„Bitė Lietuva“ pirmoji startuoja su eSIM – išmanieji laikrodžiai tapo dar išmanesni

„Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pradeda siūlyti virtualios eSIM paslaugą. Pastaroji fizines SIM korteles leidžia pakeisti virtualiomis. Bendrovė šią technologiją pritaikė išmaniesiems laikrodžiams ir jiems sukūrė išmaniąją eSIM paslaugą. Nuo šiol „Bitės“ klientai, įsigiję palaikomus laikrodžius, s avo artimųjų, draugų ar verslo partnerių bus pasiekiami dar lengviau – išmaniaisiais laikrodžiais bus galima atsili epti į skambučius, gauti SMS žinutes net kai šalia telefono nebus ar šis bus išjungtas.

„Esame užsibrėžę tikslą naujas, sudėtingas technologijas paversti naudingomis, kasdienį gyvenimą palengvinančiomis paslaugomis. Ne išimtis ir eSIM. Šią technologiją sekame jau kurį laiką ir tikime jos potencialu. Pradedame ją taikyti tose srityse, kur savo klientam galime sukurti daugiausia vertės. Išmanieji laikrodžiai puikiai visiems pažįstami, jų populiarumas tarp mūsų klientų auga itin sparčiai, todėl sprendimas pritaikyti eSIM technologiją būtent jiems buvo natūralus. Į kitas sritis su eSIM plėsimės palaipsniui – šiuo metu daugiausia potencialo matome mažų įrenginių kategorijoje“, – sako Pranas Kuisys, bendrovės „Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius.

eSIM – tai pilnavertė ir saugi virtuali SIM kortelė, kuri įrenginį aprūpina mobiliuoju ryšiu. Ši technologija laikrodžiams suteikia kelis naujus, bet labai svarbius funkcionalumus. Šiuo metu išmanieji laikrodžiai įprastai su telefonais bendrauja per „Bluetooth“ technologiją. Todėl nutolus toliau nuo telefono laikrodis praranda ryšį ir tampa kur kas mažiau išmanus.

„Su eSIM šią problemą lengvai išsprendžiame. Nesvarbu ar šalia bus telefonas, užteks kad toje vietoje veiktų mobilusis ryšys. Tokio laikrodžio savininkas galės priimti skambučius, gauti SMS žinutes būtent per laikrodį, o telefonas galės būti paliktas namuose ar net išjungtas. Taip pat į laikrodį ateis telefone esančių programėlių pranešimai bei bus galima klausyti muzikos per, pavyzdžiui, „Spotify“. Tai itin patogu, kai norisi užsiimti veikla, nereikalaujančia šalimais turėti telefono: pabėgioti, žvejoti, pavedžioti šunį, vykti į darbinį susitikimą ar galų gale ramiai praleisti laiką su vaikais lauke. Ir tuo pačiu būti tikriems, kad esant reikalui visi jus galės pasiekti“, – teigia P. Kuisys.

Šiandien šią išmaniąją eSIM paslaugą laikrodžiams „Bitė“ pradeda siūlyti su išmaniuoju laikrodžiu „Samsung Galaxy Watch“. Pasak P. Kuisio, rinkoje atsirandant daugiau laikrodžių, palaikančių eSIM technologiją, įrenginių sąrašas plėsis.

Pati technologija veikia itin paprastai – tereikia įsijungti laikrodį, išmaniajame telefone paleisti laikrodžio programėlę, telefonu nuskanuoti QR kodą laikrodžio ekrane ir įrenginiai bus susieti. Visas sprendimas veikia vieno numerio principu, t. y. tiek laikrodis, tiek telefonas turi tą patį pagrindinį kliento telefono numerį.

„Bitės“ eSIM planas „Neribotas laikrodžiams“, suteikiantis neribotus pokalbius, SMS žinutes ir mobiliojo interneto duomenis išmaniesiems laikrodžiams, kainuoja 5 eurus per mėnesį. Sprendimą palaikantis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ – nuo 8,5 eurų per mėnesį.

Išmanieji laikrodžiai sparčiai populiarėja

„Synopticom Research“ atliktas Lietuvos gyventojų (25-50 m.) nuomonės tyrimas atskleidė, kad išmanieji laikrodžiai šalyje puikiai pažįstami ir aktyviai naudojami. 97 proc. apklaustųjų apie išmaniuosius laikrodžius yra girdėję, o 33,7 proc. planuoja juos įsigyti arba apie tai rimtai pasvarstys per ateinančius metus.

„Vartojimo tendencijos taip pat rodo stiprų šios kategorijos populiarėjimą. Pavyzdžiui, JAV, iš kurios vartojimo įpročiai anksčiau ar vėliau ateina ir į mūsų rinkas, išmaniuosius laikrodžius turi kas ketvirtas 18-34 m. metų gyventojas. „Bitės“ tinkle jie patenka į trejetuką populiariausių įrenginių ir pagal pardavimus auga sparčiausiai“, – sako P. Kuisys.

Tyrimas parodė, kad išmaniųjų laikrodžių savininkai juos naudoja ne tik sportui, kaip įprasta manyti. Didžioji dalis ( 77 proc.) apklaustųjų nurodė, kad jais seka savo žingsnius, pulsą ir kitus aktyvumo rodiklius, apie pusė rinkosi, kad juos naudo ja tiek sportui, tiek aktyviam poilsiui. Taip pat jų savininkai laikrodžiuose seka įvairius programėlių pranešimus (45 proc.) ir ja is valdo savo telefonų skambučius ir SMS žinutes (31 proc.).

Apie „Bitė Lietuva“
„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų g alimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sp rendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Daugiau informacijos:
Martynas Pasiliauskas
„Integrity PR“
+37062041065, martynas@integrity.lt

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: