Huawei Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

Huawei Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2
eSIM
Huawei

Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Huawei

Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: Apžvalga

Privalumai

  • Palaiko „eSIM“ paslaugą.
  • Veikia su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais.
  • Visiškai įkrovus gali veikti iki 14 dienų.
  • Įkrovus 15 min. gali veikti iki paros.
„Huawei Watch 4“ – modernus, tačiau ir elegantiškas dizainas

Šio išmaniojo laikrodžio dizainas išsiskiria dėl itin siauro ekrano rėmelio. Būtent dėl jo įrenginys atrodo modernus. Be to, laikrodis puikiai veikia su įvairių gamintojų išmaniaisiais telefonais. Kitaip tariant, šis nešiojamas įrenginys suderinamas tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacinę sistemą turinčiais išmaniaisiais. Tiesa, su jais laikrodis suteikia galimybę naudotis ir „eSIM“ paslauga.
Huawei Watch 4 | BITĖ


Dizainas iš ateities

„Huawei Watch 4“ išmanusis laikrodis gali pasigirti stulbinančiu dizainu, kuris nukels į ateitį dėl savo aptakios ir futuristinės estetikos. Juodas fluoroelastomerinis dirželis suteikia komfortą ir stilių, o žvilgantis 316 L nerūdijančiojo plieno korpusas ir 3D lenktas stiklas skleidžia rafinuotumą. Tikra magija įvyksta, kai pasirenkate planetos laikrodžio ciferblatą, kuris panardina į kosmoso grožį ir didybę, leidžiantį neštis dalelę erdvės platybės tiesiai ant riešo. Turėdami daugiau nei 20 000 intuityvių dizainų, įskaitant nuostabų atradimą keliančią seriją „Discovery“ ir nesenstančią fotografijos seriją, galite lengvai išreikšti savo unikalų stilių ir būti sužavėti užburiančio technologijų ir meniškumo derinio tiesiai laikrodžio ekrane!
 


Privalumai

Išlaisvinkite ryšio galią naudodamiesi naujoviškomis „Huawei Watch 4“ funkcijomis. Atsisveikinkite su telefono poreikiu, nes „eSIM One“ numerio ir „eSIM“ atskiro numerio funkcijos leidžia būti pasiekiamiems be vargo. Skambinkite ir siųskite SMS žinutes tiesiai nuo riešo, mėgaukitės laisve palaikyti ryšį, kad ir kur būtumėte. Patirkite patogią informaciją apie vietą ir maršrutą realiuoju laiku, lengvai pasiekiamą greitai žvilgtelėję į laikrodį, nesvarbu, ar einate pėsčiomis, ar važiuojate dviračiu. O turėdamas galimybę klausytis mėgstamų melodijų ir naršyti daugybę programų, susijusių su mokėjimu, sportu ir navigacija, jūsų telefonas pagaliau gali padaryti užtarnautą pertrauką – taip galėsite paprasčiau bendrauti su aplinkiniu pasauliu!
 
Huawei Watch 4 | BITĖ
Huawei Watch 4 | BITĖ


Suasmenintas naudojimas

Pasinaudokite neribotų funkcijų pasauliu su „Huawei Watch 4“. Jo pritaikoma greitoji juosta suteikia galimybę be vargo pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas, užtikrinant, kad viskas, ko reikia, būtų pasiekiama vos vienu bakstelėjimu. Turėdami gausų – daugiau nei 100 – valdiklių pasirinkimą, apimantį sveikatos, gyvenimo būdo paslaugas ir kūno rengybą, paprastas perbraukimas kairėn atrakina suasmenintos informacijos ir paslaugų lobyną, leidžiantį kurti savo skaitmeninę patirtį. Dėl slankiojo užduočių kamuoliuko galite sklandžiai sumažinti bet kokią neatliekamą užduotį, nesvarbu, ar tai būtų skambutis, treniruotė, chronometras, laikmatis, ar žadintuvas, ir lengvai prie jos grįžti, kada tik panorėsite, taip įgalindami nepertraukiamą kelių užduočių atlikimą vienu metu!
 


Prioritetizuokite sveikata

Patirkite naujo lygio visapusišką sveikatos stebėjimą su „Huawei Watch 4“. „Health Glance“ leidžia be vargo stebėti septynis pagrindinius rodiklius vienu metu, įskaitant širdies susitraukimų dažnį, SpO2 lygį, kvėpavimo apžvalgą bei širdies ir kraujagyslių sveikatą. Turėdami galimybę spausdinti ir bendrinti rezultatus, galite lengvai pasiekti išsamią analizę ir vertingas įžvalgas naudodami „HUAWEI Health“ programėlę. Kontroliuokite savo širdies sveikatą naudodami patobulintą elektrodų technologiją, leidžiančią tiksliai ir greitai surinkti EKG signalus vos per 30 sekundžių, o tai leidžia nustatyti įprastas širdies ligas ir laiku gauti įspėjimus apie dažną ar žemą širdies susitraukimų dažnį ir aritmiją. Atsipalaiduokite žinodami, kad laikrodyje yra pritaikytas miego stebėjimo prietaisas, užtikrinantis tikslų miego ir pabudimo laiką, miego atpažinimą ir moksliškai pagrįstus optimalaus poilsio patarimus. Be to, išplėskite priežiūros funkcijas savo šeimos nariams, nes laikrodis aptinka nenormalų širdies susitraukimų dažnį ir SpO2 lygį ir netgi suaktyvina automatinį pagalbos skambučio iššokantįjį langą kritimo atveju, užtikrindamas, kad jų savijauta niekada nenukentėtų.
 
Huawei Watch 4 | BITĖ
Huawei Watch 4 | BITĖ


Lengvas būdas sportuoti

Patobulinkite savo aktyvų gyvenimo būdą su „Huawei Watch 4“ plačiu daugiau nei 100 treniruočių režimų asortimentu, skirtu tiek populiarioms, tiek nišinėms veikloms, tokioms kaip nardymas ir žygiai. Naudodami specializuotus laikrodžių ciferblatus, pvz., kalnų žygių ciferblatą, galite pasiekti esminius duomenis, pvz., aukštį, atmosferos slėgį, žingsnių skaičių, vietą ir SpO2, todėl būsite gerai pasirengę bet kokiems nuotykiams. Būdami kelyje išlikite motyvuoti nustatydami kiekvieno veiklos žiedo tikslus – nuo sudegintų kalorijų iki treniruočių laiko ir aktyvių valandų – su naudingais priminimais ir įkvepiančiais patarimais, kurie įgalins kiekvieną dieną išnaudoti visas jos galimybes!
 


Itin ilgai išliekanti baterija

„Huawei Watch 4“ siūlo dinamišką baterijos veikimo laiką su dviem akumuliatoriaus veikimo režimais. Standartiniu režimu mėgaukitės sklandžiai bendraudami ir mėgaudamiesi visomis funkcijomis, tokiomis kaip „Health Glance“ programa, atskiri skambučiai ir navigacija be telefono. Perjunkite į itin ilgo akumuliatoriaus veikimo režimą, kad galėtumėte ilgiau naudotis treniruočių stebėjimu, sveikatos stebėjimu, „Bluetooth“ laisvų rankų įranga ir sklandžiai bendrauti. Papildomas patogumas – 15 minučių belaidis greitasis įkrovimas, suteikiantis energijos visą dieną. Negana to, jo novatoriška grafeno 3D šilumos išsklaidymo sistema padidina efektyvumą 24 % ir taip garantuoja optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.
 
Huawei Watch 4 | BITĖ

Huawei

Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys46,2 mm x 46,2 mm x 10,9 mm
Svoris (g)48
Ciferblato dydis46 mm
Atsparumas vandeniui5 ATM
Apyrankės tipasFluoroelastomeras

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano tipasAMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,5
Ekrano raiška (pikseliais)466 x 466

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiAkselerometras, Temperatūros jutiklis
JutikliaiAplinkos šviesos jutiklis
JutikliaiGiroskopas, Barometras
JutikliaiKompasas
JutikliaiEKG jutiklis
JutikliaiOptinis širdies ritmo jutiklis
JutikliaiGylio jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

NFCTaip
Bluetooth5.2

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)72

Huawei Watch 4 LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: