Rekordines investicijas vykdanti „Bitė“ ieškos komunikacijos partnerio

Rekordines investicijas vykdanti „Bitė“ ieškos komunikacijos partnerio | BITĖ

Rekordines investicijas į ryšių tinklus ir kokybės gerinimą vykdanti „Bitė Lietuva“ skelbia komunikacijos agentūros konkursą. Naujos kartos tinklo, 5G, darbdavio įvaizdžio ir kitiems projektams komunikuoti bus pasirašoma dviejų metų sutartis. Skaitmeninių paslaugų bendrovė pasiūlymus teikti kviečia visas Lietuvoje veikiančias komunikacijos agentūras, taip pat bendrai veikiančių profesionalų susivienijimus.

Papildomais klausimais prašome kreiptis: agenturoskonkursas@bite.lt

„Į ryšių tinklus investuojame rekordinius 100 mln. Eurų. Šios investicijos kiekvienam mūsų klientui reikš gerokai aukštesnę kokybę – dar stabilesnį ryšių tinklą dar platesnėje teritorijoje. Investicijos taip pat reikš, jog sparčiausias ir stabiliausias „Bitės“ 5G internetas atkeliaus į kiekvieno Lietuvos žmogaus namus ir biurą“, – pranešime žiniasklaidai sako „Bitės“ generalinis direktorius Gintas Butėnas.

„Bitės“ vadovas priduria, jog „geri darbai už save nekalba, tad suėjus sutarties terminui, kviečiame geriausius Lietuvos komunikacijos profesionalus pateikti idėjas kaip „Bitės“ klientams kuriamą naudą bei paslaugas pristatyti dar kūrybiškiau, efektyviau ir tvariau.“

„Bitė“ planuoja pirkti strateginės komunikacijos, integruotos komunikacijos paslaugas, taip pat socialinių tinklų, krizių prevencijos ir valdymo paslaugas. Su atvirame konkurse nugalėjusiu partneriu „Bitė“ pasirašys dviejų metų bendradarbiavimo sutartį su galimybe ją pratęsti be konkurso dar vieneriems metams.

Konkurso metu bus vertinamas pasiūlymų atitikimas „Bitės“ prioritetams ir konkurso sąlygoms, idėjų ir pasiūlymų originalumas, efektyviausių priemonių parinkimas, taip pat patirtis ir efektyvus rezultatų matavimas.

Konkursas bus vykdomas dvejais etapais. Pasiūlymus „Bitei“ galima teikti iki balandžio 15 dienos, o geriausiai pasirodę partneriai bus atrinkti vidurvasarį. Konkurse norintys dalyvauti dalyviai turi kreiptis į bendrovę su prašymu gauti konkurso sąlygas.

Norėdami gauti komunikacijos konkurso sąlygas dalyviai turėtų atsiųsti pasirašytą konfidencialumo susitarimą.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: