„Bitės Profai“ trumpam keičia profilį: padės besimokantiems ir dirbantiems namuose

Išmaniųjų galimybių žinovai, „Bitės Profai“, nuo šiol padės ir dirbantiems namuose – konsultuos nuotolinio mokymosi, darbo iš namų, produktyvumo išlaikymo, užsiėmimų vaikams, laisvalaikio praleidimo ir kitais patarimais. Uždarius salonus visoje Lietuvoje, „Bitės Profai“ konsultuos klientus nuotoliniu būdu, taip pat kiekvieną savaitę rengs specialias sesijas, kurių metu atsakys į žmonių klausimus aktualiomis išmaniųjų technologijų temomis.

„Bent kelios savaitės visuotinio karantino ir jo nulemto darbo iš namų daugeliui taps nemenku iššūkiu. Ką daryti, kad po kas antro parašyto el. laiško nekiltų noras patikrinti maisto atsargų ar dar kartą sutvarkyti namus? Kaip mokytojams ir dėstytojams išnaudoti šį laiką ir padėti vaikams bei studentams mokytis? Kaip bendrovių vadovams užtikrinti, kad darbas vyktų sklandžiai? Galiausia, kaip visiems praskaidrinti dienas, kai darbą nuo poilsio dažniausiai skirs tik kiek į šoną pastumtas nešiojamas kompiuteris? Visose šiose situacijose kasdienybę gali palengvinti išmanieji sprendimai – į juos artimiausiu metu ir koncentruosimės“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

„Bitė“ atnaujino „Bitės Profų“ portalą (www.bite.lt/profai), kuris karantino laikotarpiu nuolat pildomas straipsniais su išmaniaisiais patarimais keturiose pagrindinėse srityse: darbo iš namų efektyvumas ir jo užtikrinimas, išmanieji mokymo ir mokymosi metodai, produktyvus laisvalaikis namuose bei įvairūs užsiėmimai vaikams.

Jau dabar lankytojai gali rasti „Bitės Profų“ įžvalgas kaip pasiruošti darbui iš namų, pavyzdžiui, tam pravers ir specialios programėlės, priminsiančios atsistoti ir apeiti kelis ratus aplink namus. Taip pat jie apžvelgė kokios platformos, dauguma jų – visiškai nemokamos – tinkamiausios mokymuisi per atstumą. Čia tarp „Google“ ir „Microsoft“ sprendimų turi kuo pasigirti ir lietuviai.

Į vieną vietą „Bitės Profai“ surinko ir mėgstamus stalo žaidimus, kurie sėkmingai veikia išmaniuosiuose įrenginiuose ir praskaidrins vakarus visai šeimai.

Taip pat kiekvieną savaitę – antradienį ir penktadienį – 15 val. „Bitės“ socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose „Bitės Profai“ rengs AMA (angl. ask me anything) sesijas, kur atsakys į žmonių klausimus iš anksto pasirinktomis temomis. Pirmoji – apie nuotolinio darbo įrankius – jau šiandien.

„Visu šiuo laikotarpiu laukiame švietimo specialistų, iš namų dirbančio smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų, taip pat ir kiekvieno žmogaus klausimų – pasistengsime jiems rasti išmanius ir situaciją palengvinsiančius atsakymus. „Bitės Profų“ komandoje esame subūrę profesionalus, kurie į sudėtingiausius klausimus, susijusius net ir naujausiomis technologijomis, gali atsakyti aiškiai ir kiekvienam suprantama kalba“, – teigia K. Špiliauskas.

Išmaniųjų galimybių žinovus „Profus“ „Bitė“ pristatė dar 2017 metais. „Bitės Profai“ įvairiuose kanaluose padeda spręsti įvairias su išmaniaisiais sprendimais susijusias problemas. „Bitės Profai“ konsultuoja visų operatorių klientus visiškai nemokamai.

Apie „Bitė Lietuva“
„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: