Ukrainiečius priimančius centrus Lietuvoje ir ukrainiečių šeimas „Bitė“ aprūpins namų internetu

Internetas | BITĖ

Ukrainiečius priimančiuose centruose Lietuvoje bei prieglobstį nuo karo radusioms šeimoms „Bitė Lietuva“ dovanos namų internetą su įranga. Iš viso „Bitė“ įrengs 300 namų interneto taškų visoje Lietuvoje. Šįkart bendrovės parama Ukrainos žmonėms iš viso siekia daugiau kaip 50 tūkst. eurų.

„Kovą paprastai turime nemažai tradicijų – Moterų dienos proga sveikiname savo verslo klientes, Kliento dienos proga sveikiname visus savo klientus, taip pat minime „Mezon“ gimtadienį. Šiemet mūsų darbuotojai nusprendė dovanas ir staigmenas klientams paversti dar viena paramos iniciatyva ukrainiečiams,“ – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.“

Nauja pagalbos Ukrainai programa yra „Bitės“ ir „Mezon“ darbuotojų iniciatyva, kai tradicinėms šventėms skirti biudžetai, taip pat ir darbuotojų laikas, pastangos skiriami nuo karo pavojaus Lietuvoje prieglobstį radusiems ukrainiečiams. Darbuotojai patys suruošė maršrutizatorius naudojimui, pakavo, konfigūravo, keitė „WiFi“ namų interneto pavadinimą į „Slava Ukraini“.

'

P. Kuisys priduria, kad: „Įvairiomis formomis prisidedame prie to, kad nuo karo siaubo bėgantiems žmonėms bent šiek tiek palengvintume šį išskirtinai sudėtingą laikotarpį. Tai darysime ir ateityje. Džiaugiamės, kad ir kiti verslai, Lietuvos žmonės nelieka abejingi ir aktyviai prisideda prie paramos Ukrainai“.

Į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams bendrovė nemokamai suteikia 30 tūkstančių SIM kortelių bei nemokamą ryšį jų naudotojams. Taip pat finansiškai parėmė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizaciją, o Ukrainos kariams dovanojo daugybę išmaniųjų telefonų „CAT“, kurie pasižymi ypatingu tvirtumu ir yra tinkami naudoti kovos lauke.

Ukrainoje esantiems savo klientams bei dėl artimųjų šioje šalyje nerimaujantiems žmonėms „Bitė“ suteikė nemokamų ryšio paslaugų, taip pat nemokamai teikia paramos rinkimą trumpaisiais numeriais įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: