Arlo Essential papildoma kamera

Arlo Essential papildoma kamera

 • Arlo Essential papildoma kamera
 • Arlo Essential papildoma kamera
 • Arlo Essential papildoma kamera
1 / 2

Arlo Essential papildoma kamera

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Namų internetas už pusę kainos!

Jau dabar pasinaudokite puikia galimybe, ir kartu su pasirinktu įrenginiu, įsigykite namų interneto 100 GB planą perpus pigiau! Daugiau informacijos ieškokite čia.

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Išmanioji belaidė vaizdo stebėjimo kamera „Arlo Essential“ ir BITĖJE. Pasirūpinkite savo namų saugumu, įsigykite kamerą internetu ir pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  3,40 €/ mėn.

  4,13 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  122,40 €

  149,00 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Lengvas diegimas;
 • Aukšta HD vaizdo kokybė;
 • Paprastai pritaikoma įvairiose namų vietose.
Trūkumai
 • Dalis sprendimų prieinami tik su „ARLO Smart“;
 
Visos svarbiausios stebėjimo kameros funkcijos su kaupu išmanumo – tai pažangioji „ARLO Essential“. Kamera fiksuos jūsų namų išorės ar vidaus vaizdą itin aukšta HD raiška, o jos objektyvo matymo kampas sieks 130 laipsnių. Pajutę judėjimą, kameros jutikliai aktyvuoja ne tik ją, bet ir virš jos įmontuotą blykstę, kuri apšviečia kameros matymo lauką prietemoje. Vis dėlto „ARLO“ sprendimai labiausiai vertinami dėl sumanumo – galėsite su svečiais telefonu kalbėtis net nebūdami namie, o kai kamera aktyvuosis pajutusi judėjimą aplink namus, vaizdą savo išmaniuosiuose įrenginiuose galėsite stebėti tiesiogiai. „ARLO Essential“ nereikalinga įmantri elektros instaliacija, nes jai pakanka įkraunamos baterijos resursų. Atspari kamera net atšiauriomis aplinkos sąlygomis puikiai atlieka savo darbą.
Arlo Essential Spotlight belaidė kamera | BITĖ


Įdiegiama akimirksniu

Laidai, ilgai trunkanti instaliacija, fiksuota kameros vieta – su „ARLO Essential“ visa tai galėsite pamiršti ir akimirksniu matyti namų išorės ar vidaus vaizdą. Pačią kamerą galite tiesiogiai prijungti prie belaidžio „Wi-Fi“ ryšio, o elektros instaliaciją atstos talpi jos baterija. O jei kamerą įrengsite lauke, energiją jai tiekti gali ir saulės baterija.
 

Atidi detalėms

„ARLO Essential“ kameros objektyvas filmuoja vaizdą aukšta HD raiška, todėl matysite itin detalų savo namų aplinkos vaizdą. Norėdami stebėti visus namų kampus, išsisuksite su mažiau kamerų, nes šios matymo kampas siekia 130 laipsnių. Kad veiktų ir naktį, kamera turi įmontuotą blykstę, kuri aktyvuojama kartu su ja.
 
Arlo Essential Spotlight belaidė kamera | BITĖ
Arlo Essential Spotlight belaidė kamera | BITĖ

Namais rūpinkitės išmaniai

Kad ir kas pasirodytų ant jūsų namų slenksčio, „ARLO Essential“ iškart atsiųs jums žinutę į išmanųjį telefoną ar planšetę. Išmaniaisiais įrenginiais ne tik galėsite bendrauti su interesantais, bet ir aktyvuoti apsauginę sireną ar stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją nuo savo namų slenksčio.
 

Nebaisios oro sąlygos

„ARLO Essential“ nebijo ne tik įsilaužėlių ar nepageidaujamų svečių, bet ir nepalankių oro sąlygų. Lietus ar sniegas, šaltis ar saulės kaitra – kameros sprendimai ir aukštos kokybės medžiagos sukurtos ištverti bet kokioje aplinkoje.
 
Arlo Essential Spotlight belaidė kamera | BITĖ

Bendra informacija

Kameros matmenys89 mm x 52 mm x 78,4 mm
Kameros svoris331
Matymo kampas130°
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymasMatomumas iki 7,5 m.
Judesių aptikimas110° horizontaliai, iki 7 m. atstumu
Rezoliucija1080p

Kita

GarsasGarsiakalbis ir mikrofonas
SirenaTaip
ĮspėjimaiAutomatiniai elektroniniai laiškai ir notifikacijos telefone
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: