Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Apple

Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
  •  1 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Apple

Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Apple

Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis Yellow: Apžvalga

Privalumai

  • Titano metalo korpusas;
  • Papildomas pritaikomas „Action“ mygtukas;
  • Streso lygio matavimas;
  • Ilgiausiai laikančią bateriją turintis „Apple Watch“.
„Apple Watch Ultra“ – vienas pažangiausių 2022-jų išmaniųjų laikrodžių

Itin našus ir stilingas išmanusis laikrodis, prisitaikantis prie įvairių sporto šakų – nuo žygių į kalnus iki nardymo po vandeniu! Ryškiausias išmaniųjų laikrodžių rinkoje ekranas pateiks svarbiausius duomenis, nesvarbu, ar tai būtų menstruacijų ciklas, ar miegas, o gal deguonies kiekis kraujyje. Atraskite naujus būdus treniruotis naudodami patobulintą treniruočių programą. Papildoma „eSIM“ paslauga leis skambinti ir siųsti žinutes tiesiai iš įrenginio, tad nereikės nuolat šalia turėti telefono.
Apple Watch Ultra | BITĖ


Kokybiškas stilius

Siekdami pagaminti geriausią sportinį laikrodį, „Apple“ kiekvieną elementą sukūrė daug dėmesio skirdami detalėms ir užtikrindami neprilygstamą veikimą. Titanas sukuria tobulą svorio, tvirtumo ir atsparumo korozijai harmoniją. Naujas korpuso dizainas pakyla aukštyn, kad apsuptų plokščią safyro kristalą ir apsaugotų jį nuo smūgių į kraštus. Skaitmeninis laikrodžio reguliatorius yra didesnis, o šoninis mygtukas labiau iškilęs, todėl „Apple Watch Ultra“ lengviau naudoti mūvint pirštines. Išmanusis laikrodis pritaikytas skirtingoms sporto šakoms, nes yra atsparus dulkėms ir vandeniui iki 100 metrų.
 


Ryškiausias „Apple Watch“ ekranas

Didžiausias ir ryškiausias 2000 nitų ekranas yra dvigubai ryškesnis nei bet kuris kitas „Apple Watch“ ekranas. Didesnis ekranas suteikia daugiau vietos treniruočių metrikai ir išsamiai išdėstytiems laikrodžių ciferblatams. „Wayfinder“ leidžia pasukti skaitmeninį reguliatorių, kad suaktyvintumėte naktinį režimą ir geriau matytumėte esant prastam apšvietimui.
 
Apple Watch Ultra | BITĖ
Apple Watch Ultra | BITĖ


Visada pasiekiami

Naudodami „eSIM“ paslaugą galite nuveikti daugiau net ir neturėdami telefono šalia! Skambinti, rašyti žinutes ir gauti navigacines nuorodas be telefono, ypač sportuojant, yra itin patogu! „Apple Watch Ultra“ užtikrina nuostabų rodmenų tikslumą net ir netikėčiausiose vietose. Tikslus kompasas yra toks pat svarbus naršant laukinėje gamtoje, kaip ir tvirti batai. Atnaujinta programa „Compass“ suteikia visiškai naujų funkcijų, kurios perkelia orientacinį sportą į dar patogesnį lygmenį!
 


Pritaikytas vandens sportui

Tarptautiniu mastu pripažintas nardymo reikmenų standartas ir patvirtintas EN13319 sertifikatu. „Apple Watch Ultra“ kurtas bendradarbiaujant kartu su žinomais novatoriais „Huish Outdoors“, nusimanančiais apie povandeninius reikalavimus įrenginiams. Tad integruota „Oceanic+“ programėlė it nardymo kompiuteris leis nardyti iki 40 metrų ir suteiks pagrindines narams skirtas funkcijas. Naudojant naują gylio matuoklį, programa „Depth“ idealiai tinka nardyti ar bet kokiai laisvalaikio povandeninei veiklai. Peržiūrėkite laiką, dabartinį gylį, vandens temperatūrą, trukmę po vandeniu ir didžiausią pasiektą gylį.
 
Apple Watch Ultra | BITĖ
Apple Watch Ultra | BITĖ


Sveikesnio „aš“ link

Kuo daugiau informacijos apie sveikatą, tuo lengviau ją stebėti ir koreguoti! Pažangūs sveikatos jutikliai „Apple Watch Ultra“ suteikia įžvalgų, padedančių geriau suprasti savo kūną. Moterims itin svarbi funkcija, padėsianti suprasti savo ciklą, fiksuoja kūno temperatūrą, kol miegate, tad laikui bėgant pastebimi įvairūs pokyčiai. Ciklo stebėjimas naudoja šiuos duomenis, kad pateiktų retrospektyvų įvertinimą, kada tikėtina ovuliacija, o tai gali būti naudinga planuojant šeimą. Kartu su širdies ritmo ir užregistruotais ciklo duomenimis gausite išsamų menstruacinio ciklo vaizdą.
 


Miego tendencijų sekimas

„Apple Watch Ultra“ užtikrins miego kokybę su „Sleep“ programėle, kuri ne tik seka miego laiką, bet ir parodo, kiek laiko praleidote REM, pagrindiniame ar giliame miege, taip pat kada galėjote pabusti. Juk miegas yra itin svarbi gyvenimo dalis, kurio kokybė užtikrina ir gerą kasdienę savijautą.
 
Apple Watch Ultra | BITĖ
Apple Watch Ultra | BITĖ


Saugumo funkcija

Pirmą kartą „Apple Watch Ultra“ gali aptikti, ar patekote į automobilio avariją. Kai aptinkama avarija, „Crash Detection“ gali automatiškai sujungti jus su pagalbos tarnybomis, pateikti dispečeriams buvimo vietą ir pranešti artimiems kontaktams. Avarijos aptikimo funkcija naudoja patobulinto 3 ašių giroskopo ir naujo „G-Force“ akselerometro galią bei turi didžiausią dinaminį diapazoną bet kuriame išmaniajame laikrodyje. Jis taip pat naudoja mikrofoną, barometrą, GPS ir pažangų jutiklių sujungimo algoritmą, parengtą pagal daugiau nei 1 milijoną valandų realių avarijų duomenų, kad nustatytų, ar esate patyręs rimtą avariją. Negana to, sirenos funkcija skleidžia 86 decibelų garsą, kad įvykus nelaimingam atsitikimui prišauktų reikiamą pagalbą, garsas girdimas net 180 metrų atstumu!
 

Apple

Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis Yellow: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys49 mm x 44 mm x 14,4 mm
Svoris (g)61,3
Ciferblato dydis49 mm
Atsparumas vandeniuiiki 100 metrų
Apyrankės tipasMedžiaginė

Ekranas

Ekrano formaStačiakampė
Ekrano tipasLTPO OLED Always-On Retina ekranas su Force Touch
Ekrano raiška (pikseliais)410 x 502

Jutikliai ir funkcijos

Jutiklis: akselerometrasTaip
Jutiklis: elektrinis širdies jutiklisTaip
Jutiklis: optinis širdies ritmo jutiklisTaip
Jutiklis: trijų ašių giroskopasTaip
Jutiklis: aplinkos šviesos jutiklisTaip
Jutiklis: avarijos jutiklisTaip
Jutiklis: barometrinis aukščiamatisTaip
Jutiklis: kompasasTaip
Jutiklis: temperatūros jutiklisTaip
Jutiklis: deguonies kiekio kraujyje matuoklisTaip
Jutiklis: gylio matuoklisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-Fi802.11b/g/n
Bluetooth5.3

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusDviejų branduolių S8 procesorius

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)36

Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm S/M Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis Yellow: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: