• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
Tik internetu

Sennheiser Momentum 4 ausinės Black

Sennheiser Momentum 4 ausinės

 • Sennheiser Momentum 4 ausinės Black 1 img.
 • Sennheiser Momentum 4 ausinės Black 2 img.
 • Sennheiser Momentum 4 ausinės Black 3 img.
 • Sennheiser Momentum 4 ausinės Black 4 img.
1 / 2
Tik internetu
Sennheiser

Momentum 4 ausinės

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Sennheiser

Momentum 4 ausinės Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Integruotas mikrofonas;
 • Triukšmo slopinimo technologija;
 • Aukščiausios kokybės komfortas;
 • Aukšta „Sennheiser“ garso kokybė. 
Kiekvieno iš mūsų kasdienybę papildo tokios veiklos kaip muzikos klausymas, filmų žiūrėjimas, kompiuteriniai žaidimai. Na, o norėdami, kad visos šios veiklos būtų kokybiškos ir itin malonios, verta pasitelkti ir tam tikrus įrenginius. Vienas iš jų yra šios ausinės. Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte jas įsigyti jau dabar.
Sennheiser Headphones Momentum 4 | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Ausinės – vienas tų įrenginių, kuris turi tiesioginį sąlytį su mūsų kūnu, todėl labai svarbu, kad jaustumėmės itin komfortiškai. Aukščiausios kokybės komfortas bus garantuotas, jei tik pasirinksite šias ausines. Jų dizainas – ypač ergonomiškas: turi itin lengvą galvos juostą, todėl net ir po ilgų valandų naudojimo nejausite nei nuovargio nei diskomforto. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ausinių pagalvėlės yra itin minkštos ir komfortiškos, tad maloniai apgaubia ausis. Taip pat svarbu akcentuoti, kad ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, o tai reiškia dar kelis svarbius dalykus: visų pirma, ausinės tikrai nesudirgins odos, o taip pat – tarnaus ilgai bei patikimai.
 


Integruotas mikrofonas

Kad pramogos būtų dar turiningesnės bei įdomesnės, verta į jas įtraukti ir savo draugus.. Taigi, įsigiję šias ausines, galėsite bendrauti kokybiškai bei smagiai, kadangi ausinėse integruotas aukštos kokybės mikrofonas.
 
Sennheiser Headphones Momentum 4 | BITĖ
Sennheiser Headphones Momentum 4 | BITĖ


Triukšmo slopinimo technologija

Ausinėse taip pat yra įdiegta ir triukšmo slopinimo technologija. Taigi, tai leidžia kurti dar geresnę vartotojo patirtį.
 


Privalumai

Kalbant apie komfortą, yra aptariami įvairūs veiksniai – pradedant ausinių pagalvėlių forma ir užbaigiant galvos juostos dizainu. Tačiau taip pat negalime pamiršti, kad komfortiškiausia yra naudotis tuo gaminiu, kurio nereikia dažnai įkrauti ir galima būti tikriems, kad įrenginys neišsikraus pačiu netinkamiausiu momentu. Būtent tai ir pasakytina apie šias ausines – jos veiks net 60 valandų, o tai reiškia daugiau nei 2 paras nepertraukiamo naudojimo. Na, o ausinių įkrovimui įkrauti reikės tik vos 2 valandų. Na, o, kad komforto būtų ir dar daugiau, verta paminėti išmaniojo valdymo programėlę. Naudojantis šia programėle, valdyti ausines yra ypač patogu (taigi, nekils jokių sunkumų net ir tuo atveju, jei tai bus pirmosios ausinės jūsų gyvenime). Dar daugiau, naudodamiesi šia programėle, itin patogiai bei greitai atliksite tokius veiksmus, kaip garso didinimas ar mažinimas ir t.t. Ausinės atrodo itin estetiškai ir puikiai papildys bet kurį jūsų įvaizdį – klasikinį, modernų, sportinį ir t.t.
 
Sennheiser Headphones Momentum 4 | BITĖ

Sennheiser

Momentum 4 ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų

Baterija

Aktyvus veikimas, iki60 val.
Įkrovimo laikas2 val.

Garsas

Jautrumas106 dB SPL (1 kHz / 0 dB FS)
Atkuriami dažniai6 Hz to 22 kHz
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.2

Kita

Kita„Sennheiser Signature Sound“, Skaidrumo režimas, Aukščiausios kokybės komfortas

Sennheiser Momentum 4 ausinės Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: