Akcijos

Ant bangos

TOP išmanieji už ypač mažą kainą visų operatorių klientams. Akcija galioja tik iki gegužės 8 d. Įrenginių skaičius ribotas.

Ant bangos – telefonai pigiau

Populiarūs išmanieji WAZE navigacijai – už mažą kainą

Telefonai už mažą kainą, įsigyjantiems kartu su bet kuriuo BITĖS naujuoju neribotų pokalbių planu. Galioja privatiems klientams.

Telefonai pigiau

BITĖS PAKAS

Pasiūlymas galioja privatiems klientams, įsigyjantiems telefoną kartu su planu ORANŽINIS. Pasiūlymo laikas ir telefonų skaičius ribotas.

Telefonai su planu pigiau

Naujos kartos BITĖS planai

BITĖ pirmoji Lietuvoje siūlo: naujųjų planų GB naudokite visoje Europoje! Pasirinkusiems šiuos naujos kartos planus padovanosime ir tris dovanas – ekrano draudimą, m. parašą, interneto apsaugą.

Naujos kartos BITĖS planai

Perkant „Moto Z“ internetu – DOVANA

Perkantiems modulinį išmanųjį „Motorola Moto Z“ internetu, dovanojame „Moto Mods JBL SoundBoost“ garsiakalbio modulį, kuris šį išmanųjį pavers galingu belaidžiu garsiakalbiu. Akcijos laikas ir dovanų skaičius riboti.

Motorola Moto Z su garsiakalbiu

Pakeiskite seną įrenginį NAUJU!

Atneškite į bet kurį BITĖS saloną seną telefoną ar planšetę ir gaukite jo vertės nuolaidą naujam išmaniajam įrenginiui.

Atneškite naudotą telefona ir gausite nuolaidą naujam

Populiarieji „Samsung Gear S3“ net 50 Eur pigiau

Įsigykite dabar ypač funkcionalius išmaniuosius laikrodžius „Samsung Gear S3 Classic“ ir „Samsung Gear S3 Frontier“ tik už 349 Eur (vietoj 399 Eur). Įrenginių skaičius ir akcijos laikas riboti.

Nuolaida Gear S3 išmaniesiems laikrodžiams

Perkant „Sony Xperia XZ“ – belaidės ausinės dovanų

Įsigykite išmanųjį telefoną „Sony Xperia XZ“ internetu ir kartu gaukite ypač kokybiškas belaides ausines „Sony MDR-XB950BT“. Pasiūlymo laikas ir dovanų skaičius riboti.

Belaidės SONY ausinės dovanų

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių išpardavimas

Net 30 % nuolaida dešimtims įrenginių. Pasiūlymo laikas bei telefonų ir planšečių skaičius riboti.

Telefonai pigiau

Ausinės JABRA HALO FUSION – tik 19,99 Eur

Perkant „Coolpad“, „Alcatel“, LG, HTC ar „Microsoft“ išmaniuosius, patogios belaidės ausinės „JABRA Halo Fusion“ – tik 19,99 Eur (vietoj 59,99 Eur). Akcijos laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Belaidės ausinės JABRA Halo Fusion

„Samsung Gear S2 Sport“– tik 149 Eur

Išmanusis laikrodis „Samsung Gear S2 Sport Black“ – tik 149 Eur (vietoj 349 Eur), perkant „Samsung Galaxy S6“ šeimos išmaniuosius internetu ar salone. Akcijos laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Išmanusis laikrodis Samsung Gear S2 Sport

Saugusis BLACKBERRY + išorinė baterija dovanų!

Įsigijusiems patį saugiausią „Android“ išmanųjį telefoną „BlackBerry DTEC50“, kartu dovanojame net 12600 mAh talpos originalią išorinę bateriją. Akcija vyksta internetu. Įrenginių skaičius ribotas.

12600 mAh talpos išorinė baterija

„Microsoft Display Dock“ dovanų, perkant „Microsoft“ išmaniuosius

Išmanųjį telefoną paverskite kompiuteriu, kai tik norėsite, nes visiems, perkantiems „Microsoft Lumia 950“ ar „Microsoft Lumia 950 XL“ internetu ir salonuose, 109 Eur vertės „Microsoft Display Dock“ dovanų.

Microsoft Lumia 950 ir Lumia 950 XL

Virtualios realybės akiniai dovanų!

Įsigykite „Samsung Galaxy S7 | S7 edge“ internetu ir gaukite dovanų naujuosius virtualios realybės akinius „Samsung Gear VR (2016)“. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Virtualios realybės akiniai dovanų