Garantuoto greičio internetas

Ši paslauga Jūsų biure užtikrina tam tikrą interneto duomenų gavimo ir siuntimo greitį net ir tinklo apkrovos piko metu ir nenutrūkstamą įmonės IT paslaugų veikimą. Paslauga teikiama BITĖS 4G/4G+ ryšiu, todėl ja galima naudotis beveik visoje Lietuvoje.

Saugiais duomenų perdavimo kanalais galėsite sujungti skirtingose vietose esančius biuro padalinius užsisakę „Virtualaus privataus tinklo“ (MPLS VPN) paslaugą, o visi internetu parsisiunčiami duomenys bus apsaugoti nuo grėsmių ir virusų su paslauga „Interneto apsauga“.

Svarbu paminėti, kad perduodami duomenys yra neribojami!

Jūsų biure bus sumontuotas BITĖS valdomas ir prižiūrimas maršrutizatorius, o techninius klausimus visada padės išspręsti BITĖS Tinklo valdymo centro inžinieriai, į kuriuos tiesiogiai telefonu galėsite kreiptis 24 valandas per parą.

BITĖS ir tarptautinį interneto tinklą tiesiogiai jungia 340 Gbps ryšio kanalai – tai paslaugos vartotojams garantuoja didelės spartos kokybišką jungtį su pasauliniu interneto tinklu. BITĖS interneto tinklas yra sujungtas su tarptautiniais operatoriais „CenturyLink“ ir „Deutsche Telecom“ bei tiesioginio trafiko apsikeitimo mazgais DE-CIX (Frankfurtas), AMS-IX (Amsterdamas), „NetNod“ (Stokholmas) ir „Data IX“ (Sankt Peterburgas).

Papildomos ir kitos paslaugos:

Virtualus privatus tinklas (MPLS VPN)
Tinklomatas

Techninės paslaugos teikimo sąlygas rasite čia >

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: