Meniu

Doro 2404

Doro 2404

 • Doro 2404
 • Doro 2404
 • Doro 2404
 • Doro 2404
1 / 2

Doro 2404

Pirkite „Doro 2404“ internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas jums patogiu adresu - nemokamas.

Spalva

PVM

 • Išsimokėtinai

  2,46 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  59,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,52 €

mėn.

BITĖS Profo komentaras

Privalumai
 • Unikalus - atlenkiamas bei su dideliais mygtukais
 • Turi krovimo stovelį
 • Turi 2,4" spalvotą ekraną
 • Yra FM radijas, kamera bei žibintuvėlis
Trūkumai
 • Palaiko tik 2G kartos ryšį
 • Mažokai vidinės atminties. Norint daugiau fotografuoti ar turėti muzikos, rekomenduojame įsigyti atminties kortelę
 
Stilingas klasikinis telefonas, kuris turi didelius mygtukus ir lengvai įskaitomą ekraną. Be to, šis atverčiamas telefonas turi specialų SOS mygtuką, žibintuvėlį, VGA raiškos kamera bei FM radijo imtuvą. Todėl jis yra puikus pagalbininkas senjorams.
 

Išskirtinės sąvybės

Patogu naudotis, paprasta naudotis. Telefono „Doro 2404“ korpusas padengtas specialia medžiaga, tad įrenginys neslys iš rankos. Šis įrenginys maloniai nustebins nuo pat pirmosios pažinties. Naudodamiesi specialiu gidu ir sekdami telefono ekrane atsirandančius nurodymus nesunkiai parengsite telefoną darbui ir nustatysite jį pagal savo poreikius. Dideli, pakankamai vienas nuo kito nutolę ir lengvai įžiūrimi klaviatūros mygtukai bei patogus meniu lietuvių kalba leidžia lengvai valdyti telefoną, skambinti bei rašyti SMS žinutes. Norite fotografuoti ar rašyti žinutę? Per meniu punktus keliauti neprireiks – tiesiog spustelėkite tam dedikuotą mygtuką.
 
Nevargina akių. 2,4 colių įstrižainės ekranas yra pakankamai didelis ir ryškus, kad aiškiai matytumėte jame rodomą informaciją. Didesniam akių komfortui galite keisti raidžių dydį ar reguliuoti ekrano ryškumą priklausomai nuo aplinkos apšvietimo: padidinti spiginant saulei ar sumažinti prietemoje. Taip išvengsite akių nuovargio.
 
Pagalba – čia pat. Specialus SOS mygtukas yra vienas pagrindinių telefono „Doro 2404“ privalumų, padedantis užtikrinti įrenginio savininko saugumą bei laiku suteikti pagalbą. Gresiant pavojui ar sutrikus sveikatai, šį mygtuką laikykite nuspaudę 5 sekundes arba greitai spustelėkite 3 kartus ir telefonas automatiškai išsiųs pagalbos prašančias žinutes penkiais iš anksto pasirinktais numeriais. O išsiuntęs žinutes, iš karto ims paeiliui skambinti tais pačiais penkiais numeriais, kol kažkuriuo bus atsiliepta. Taigi be pagalbos neliksite.
 
Daugiau naudingų funkcijų. Telefonas „Doro 2404“ ne tik puikiai atlieka pagrindinį savo darbą – skambinti, bet ir turi nemažai papildomų funkcijų. Žadintuvas, priminimai ir kalendorius – kad nepraleistumėte susitikimų ar svarbių įvykių, FM radijas mėgstamai muzikai ir naujausioms žinioms klausytis, žibintuvėlis, skaičiuotuvas bei kamera: visos šios funkcijos tikrai bus naudingos kasdieniame gyvenime. Speciali LED lemputė atkreips dėmesį, jei bus neperskaitytų žinučių ar praleistų skambučių, taip pat įspės, jog laikas įkrauti telefono bateriją.
 
Visuomet vietoje, visuomet įkrautas. Telefoną „Doro 2404“ laikydami specialiame krovimo stovelyje visuomet žinosite, kur jis yra, bei galėsite nesijaudinti, kad jis netikėtai išsikraus. 1000 mAh talpos baterijos užteks net 9 val. nenutrūkstamų pokalbių, o budėjimo režimus – 600 valandų. Apie tai, jog metas įkrauti telefoną, įspės speciali LED lemputė.
 
Matmenys101.5 mm x 53.5 mm x 18.8 mm
Svoris (g)100
Dvi SIM kortelės (dual SIM)Dvi sim
SIM tipasMicro
Meniu lietuvių k.Taip
Ekrano raiška (pikseliais)320 x 240
Ekrano įstrižainė (coliais)2.4
Darbinė atmintis (RAM)16 MB
Vidinė atmintis4 MB
Atminties kortelėmicroSD (perkama atskirai)
Baterijos talpa (mAh)1000
Integruota baterijaNe
Kamera (MP)0.3 MP
BlykstėTaip
FM radijasTaip
2GTaip
Bluetooth
USB jungtismicroUSB
NFCNe
GPSNe
KitaSOS mygtukas; Žibintuvėlis
Pakuotės turinysKroviklis, krovimo stotelė, ausinės