Garantuoto greičio internetas

 

Paslaugos „Garantuoto greičio internetas” techninės teikimo sąlygos

 

 1. Paslaugos pateikiamumas – 95 %. Paslaugos pateikiamumas – tai laikotarpis, skaičiuojamas per mėnesį, kada Jums užtikrinama galimybė naudotis paslauga. Techninės profilaktikos laikas, vertinant paslaugos pateikiamumą, nėra įskaičiuojamas į paslaugos neteikimo laikotarpį. Paslaugų teikimo sutrikimai BITĖS tinkle šalinami per vieną darbo dieną nuo pranešimo apie sutri kimą dienos.
 2. Minimalūs reikalavimai naudojamai techninei ir programinei įrangai, kad Paslauga tinkamai veiktų:

  – įrenginys su legalia operacine sistema, kurioje įdiegtas TCP/IP protokolas bei papildoma programinė įranga, užtikr inanti prisijungimą prie „BITĖ Lietuva“ tinklo;
  – įsitikinti, kad naudojamas įrenginys yra suderinamas su mobiliojo ryšio įranga, taip pat, kad įrenginio operacinė sistema suderinama su mobiliojo ryšio įrangos programine įranga;
  – įsitikinti, jog naudojamas įrenginys turi pakankamai resursų (procesoriaus spartos, operatyviosios atminties, st andžiojo disko talpos), kad mobiliojo interneto paslauga veiktų patikimai.

 3. Naudojimosi šia paslauga metu turite įsitikinti ir imtis visų įmanomų priemonių, kad naudojamame įrenginyje nebūtų žalingų programų ir/arba virusų, kurie galėtų neigiamai veikti Jūsų ir kitų BITĖS tinkle esančių vartotojų mobiliųjų duomenų perdavimo paslaugų naudojimą.
 4. BITĖ teikdama paslaugą, gali atlikti Jums suteiktos įrangos nuotolinį konfigūravimą siųsdama į šią į rangą ir gaudama iš šios įrangos trumpąsias žinutes (SMS). Šios trumposios žinutės nebus papildomai apmokestinamos.
 5. Taip pat paslaugai taikomos ir Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos, kurias rasite čia

   

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: