Akcijos

Paderinome nuolaidą SAMSUNG

Telieka išsirinkti! Įsigykite „Samsung“ ir „Hisense“ išmaniuosius televizorius už mažą mėnesio įmoką. Įrenginių kiekis ir akcijos laikas riboti.

Paderinome nuolaidą namų internetui

Neribotas namų internetas 40 % pigiau. Akcijos laikas ir įrenginių kiekis ribotas.

Labai gera kaina

Įsigykite „Cat S41“ už ypač mažą kainą. Įrenginių kiekis ribotas.

Paderinome nuolaidą HUAWEI

Populiarūs išmanieji pigiau su planu „Lengviau 50“. Įrenginių kiekis ir akcijos laikas riboti.

Išmanieji televizoriai – nuo 6,90 Eur/mėn.

Telieka išsirinkti! Įsigykite „Samsung“ ir „Hisense“ išmaniuosius televizorius už mažą mėnesio įmoką. Įrenginių kiekis ir akcijos laikas riboti.

Kolonėlė dovanų!

Įsigykite laikrodį-telefoną „Gudrutį R10“ BITĖJE ir gaukite kolonėlę „miniDISCO by Gudrutis“ dovanų. Įrenginių ir dovanų kiekis ribotas.

Dovana – triukšmą slopinančios ausinės

Įsigykite „Sony Xperia 1“ internetu arba salone ir gaukite belaides triukšmą slopinančias ausines „Sony WH-CH700N“ dovanų. Dovanų ir įrenginių kiekis ribotas.

Funkcionalios ausinės dovanų

Įsigykite „Sony Xperia XZ2 Compact“ ir gaukite dovanų belaides triukšmą slopinančias sportines ausines „Sony WF-SP700N“. Įrenginių ir dovanų kiekis ribotas.

Paslauga su ARLO kameromis nuo 6,90 Eur/mėn.

Lengva matyti, kas vyksta su išmaniąja stebėjimo paslauga ir belaidėmis ARLO kameromis.

Ausinės dovanų!

Įsigykite „SONY Xperia XZ3“ ir gaukite net 199 Eur vertės belaides ausines „SONY SBH90C“ dovanų. Įrenginių kiekis ribotas.

360° kamera dovanų

Įsigykite internetu „Huawei P20“ ar „P20 Pro“ ir gaukite „Huawei EnVizion 360“ kamerą dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Net du „Moto Mods“ moduliai dovanų

Įsigykite internetu ir kartu gaukite dovanų modulius: garsiakalbio „Moto Mods Soundboost JBL Speaker “ bei pasirinkto dangtelio. Akcijos laikas ir dovanų skaičius riboti.

Priedų rinkinys dovanų

Įsigykite išmanųjį „Huawei Mate 10 Pro“ internetu ir gaukite „Huawei Giftbox“ priedų rinkinį dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Didysis išpardavimas

Nuolaidos daugybei įrenginių. Pasiūlymo laikas bei telefonų ir planšečių skaičius riboti.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.