Meniu

DJI Ryze Tello dronas

DJI Ryze Tello dronas

1 / 2

DJI Ryze Tello dronas

Perkant droną „DJI Ryze Tello“ internetu pristatymas - nemokamas. Užsakymai pateiki iki 15 val. atkeliaus per 1 - 2 darbo dienas.

PVM

 • Mokant iš karto

  85,00 €

  109,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Itin kompaktiškas, lengvas ir manevringas. Pritaikytas naudoti ir patalpose.
 • Paprastas valdymas tiesiog išmaniojo telefono ekrane.
 • Pažangus „Intel“ procesorius užtikrina sklandų įrenginio veikimą, valdymą, filmavimo ir fotografavimo kokybę.
 • Fotografuoja 5 Mpix raiška, filmuoja HD raiška. Fiksuokite ir dalinkitės puikios kokybės vaizdais.
 • Valdymo atstumas – iki 100 metrų.
 • Programuojamas. Žaismingoje programavimo aplinkoje lengvai sukursite originalią drono skrydžio trajektoriją.
 • Įkraunama, iki 13 min. skrydžio laikanti baterija.
 
DJI Ryze Tello dronas | BITĖ
Bendras garsaus dronų gamintojo „DJI“ ir pažangaus startuolio „Ryze Technology“ kūrinys – dronas „DJI Ryze Tello“ – rimtai pretenduoja tapti vienu populiariausių tokio tipo įrenginių rinkoje. Šis vos 80 g sveriantis ir delne telpantis mažylis pasižymi išties puikiomis techninėmis savybėmis, paprastu valdymu, išmanių funkcijų gausa ir palyginti nedidele kaina. Dronas „DJI Ryze Tello“ yra idealus pasirinkimas jauniesiems ar pirmojo drono besidairantiems suaugusiems dronų pilotams.
 
Skrydžio stabilizavimo technologija ir „Intel Movidius Myriad 2“ procesorius užtikrina sklandų įrenginio veikimą, puikią nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę, galimybę ore atlikti įvairius manevrus. Drono „DJI Ryze Tello“ valdymas nereikalauja daug įgūdžių. Parsisiuntę specialią „Tello“ programėlę droną skraidinsite valdydami jį tiesiog savo išmaniojo įrenginio ekrane. Jame matysite ir drono filmuojamus vaizdus. O jei norite didesnio įspūdžio, per programėlę susiekite droną ir virtualios realybė akinius – stebėsite aplinką lyg pats sklandytumėte ore. Na, o kai išbandysite visus įrenginio skrydžio režimus ir iš anksto užprogramuotas galimybes, galėsite sukurti naujas naudodamiesi paprastu ir žaismingu „Scratch“ programavimo įrankiu. Argi ne nuostabu? Dronas „DJI Ryze Tello“ ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir skatina tobulėti.
 
Pažangių technologijų derinys garantuoja puikią naudojimosi dronu „DJI Ryze Tello“ patirtį. Nesibaiminkite, kad sugadinsite įrenginį kilimo ar nusileidimo metu. „DJI“ stabilizavimo technologija ir „Intel“ procesorius užtikrina ne tik sklandų drono skrydį, bet ir švelnų kilimą bei nusileidimą. Kad įrenginys imtų kilti į orą, tiesiog švelniai pametėkite jį į viršų. O „Tello“ programėlėje pasirinkus „Bounce“ režimą, dronas automatiškai pakils nuo Jūsų delno ir nusileis atgal. Net jei nutrūks ryšys su dronu, jis pats saugiai nusileis žemyn.
 
Išvyskite pasaulį kitu kampu. Dronas „DJI Ryze Tello“ turi 5 Mpix kamerą, kuria, sklęsdamas aukštybėse, gali fotografuoti ar filmuoti HD raiškos vaizdus ir perduoti juos į Jūsų išmanųjį įrenginį. Puikią nuotraukų ar filmuko kokybę lemia ir integruota elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema, kuri neleidžia vaizdui išplaukti. O pasirinkę vieną iš 3 filmavimo režimų, išgausite originalių ir netikėtų efektų. O susieję droną ir virtualios realybės akinius galėsite pasijusti taip, lyg patys sklęstumėte padangėse.
 
Paprastas ir intuityvus valdymas. Gamintojas išties pasistengė, kad drono „DJI Ryze Tello“ valdymas netaptų kietu riešutėliu net pradedančiam naudotojui. Parsisiųsti specialią „Tello“ programėlę į savo išmanųjį įrenginį ir – tai viskas, ko reikia, kad valdytumėte droną tiesiog ekrane. Programėlėje taip pat galėsite pasirinkti pageidaujamą fotografavimo ar filmavimo režimą, keisti skrydžio nustatymus, matysite baterijos įkrovimo lygį ir kitą informaciją.
 
Vikrus ir ištvermingas. Dronas „DJI Ryze Tello“ yra itin lengvas, mažas ir manevringas, todėl jį drąsiai galima naudoti net nedidelėse patalpose. Visiškai įkrautos 1100 mAh talpos baterijos užteks 13 minučių skrydžio. O tai, turint omenyje drono gabaritus, išties nemažai. Droną valdyti galėsite net iš 100 m nuotolio.
 
Sukurkite originalius manevrus. Dronas „DJI Ryze Tello“ yra ne tik puiki pramoga – šis įrenginys skatina įsisavinti naujus įgūdžius ir pajusti atradimo džiaugsmą. Manote, kad programavimas – ne Jums? Nuomonę pakeisite išbandę programavimo įrankį „Scratch“. Juo greitai ir paprastai suprogramuosite naujus drono „DJI Ryze Tello“ skrydžio planus, paįvairinsite juos įvairiais triukais.
 
* Dronas „DJI Ryze Tello“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, reikalingas išmanusis įrenginys, veikiantis su „iOS 9.0“ arba „Android 4.4.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija ir palaikantis belaidį Wi-Fi ryšį.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: