• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite

Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 1 img.
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 2 img.
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 3 img.
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 4 img.
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 5 img.
 • Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite 6 img.
1 / 2
Garmin

Fenix 7S išmanusis laikrodis

Graphite

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Garmin

Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Iki 11 dienų veikianti baterija;
 • HIIT treniruotės;
 • „GARMIN PAY™“ bekontakčiai mokėjimai;
 • Golfo aikštynų, „SKIVIEW™“, „TOPOACTIVE“ žemėlapiai.



 
Laikrodis, kurį norisi nešioti 7 dienas per savaitę. Taip, tai fēnix® 7S – Standard Edition! Mažesnis „fēnix 7S“ modelis skirtas aktyviems, lauke daug laiko leidžiantiems asmenims. Pažinkite savo kūną, sekite sveikatos būklę ir tyrinėkite pasaulį. Pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus išbandytas laikrodis turi 1,2″ ekraną ir 42 mm pluoštu sutvirtintą polimero korpusą.
Garmin Fenix 7S | BITĖ


Baterija

Išmaniojo laikrožio režimu vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 11 dienų, GPS režimu veikimas tęsiasi apie 37 val. Baterijos taupimo režimu energijos gali užtekti net iki 38 dienų!
 


Aktyvus laisvalaikis

fēnix® 7S – Standard Edition rasite iš anksto paruoštus bėgimo, plaukimo, važiavimo dviračiu, slidinėjimo, glofo ir kitus pasirinkimus. Šios serijos laikrodyje veikia „Surfline Sessions™“, todėl gaudykite bangas, o vėliau peržiūrėsite kameros užfiksuotus vaizdus! Mėgstantiems analizuoti pasiekimus patiks kalnų dviračių metrika ir specialaus sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimai. HIIT treniruočių profilis padės sekti intensyvių užsiėmimų rezultatus. Bėgiojimo entuziastams pasitarnaus „PacePro“ technologija, padedanti palaikyti tempą bėgant trasomis. Pagalbininkas jėgų tausojimui – realiojo laiko ištvermės duomenys, o „CLIMBPRO“ apžvelgs laukiančius trasos pakitimus, įskaitant pakilimus, nuokalnes ir kitas kliūtis. Kirtę finišą pasinaudokite laikrodžio skaičiavimais dėl poilsiui reikalingo laiko. Jis tiksliai nustatys, kiek laiko reikia jūsų organizmo atsigavimui, atsižvelgdamas į gyvenimo įpročius ir išeikvotas jėgas.
 
Garmin Fenix 7S | BITĖ
Garmin Fenix 7S | BITĖ


Kelionės

Kelionių entuziastams siūlome prenumeruoti OUTDOOR MAPS+: kokybiški žemėlapiai, palydoviniai vaizdai ir patobulinti žemėlapiai bus atsiųsti tiesiai į laikrodį. „NEXTFORK™“ žemėlapių vadovas leidžia lengvai naviguoti ir neišklysti iš kelio, ABK jutikliai (aukštimatis, odo sąlygas stebintis barometras ir 3 ašių elektroninis kompasas) palengvina trasos įveikimą. Žemėlapių rinkinys pradžiugins net išrankiausius, nes rasite viską: pradedant golfo aikštynais ir „SkiView“ slidinėjimo kurortais iki „TopoActive“ žemėlapių, aprėpiančių visą pasaulį.
 


Sveikata

fēnix® 7S – Standard Edition – nepakeičiamas pasirinkimas daug keliaujantiems. Minimalizuokite skrydžio pasekmes su šviesos, fizinio aktyvumo ir miego režimo rekomendacijomis. Įvedę kelionės informaciją į išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendorių galėsite stebėti savo organizmo prisitaikymą prie naujos laiko juostos. Laikrodis matuoja pulsą ant riešo, padeda sekti miego, kvėpavimo, jėgų atgavimo ir treniruočių informaciją. Pulsoksimetro jutiklis padeda įvertinti deguonies kiekį, kurį pasisavina jūsų organizmas. Moterų patogumui – „Garmin Connect™“ programos pagalba stebint menstruacijų ciklą arba nėštumą. sukaupti duomenys padeda pasirinkti tinkamiausią mankštą ir mitybą. Tereikia pasirinkti valdiklį „Menstrual Cycle Tracking widget“ ir programą „nėštumo stebėjimo programą“.
 
Garmin Fenix 7S | BITĖ
Garmin Fenix 7S | BITĖ


Išmanusis gyvenimas

Ženkite koja kojon su išmaniausiomis technologijomis! Susiekite išmanųjų telefoną su laikrodžiu, kad gautumėte el. Laiškus ir SMS, atsisiųskite mėgstamus grojaraščius iš „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų, naudokite belaides ausines ir muzikos klausymui telefonas bus nebereikalingas. Nemėgstate laukti prie kasos? Pasinaudokite „Garmin Pay“ bekontakčiu mokėjimu ir taupykite savo laiką. Jūsų saugumas – svarbiausias, todėl susiekite telefoną ir laikrodį, kad savo lokacija galėtumėte pasidalinti su atsakingais kontaktais. Programėlėje „Stocks“ galėsite stebėti akcijų tendencijas, o parduotuvėje „Connect IQ“ atnaujinsite ciferblatus ir kitas programėles.
 

Garmin

Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys42 mm x 42 mm x 14,1 mm
Svoris (g)63
Ciferblato dydis42 mm
Atsparumas vandeniui10 ATM
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano tipasMatomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
Ekrano įstrižainė (coliais)1,2
Ekrano raiška (pikseliais)240 x 240

Jutikliai ir funkcijos

Jutikliai„GARMIN ELEVATE™“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS
JutikliaiBAROMETRINIS AUKŠTIMATIS
JutikliaiKOMPASAS
JutikliaiGIROSKOPAS
JutikliaiAKSELEROMETRAS
JutikliaiTERMOMETRAS
JutikliaiPULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-fi
Bluetooth

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 90 val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaugLaikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 38 d.

Garmin Fenix 7S išmanusis laikrodis Graphite: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: