• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Garmin

Epix 2 išmanusis laikrodis

Garmin Epix 2 išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Garmin

Epix 2 išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Garmin

Epix 2 išmanusis laikrodis Black: Apžvalga

Privalumai

 • HIIT treniruotės;
 • Iki 16 dienų veikianti baterija;
 • „TopoActive“, „NEXTFORK™“, „SkiView™“, „CourseView“ žemėlapiai;
 • „GARMIN PAY™“ bekontakčiai mokėjimai.
epix™ (Gen 2) išmanusis laikrodis turi viską, ko gali prireikti fizinio pasirengimo tikslų siekimui. Iki 16 dienų veikianti baterija dovanoja muzikos džiaugsmą, bendravimą su kitais ir pagalbą kelionėse. Geresnė palydovinio ryšio aprėptis suteikia tikslesnį padėties nustatymą. Įspūdingas 1,3″ AMOLED ekranas įskaitomas net ryškiai šviečiant saulei. Patikimi mygtukai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, todėl reikalingas parinktis pasieksite ypač lengvai.
Garmin Epix 2 | BITĖ


Baterija

Nustatykite išmaniojo laikrodžio valdymą gestais, taip baterija veiks iki 16 dienų, o GPS režimu – iki 42val.
 


Mankšta

Pradėkite rytą su išsamiais aktyvumo, miego režimo, treniruočių ir orų duomenimis. Laikrodis stebi jūsų pulsą, oksimetrijos jutiklis apskaičiuoja, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį. Kartu su epix™ (Gen 2) sekite streso lygį, miego režimo pokyčius ir organizmo energijos atsargas, kad žinotumėte, kada laikas stabtelėti ir pailsėti. O ilsintis nepamirškite pasirūpinti hidratacija – nustatykite jos tikslą, o EPIX paskatins jo siekti.
 
Garmin Epix 2 | BITĖ
Garmin Epix 2 | BITĖ


Treniruotės

Iš anksto įkeltos įvairios sporto programos (bėgimas, plaukimas, irklavimas, golfas ir t.t.) suteikia platų pasirinkimą fiziniam aktyvumui palaikyti. epix™ (Gen 2) išskirtinumas – animuotos kardio, jėgos, jogos ir pilateso treniruotės. Unikali, nemokamų, lengvai pritaikomų treniruočių planų paslauga „GARMIN COACH“ dalijasi ekspertų trenerių patarimais. Bėgimo entuziastai mėgausis „PacePro“, VO2 maksimumo ir vaizdine lenktynių prognozės funkcija – stabilumas ir tempo palaikymas padeda tobulėti, o galimi tolesnių nuotolių bėgimų rezultatai ragina nepasiduoti. Efektyvumo metrika ir realaus laiko ištvermės duomenys padeda stebėti pasiekimus ir kontroliuoti pastangas, kad energija būtų padalijama tinkamai. Po kiekvienos treniruotės laikrodis rekomenduos atsigavimui ir poilsiui reikalingą laiką, po kurio vėl galėsite imtis sudėtingų pratimų.
 


Aktyvus laisvalaikis

Kiekvienos kelionės dviračiu stebėjimui – kalnų dviračių metrika bei specialaus sudėtingumo („Grit™“) ir sklandumo („Flow™“) rodmenys, įvertinantys trasos sudėtingumą ir pasiektus rezultatus. Mėgėjams slidinėti neparuoštomis ir nepažintomis trasomis epix™ (Gen 2) siūlo pagalbą – informaciją apie laukiančius kelius ir jų saugumo duomenis. Iš žiemos į vasarą! Laikrodyje veikia „Surfline®“ valdiklis, kuris pateikia penkių arčiausiai esančių vietovių informaciją apie potvynius ir atoslūgius, bangų aukštį, vėją.
 
Garmin Epix 2 | BITĖ
Garmin Epix 2 | BITĖ


Žemėlapiai, jutikliai

Palydovinės navigacijos sistemų (GNSS) technologija „SatIQ“ užtikrina geriausią padėties nustatymą, „NEXTFORK™“ žemėlapių vadovas suteikia išsamią informaciją, reikalingą tolimesnio maršruto įveikimui. ABK jutikliai padeda įveikti trasas lengviau, o aklimatizacijos valdiklis parodo esamą aukštį, pulsoksimetro rodmenis, širdies susitraukimų ir kvėpavimo dažnius. „ClimbPro“ kopimo matuoklis teikia realaus laiko ir vietos informaciją apie artimiausius kopimus (lygumas, nuolydžius, atstumą ir pan.). „TopoActive“ pasaulio žemėlapiai padeda tyrinėti tolimas žemes, o kad nepaklystumėte vietinėse apylinkėse – turėkite vietos regiono žemėlapius, iš anksto įkeltus „Sapphire“ modelio laikrodyje. „SkiView™“ žemėlapiai – geriausias slidinėtojų draugas, suteikiantis šansą peržiūrėti daugiau nei 2000 viso pasaulio slidinėjimo trasų. Spalvingieji „CourseView“ žemėlapiai leidžia žvalgytis pasaulio golfo aikštynuose.
 


Išmanieji sprendimai

Susiekite laikrodį su išmaniuoju telefonu ir visus pranešimus gaukite tiesiai į jį. „Spotify“, „Deezer“,„Amazon Music“ grojaraščiai jau jūsų laikrodyje – naudokite belaides ausines ir mėgaukitės muzika. „Garmin Pay“ bekontakčiai mokėjimai padės nestabdyti greito gyvenimo tempo, o akcijų sekimo programėlė „Stocks“ suteiks šansą stebėti rinkos tendencijas bet kuriuo paros metu. Jūsų saugumui užtikrinti epix™ (Gen 2) siūlo susieti telefoną ir laikrodį, kad artimiausi kontaktai bet kada galėtų sužinoti tikslią jūsų lokaciją ir pranešti apie incidentą, jei toks įvyko.
 
Garmin Epix 2 | BITĖ

Garmin

Epix 2 išmanusis laikrodis Black: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys47 mm x 47 mm x 14,5 mm
Svoris (g)76
Ciferblato dydis47 mm
Atsparumas vandeniui10 ATM
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano tipasAMOLED (nuolat įjungtas)
Ekrano įstrižainė (coliais)1,3
Ekrano raiška (pikseliais)416 x 416

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiDAUGIADAŽNIS PADĖTIES NUSTATYMAS
Jutikliai„GARMIN ELEVATE™“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS
JutikliaiBAROMETRINIS AUKŠTIMATIS
JutikliaiKOMPASAS
JutikliaiGIROSKOPAS
JutikliaiAKSELEROMETRAS
JutikliaiTERMOMETRAS
KitaSveikatos stebėjimas, Kasdienės išmaniosios funkcijos, Saugos ir stebėjimo funkcijos, Aktyvumo stebėjimo funkcijos

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-fi
Bluetooth

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 75 val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaugLaikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 21 d.

Garmin Epix 2 išmanusis laikrodis Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: