Meniu

Arlo Essential XL belaidė kamera

Arlo Essential XL belaidė kamera

 • Arlo Essential XL belaidė kamera
1 / 2

Arlo Essential XL belaidė kamera

Dovana | BITĖ

Laimėkite 1000 Eur kasdien!

Pirkite BITĖJE – įrenginius, paslaugų planus ar kitas prekes – ir registruokitės žaidimui www.bite.lt/kaledos-zaidimas. Kasdien išrinksime po vieną laimingąjį! Žaidimo taisyklės

Išmanioji belaidė vaizdo stebėjimo kamera „Arlo Essential XL“ ir BITĖJE. Pasirūpinkite savo namų saugumu, įsigykite kamerą internetu ir pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  4,10 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  169,20 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin aukšta „HD“ kokybė;
 • Belaidis įrenginys;
 • Itin elegantiško ir minimalistinio dizaino;
 • Kamera atspari tiek žvarbiems, tiek itin karštiems orams;
 • Integruota šviesa.
Trūkumai
 • Ribotos galimybės neturint „Arlo Secure“ arba „Arlo Secure Plus“ prenumeratos.
 
„Arlo Essential XL“ – tai papildoma kamera papildomam saugumui užtikrinti! Kamera yra belaidė, o jos baterijos resursų pakanka net dvylika mėnesių. Negana to, šiame įrenginyje įdiegtas mikrofonas ir garsiakalbis, tad komunikuoti su svečiais bus itin patogu! Ypač aukštos kokybės 1080 p „HD“ vaizdo kamera garantuoja puikų plataus 130 laipsnių kampo vaizdą. Įmontuoti jutikliai, užfiksavę judėjimą, aktyvuoja kameros blykstę, tad tamsiu paros metu tikrai neteks spėlioti, kokie svečiai užsuko aplankyti, o spalvotą vaizdą matysite net ir naktį! Kamera atspari tiek karštam, tiek žvarbiam orui, taigi sklandžiai veiks bet kuriuo metų laiku. Saugumas, ilgaamžiškumas, kokybė – tai tik kelios savybės, puikiai apibūdinančios šį įrenginį!
Arlo Essential XL | BITĖ

Itin greitas įdiegimas

Nuo šiol nesivarginkite narpliodami laidus ir tvirtindami juos taip, kad nesimatytų! „Arlo Essential XL“ – tai belaidė kamera, kurią aktyvuoti itin lengva: tereikia prisijungti prie belaidžio interneto ryšio, o baterijos resursų užteks net iki 12 mėnesių! Tad, kol būsite išvykę į darbą, atostogausite ar miegosite, šis įrenginys užtikrins budrumą kiaurą parą.
 

Atspari net ir žvarbiems orams

„Arlo Essential XL“ kūrėjai pasirūpino, kad įrenginys būtų pagamintas tik iš aukščiausios kokybės medžiagų! Štai kodėl kamera yra visiškai atspari kaitriai saulei, lietui ar sniegui! Nesvarbu, ar karšta, ar šalta, – liksite saugūs.
 
Arlo Essential XL | BITĖ
Arlo Essential XL | BITĖ

Ne tik matyti, bet ir susikalbėti

Atėję svečiai neliks stoviniuoti už durų, nes skambučio pranešimas keliauja tiesiai į jūsų susietą įrenginį. O kad susikalbėti su svečiais būtų dar patogiau, „Arlo Essential XL“ turi ir garsiakalbį, ir mikrofoną. Negana to, gaunami ne tik skambučių pranešimai, bet ir jutiklių užfiksuoti judesiai, kad ne tik girdėtumėte svečius, bet ir išliktumėte saugūs!
 

Aukštos kokybės vaizdas net ir naktį

Su aukštos „HD“ kokybės kamera, kurios vaizdo kokybė – net 1080 p, pamatyti svečius ar paliktus siuntinius bus vieni juokai! O 130 laipsnių kampo vaizdas užtikrins, kad visos erdvės būtų matomos ir nekiltų netikėtumų. Galite jaustis ramiai ir saugiai net naktį su spalvotu vaizdu, kurio kokybė neatsilieka nuo dieną filmuojamo vaizdo!
 
Arlo Essential XL | BITĖ
Arlo Essential XL | BITĖ

Daugiau galimybių su „Arlo Secure“ ir „Arlo Secure Plus“

Įsigiję „Arlo Secure“ arba „Arlo Secure Plus“ prenumeratą, galėsite įrašyti vaizdus, kurie išliks net iki 30-ies dienų, tad kilus įtarimų visad galėsite peržiūrėti vaizdinę medžiagą! Be to, kamera ne tik pajus judesius, bet ir atskirs, kas juos sukėlė – gyvūnai ar daiktai! Pastebimi taps ir siuntiniai, palikti prie durų, taigi galėsite gauti tik svarbius pranešimus ir ištrinti signalus, kurie yra nereikšmingi. Vieni pliusai jums ir gamtai – juk mažiau apkraunant serverius, mažiau teršiama ir Žemė!
 

Bendra informacija

Kameros matmenys89 mm x 52 mm x 78,4 mm
Kameros svoris331
Matymo kampas130°
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymasMatomumas iki 7,5 m.
Judesių aptikimas110° horizontaliai, iki 7 m. atstumu
Rezoliucija1080p
GarsasGarsiakalbis ir mikrofonas
ĮspėjimaiAutomatiniai elektroniniai laiškai ir notifikacijos telefone
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: