „Sony Xperia 5 III“ fotografijos įrangą, prisidėjo ir profesionalūs fotografai: jie padėjo suderinti sparčiai tobulėjančias technologijas, kad fotografavimo patirtis būtų dar nepriekaištingesnė, o rezultatai – dar geresni. Greitas automatinis fokusavimas visose trijose įrenginio kamerose – tai dar ne viskas! Paįvairinkite savo kūrybines galimybes naudodami keturis universalius objektyvus. Yra ir daugiau funkcijų, kurias būtina paminėti. Pirmiausia – realiuoju laiku stebima aplinka, tad tiksliai ir laiku įamžinti kadrus tapo įmanoma! Dėl dirbtinio intelekto ir 3D „iToF“ jutiklio atstumui matuoti kadras įsimenamas net jam dingus, tad niekas neliks už kadro! Pamirškite, kad judantys objektai lieka susilieję, o važiuojant keliu viską sugadina drebančios rankos. Nuo šiol įspūdžius įamžinsite tik profesionaliausiais kadrais – pasitelkę 105 mm teleobjektyvą, vaizdus sufokusuosite žaibišku greičiu, net ir esant dideliam nuotoliui. Prie išskirtinės nuotraukų kokybės prisideda ir „Zeiss“ optika, kalibruota specialiai šiam išmaniajam telefonui. Paslaptis – paprasta: „Zeiss T*“ danga sumažina kontrasto atspindžius ir taip prisideda prie išskirtinio atvaizdavimo bei kontrasto. Užfiksuokite ir tai, kas anksčiau buvo neįmanoma: „Sony Xperia 5 III“ turi net keturias universalias objektyvų parinktis, tad skirtingų tipų nuotraukos – lengvai užfiksuojamos! Be to, pasinaudoję AF/AE4 iki 20 kadrų per sekundę funkcija, galėsite užfiksuoti daugybę akimirkų per kelias sekundes! Net jei aplink nėra gero apšvietimo, „Sony Xperia 5 III“ užtikrins įrašų kokybę! Dėl „BIONZ XTM“ technologijos nuotraukos tampa it iš fotostudijos.
 


Geros naujienos profesionaliems fotografams - maksimali kūrybinė kontrolė!

Atraskite „Photography Pro“, kurio pareikalavo profesionalūs fotografai. Nuo šiol telefonas iš esmės tampa tolygus profesionaliai fototechnikai, kadangi šiame įrenginyje įdiegti fotografų dažniausiai naudojami techniniai valdikliai. Dabar visus parametrus galėsite nustatyti savo rankomis! Naudodami sąsają, įkvėptą „Alpha“ kamerų, galite pasirinkti automatinius nustatymus ir fotografuoti RAW formatu. Norite sufokusuoti konkretų ir estetišką kadrą? Tiksliai sureguliuokite nustatymus pagal savo poreikius rankiniu režimu: ISO, užrakto greitį, baltos spalvos balansą ir dar daugiau, kad jūsų kūriniai ne tik išvystų dienos šviesą, bet ir būtų neprilygstami. Negana to, apgalvota kiekviena smulkmena, kurią tikras kūrėjas neabejotinai įvertins: kaip ir profesionalūs fotoaparatai, „Xperia 5 III“ turi specialų ergonomišką užrakto mygtuką su reljefine apdaila, kad įrenginiu naudotis būtų dar patogiau! Be to, vietoj įprasto skaitmeninio priartinimo, kuris kenkia vaizdo kokybei, „Xperia 5 III“ turi naują dirbtinio intelekto patobulintą didelės gebos priartinimą, atkuriantį net ir toliausiai esančias detales. Jei vis dėlto telefono kameros nepakanka ir darbui reikalingas fotoaparatas, į pagalbą pasitelkite „Xperia 5 III“, kuris yra puikus „Sony Alpha“ fotoaparatų kompanionas. Naudokite jį ir kaip atskirą ekraną, ir kaip nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte koreguoti nustatymus ir fotografuoti belaidžiu būdu. Visa tai įmanoma naudojant programą „Imaging Edge™ Mobile“.
 
Sony Xperia 5 III | BITĖ
Sony Xperia 5 III | BITĖ


Vaizdo įrašai, tolygūs kinematografijai

Kino kamerų inžinierių dėka išmanusis telefonas „Sony Xperia 5 III“ jūsų vaizdo įrašus pakels į profesionalų lygį. Lygiai kaip ir nuotraukos, šiuo įrenginiu užfiksuoti vaizdo įrašai pasižymi aukščiausia kokybe. Su „Cinematography Pro“ programėle, patobulinta „CineAlta“, į telefoną galėsite įsirašyti kinematografijai tolygius filmų parametrus bei spalvų nustatymus. Kad procesas būtų dar sklandesnis, „Look“ spalvų valdymo išankstiniai nustatymai, 21:9 santykis, 4K HDR, 120 kadrų per sekundę sulėtintas judėjimas suteiks visas reikalingas sąlygas profesionaliems įrašams sukurti. Pasiekti aukščiausią kadrų kokybę padės ir keturi universalūs objektyvai, o žadą atimantį sulėtintą vaizdą išgausite 4K HDR 120 kadrų per sekundę greičiu. Garso kokybė irgi neatsilieka: garso atskyrimo technologija įgarsins net vėjo apsupty padarytus įrašus. Negana to, „Sony Xperia 5 III“ kartu su filmų kūrėjais pasistengė, kad filmavimo procesas taptų dar paprastesnis: lengvas atminties vietos tikrinimas, paprasta prieiga prie įrašymo nustatymų informacijos, garso lygių stebėjimas, klipų atnaujinimai – viskas sukurta tam, kad profesionalūs kadrai būtų įamžinti dar paprasčiau!
 


Muzikos ir filmų gerbėjai su „Sony Xperia 5 III“ liks be žado!

Įspūdinga filmų peržiūros patirtis garantuota net ir tada, kai filmus žiūrėsite išmaniojo telefono ekrane! Itin platus 6,1 colio įstrižainės, 21:9 santykio „CinemaWide™ HDR OLED“ ekranas su 120 Hz atsinaujinimo dažniu nukels filmų žiūrėjimo patirtį į kitą lygį! „X1 ™“ mobiliojo variklis – ypač greitas, su „Bravia HDR Remaster“ technologija transliuojamas turinys – daug kontrastingesnis, o spalvų paletė – dar ryškesnė. „CineAlta“ technologija užtikrina, kad spalvų ryškumas ir atkartojimo tikslumas „Sony“ ekrane būtų it profesionaliose Holivudo studijose. Negana to, nepriekaištingas filmų peržiūras papildys žadą atimanti garso kokybė – „Dolby Atmos®“ technologija buvo sukurta bendradarbiaujant su „Sony Pictures Entertainment 11“, tad sklindantis daugialypis garsas ne tik pagerins filmų peržiūrų patirtį, bet ir patiks muzikos mylėtojams! „Dolby Atmos®“ garsas, suderintas su „Sony Pictures Entertainment 11“, skambės tiek per ausines, tiek per stereofoninius sceninius ar išmaniojo telefono priekyje įmontuotus garsiakalbius. O naudojant „360 Reality Audio“ galimybė pasinerti į muziką, tarsi būtumėte gyvame koncerte arba kartu su atlikėju įrašų studijoje, – garantuota! Dirbtinio intelekto „DSEE Ultimate“ technologija pagerina garso dažnį ir dinaminį diapazoną realiuoju laiku, tad geriausia, ką turėjot iki šiol, – jūsų rankose!
 
Sony Xperia 5 III | BITĖ
Sony Xperia 5 III | BITĖ


Žaidimų megėjai apstulbs nuo įrenginio galios

Įnirtingus žaidimus mėgstančias asmenybes nustebins įrenginio našumas ir funkcijos, padedančios rungtynių metu būti pirmam! „Qualcomm Snapdragon 888“ lustas užtikrina optimizuotą našumą ir vaizdinius, kuriuos išvysite plačiame 21:9 „CinemaWide“ ekrane. 120 Hz vaizdų atsinaujinimo dažnis užtikrina aiškius kadrus ir sklandų jų atsinaujinimą, tad trikdžius tikrai galima pamiršti! Jei esami nustatymai vis dar netinka – pasirinkite savuosius! Reguliuokite baltos spalvos balansą, kad aiškiau matytumėte veiksmo įkarštyje bei lengviau pastebėtumėte priešininkus arba kad pailsintumėte akis. Reguliuokite garso kokybę pagal savo poreikius, juk garsas – dar vienas svarbus įtraukiančių žaidimų elementas! Garso ekvalaizeris leidžia sustiprinti tokius garsus kaip žingsniai ar šūviai, kad galėtumėte išgirsti ir iš anksto reaguoti į besiartinančius priešininkus. Negana to, tuose žaidimuose, kuriuose reikia išskirtinio tikslumo, pranašumo suteiks sparčiųjų pirštų funkcija: greito jutimo reakcijos sistema atpažįsta jūsų prisilietimą būtent tą akimirką, kurią buvo prisiliesta. O kad pasiektumėte svaiginančius žaidimų lygius, įrenginys leidžia išvengti pašalinių trikdžių! Pasirinkite žaidimų režimą, kad išjungtumėte pranešimus, gaunamus skambučius ir kitus galimus trukdžius: pasiekti kitą lygį taps daug paprasčiau! Kai nauji lygiai bus pasiekti, įamžinkite žaidimo procesą aukščiausios kokybės vaizdo įrašuose, pasitelkę „Rewind time record“ funkciją. Ji automatiškai iš anksto įrašo 30 sekundžių žaidimo filmuotą medžiagą, tad svarbiausios akimirkos bus užfiksuotos jūsų telefone, o jas pamatyti galės visas pasaulis! Be to, kad nuostabusis išmanusis liktų operatyvus visą laiką, įrenginio kūrėjai apgalvojo ir dar vieną svarbų niuansą – perkaitimo prevenciją. Kai žaidimams naudojamas įkrovimo kabelis, „Heat Suppression“ galios valdymas tiesiogiai maitina telefono sistemas, o ne įkrauna akumuliatorių. Tai sumažina šiluminį perkaitimą, padeda išlaikyti žaidimų našumą ir prisideda prie baterijos ilgaamžiškumo. O galimybė prijungti „DUALSHOCK®4“ valdiklį prie „Sony Xperia 5 III“ – žadą atimanti ir pergales garantuojanti savybė.
 


Nepriekaištingas įrenginio našumas

Jei reikėtų apibūdinti geriausią „Sony Xperia 5 III“ savybę, tinkamiausia būtų – našumas. Flagmano lygio įrenginys leis patirti neišdildomus įspūdžius dėl naujausių technologijų sąsajų. 5G ir „Wi-Fi 6“ ryšius sujungus su naujausiu „Qualcomm Snapdragon 888“ procesoriumi ir naujoviškomis baterijų technologijomis, „Xperia 5 III“ pakėlė išmaniųjų telefonų našumo kartelę. Dėl itin kontrastingo „CinemaWide™ HDR OLED“ ekrano su žaibiškai greitu 120 Hz atsinaujinimo dažniu laukimas liks užmaršty. Negana to, trigubas fotokameros objektyvas su itin sparčiai reaguojančiu „AutoFocus“ režimu leis užmiršti, ką reiškia praleisti itin gražų kadrą. Negana to, „Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G“ modemo sistema sujungia aukštą našumą su energijos vartojimo efektyvumu, tad nepriekaištingas ryšys – garantuotas. Na, o greito 5G ryšio palaikymas reiškia dar daugiau galimybių jūsų rankose! Bekompromisiai aukštos kokybės atsisiuntimai galimi, net kai duomenys užima daug vietos! 5G ryšio palaikymas – dar ne viskas: našumą užtikrina ir galinga 4500 mAh baterija, kuri itin greitai įkraunama – vos per 30 minučių, o funkcijų gausa padeda ją taupyti ilgiau nei įprasta!
 
Sony Xperia 5 III | BITĖ
Sony Xperia 5 III | BITĖ


Neišvengiamas produktyvas su „Sony Xperia 5 III“

Net jei produktyvumas ir nėra jūsų poreikis, su išmaniuoju telefonu „Sony Xperia 5 III“ jo neišvengsite. Nuo šiol itin paprasta vienu metu atlikti keletą užduočių, nes įrenginys pritaikytas produktyviam darbui: naudokite kelių langų funkciją ir taupykite laiką! Iššokančio lango funkcija padės lengvai susidoroti su nauja užduotimi, o tada grįžti prie to, ką darėte anksčiau. Naudodamiesi šoniniu jutikliu, itin greitai atliksite užduotis, kurioms nėra laiko. Su „Multi Window“ darbus skirstykite pagal prioritetus, tačiau palikite vietos ir pramogoms bei lengvai pereikite nuo vieno užsiėmimo prie kito.
 


Profesionalų ištobulintas dizainas ir kokybė

Forma, papildanti funkciją, – tai išskirtinė „Sony Xperia 5 III“ savybė: aukštos kokybės medžiagos čia dera su drąsiu ir išskirtiniu dizainu. Nuo matinio stiklo įrenginio nugarėlėje iki metalinio rėmo – nenugalimas formos ir funkcijos derinys papildo įrenginio našumą. Dar vienas įrodymas, kad išorė atspindi ne tik įrenginio našumą, bet ir apsaugą: „Xperia 5 III“ turi IP65/68 atsparumą vandeniui ir apsaugą nuo dulkių. Ramybę užtikrins ir „Corning® Gorilla® Glass 6“ stiklas, kuris maksimaliai apsaugos įrenginį. Rinkitės iš dviejų spalvų – juodos it anglis „Black“ arba žalios it miškas „Green“.
 
Sony Xperia 5 III | BITĖ

Bendra informacija

Matmenys157 mm x 68 mm x 8,2 mm
Svoris (g)168
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių(IPX5/IPX8)
Dvi SIM kortelės (dual SIM)Dvi sim
SIM tipasNano
Operacinė sistemaAndroid 11

Kamera

KameraTriguba
Pirmas objektyvas12 MP, diafragma - f/1.7
Antras objektyvas12 MP, diafragma - f/2.8
Trečias objektyvas12 MP, diafragma - f/2.2
Priekinė kamera8 MP, diafragma - f/2.0
Filmavimas4K HDR Movie recording 24, 25, 30, 60 and 120fps slow-motion
BlykstėTaip

Ekranas

Ekrano tipasFHD+ HDR OLED
Ekrano įstrižainė (coliais)6,1
Ekrano raiška (pikseliais)2520 x 1080
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass 6

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusQualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G
Darbinė atmintis (RAM)8 GB
Vidinė atmintis128 GB
Atminties kortelėmicroSD (iki 1 TB, perkama atskirai)

Garsas

3,5 mm audio jungtisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

2GTaip
3GTaip
4GTaip
4G+Taip
5GTaip
Wi-fiWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth5.2
USB jungtisUSB Type-C
NFCTaip
GPSTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)4500
Integruota baterijaTaip
Greitas krovimasTaip

Kita

Piršto atspaudų jutiklis
JutikliaiAkselerometras, giroskopas, artumo jutiklis, barometras, kompasas
ModelisXQ-BQ52
Vaizdo plokštėAdreno 660
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: