Akcijos

Antras telefonas – vos 1 €

Perkant akcijoje dalyvaujančius „Huawei“ ar „Samsung“ išmaniuosius su BITĖS neribotų pokalbių planu, kartu atsiimkite antrą telefoną vos už 1 Eur. Akcija galioja tik iki birželio 28 d., įrenginių skaičius ribotas.

MĖNESIO HITAI

Puikus metas įsigyti išmanųjį už mažesnę kainą kartu su BITĖS neribotų pokalbių planu. Pasiūlymas galioja tik iki birželio 21 d, įrenginių skaičius ribotas.

Kaina – verta dėmesio!

„iPhone“ išmanieji net iki 80 Eur pigiau. Pasiūlymas galioja visų operatorių klientams, perkantiems įrenginius internetu iki 06 18 dienos. Įrenginių skaičius ribotas.

Išorinė baterija dovanų

Perkantiems „Fresh'n Rebel“ belaides „Fresh'n Rebel Caps“ ausines ar „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“„Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition“ garso kolonėles - išorinė baterija dovanų.  Pasiūlymas galioja iki 06 30 dienos.

 

Net du „Moto Mods“ moduliai dovanų

Įsigykite internetu ir kartu gaukite dovanų modulius: garsiakalbio „Moto Mods Soundboost JBL Speaker “ bei pasirinkto dangtelio. Akcijos laikas ir dovanų skaičius riboti.

Išmanusis laikrodis dovanų

Įsigykite šį išmanųjį internetu ir gaukite stilingą išmanųjį laikrodį Nokia Steel DOVANŲ. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

DIDYSIS IŠPARDAVIMAS

Nuolaidos daugybei įrenginių. Pasiūlymo laikas bei telefonų ir planšečių skaičius riboti.

Telefonai pigiau

Ypač talpi išorinė baterija dovanų

Visiems, kurie internetu įsigis ypač patvarų „CAT S60“, padovanosime net 10 500 mAh talpos originalią išorinę bateriją. Įrenginių ir akcijos laikas riboti.

Kalėdinė kaina

„Samsung Portable SSD T3“ 250 GB talpos išorinis diskas - dovanų

Įsigykite išmaniuosius „Samsung Galaxy S8“ ar „Samsung Galaxy S8+“ internetu ir gaukite „Samsung Portable SSD T3“ 250 GB talpos išorinį diską dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Telefonai nuo 19 Eur
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.