Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera

Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera

 • Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera
 • Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera
 • Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera
 • Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera
1 / 2

Arlo Pro 3 Floodlight belaidė lauko kamera

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Namų internetas už pusę kainos!

Jau dabar pasinaudokite puikia galimybe, ir kartu su pasirinktu įrenginiu, įsigykite namų interneto 100 GB planą perpus pigiau! Daugiau informacijos ieškokite čia.

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Išmani namų aplinkos stebėjimo kamera „Arlo Pro 3 Floodlight“ belaidė lauko kamera BITĖJE. Įsigykite dabar ir pristatysime greitai ir nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  6,94 €/ mėn.

  8,30 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  250,00 €

  299,00 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin ryškus žibintas;
 • Aukštos 2K raiškos kamera;
 • Talpi, iki 6 mėn. veikianti baterija.
Trūkumai
 • Dalis sprendimų prieinama tik su „ARLO Smart“
 
Kokie namai, toks ir jų saugumas: išmaniems namams skirta nuo jų pažangumu neatsiliekanti kamera. „ARLO Pro 3“ namų šeimininkams siūlo kur kas daugiau nei juodai baltą vaizdą fiksuojantį objektyvą. Jautriais judesio davikliais aprūpintas įrenginys turi itin ryškią, 3000 liumenų intensyvumą siekiančią lempą, kuri skaisčiau nei automobilio žibintai apšviečia jūsų kiemą. Kartu jie aktyvuoja itin aukštos 2K raiškos kamerą, kuri vaizdą fiksuoja plačiu 160 laipsnių kampu, o „Color Night Vision“ technologija suteikia naktiniam vaizdui spalvų. „ARLO Pro 3“ diegimui nereikalingi laidai ir ji autonomiškai veikia energiją tiekiant talpiai baterijai – su ja įrenginys gali veikti iki pusmečio, o įkrovai pakanka kelių valandų. Ir, žinoma, išmanumas – savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje valdykite kameros nustatymus ir stebėkite savo kiemo vaizdą tiesiogiai.
Arlo Pro 3 Floodlight belaidė apsaugos kamera | BITĖ


Šviesos, kamera, jokio veiksmo

„ARLO Pro 3“ išsiskiria savo itin galingu šviesos šaltiniu, kuris siekia 3000 liumenų intensyvumą. Vos tik judesio daviklis pastebės judėjimą aplink jūsų namus, jis išsyk aktyvuos itin ryškų žibintą, šviečiantį intensyviau net už automobilio lempas – ir įjungs kamerą, kuri užfiksuos įtartiną veiklą.
 

Detalus vaizdas ir nusileidus saulei

Išmanioji „ARLO Pro 3“ kamera ne tik ryškiai apšviečia jūsų namų aplinką, bet ir filmuoja judėjimą itin aukšta 2K raiška. Detaliai atkurti vaizdą padeda ir „Color Night Vision“ technologija, užtikrinanti autentišką spalvų atkūrimą net esant prastam apšvietimui. Kamera fiksuoja vaizdą 160 laipsnių kampu, todėl galėsite matyti kiekvieną kiemo ar namo kertę.
 
Arlo Pro 3 Floodlight belaidė apsaugos kamera | BITĖ
Arlo Pro 3 Floodlight belaidė apsaugos kamera | BITĖ

Jokių pančių

Įdiegti „ARLO Pro 3“ itin paprasta – tam nereikės sudėtingos elektros instaliacijos ar daugybės srovės keitiklių. Autonomišką kamerą užteks pritvirtinti jums patogioje vietoje ir galėsite naudotis visais jos privalumais. Dėl patikimų medžiagų ir aukštos kokybės dizaino, kamera nebijo lietaus, drėgmės, saulės atokaitos ir kitų sudėtingų aplinkos sąlygų.
 

Energija pusmečiui

Kadangi „ARLO Pro 3“ nevaržo jokia elektros instaliacija, kamera ir jos žibintas energiją semia iš įkraunamos ir itin ilgai tarnaujančios baterijos. Vienos jos įkrovos pakanka iki 6 mėn. kameros veikimo, o akumuliatoriaus įkrovimas trunka vos keletą valandų. Be to, galite pasirinkti ir kitus energijos šaltinius – su ARLO saulės baterija, energijos trūkumą galėsite apskritai pamiršti.
 
Arlo Pro 3 Floodlight belaidė apsaugos kamera | BITĖ
Arlo Pro 3 Floodlight belaidė apsaugos kamera | BITĖ

Naudokitės išmaniai

ŠIuolaikinė vaizdo stebėjimo kamera – daugiau nei objektyvas ir lempa. Kartu tai – išmanus namų sprendimas, leidžiantis balsu pasitikti prie durų atvykusius žmones ir bendrauti su jais. Kameros fiksuojamą vaizdą visada stebėkite savo išmaniuosiuose įrenginiuose, jais patogiai valdykite „ARLO Pro 3“ nustatymus, o su „ARLO Smart“ pasiekite dar daugiau išskirtinių funkcijų.
 

Bendra informacija

Kameros matmenys218,5 mm x 190,5 mm x 77,9 mm
Kameros svoris650 g.
Matymo kampas160 laipsnių
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas,
Naktinis matymasTaip
Garso aptikimasTaip
Judesių aptikimas130 laipsnių horizontaliu kampu
Rezoliucija2560 x 1440

Duomenų perdavimas

Wi-Fi802.11 b/g/n

Kita

SirenaTaip
KitaMikrofonas,
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: