Akcijos

Užtikrintai maža kaina HUAWEI išmaniesiems

Atsinaujinkite ir išsirinkite vieną iš populiariausių HUAWEI išmaniųjų už ypač mažą kainą. Pasiūlymas galioja pasirašant sutartį su bet kuriuo šiuo metu siūlomu BITĖS neribotų pokalbių planu.

Užtikrintai maža kompiuterio kaina darbui ar žaidimams

Įsigykite šiuolaikišką ir pažangų „HP Notebook 14“ ar funkcionalų ir itin galingą „Xbox One S“ žaidimų kompiuterį su žaidimu už ypač mažą kainą.

Užtikrintai maža kaina MACBOOK kompiuteriams

Išsirinkite itin lengvą ir kompaktišką ar vieną iš progresyviausių kada nors sukurtų nešiojamųjų MACBOOK kompiuterių už ypač gerą kainą.

Užtikrintai maža kaina „iPhone“ išmaniesiems

Įsigyti vieną iš daugybės stilingų „iPhone“ telefonų su didžiulėmis nuolaidomis. Pasiūlymas galioja pasirašant sutartį su bet kuriuo šiuo metu siūlomu BITĖS neribotų pokalbių planu.

Užsisakykite dabar!

Atneškite savo seną išmanųjį ir papildomai gaukite iki 200 Eur. Be to įsigydami naująjį „Galaxy Note9“ BITĖJE net 3 mėn. naršysite nemokamai. Įrenginių kiekis ribotas.

360° kamera dovanų

Tik perkant internetu „Huawei P20“ ar „P20 Pro“ ir gaukite „Huawei EnVizion 360“ kamerą dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Net du „Moto Mods“ moduliai dovanų

Įsigykite internetu ir kartu gaukite dovanų modulius: garsiakalbio „Moto Mods Soundboost JBL Speaker “ bei pasirinkto dangtelio. Akcijos laikas ir dovanų skaičius riboti.

Priedų rinkinys dovanų

Įsigykite išmanųjį „Huawei Mate 10 Pro“ internetu ir gaukite „Huawei Giftbox“ priedų rinkinį dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Išmanusis laikrodis dovanų

Įsigykite šį išmanųjį internetu ir gaukite stilingą išmanųjį laikrodį Nokia Steel DOVANŲ. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

DIDYSIS IŠPARDAVIMAS

Nuolaidos daugybei įrenginių. Pasiūlymo laikas bei telefonų ir planšečių skaičius riboti.

Ypač talpi išorinė baterija dovanų

Visiems, kurie internetu įsigis ypač patvarų „CAT S60“, padovanosime net 10 500 mAh talpos originalią išorinę bateriją. Įrenginių ir akcijos laikas riboti.

Kalėdinė kaina

„Samsung Portable SSD T3“ 250 GB talpos išorinis diskas - dovanų

Įsigykite išmaniuosius „Samsung Galaxy S8“ ar „Samsung Galaxy S8+“ internetu ir gaukite „Samsung Portable SSD T3“ 250 GB talpos išorinį diską dovanų. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti.

Telefonai nuo 19 Eur
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.