• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas
Tik internetu

Razer BlackShark V2 ausinės

Razer BlackShark V2 ausinės

  • Razer BlackShark V2 ausinės 1 img.
1 / 2
Tik internetu
Razer

BlackShark V2 ausinės

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Razer

BlackShark V2 ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Pasyvus triukšmo slopinimas;
  • Galima prijungti su 3,5mm arba USB jungtimi;
  • „Hyperclear“ mikrofonas;
  • Itin minkštos „FlowKnit“ ausų pagalvėlės. 
Pramogaukite dar kokybiškiau bei turiningiau nei buvote įpratę iki šiol – filmų peržiūros, muzikos klausymas ar kompiuterinių žaidimai teiks ir dar daugiau malonumo, jei tik pasirinksitė šias ausines. Jos itin tiksliai bei kokybiškai atkuria garsus, todėl pramogomis mėgausitės visiškai nekenkdami savo klausai. O komfortas – taip pat garantuotas.
Razer BlackShark V2 | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Kuriant šias ausines, buvo įgyvendinta labai daug sprendimų, dėl kurių galima teigti, kad šios ausinės vienas patogiausių dalykų kokį tik galite įsigyti savo laisvalaikiui. Dėmesį verta šių ausinių forma – ausinių pagalvėlės itin patogiai apgaubia ausis, tokiu būdu užtikrindamos ne tik komfortą, bet ir dar geresnė klausymosi patirtį. FlowKnit putos yra itin minkštos, todėl galite būti tikri – net ir tuo atveju, jei visą dieną praleisite naudodamiesi ausinėmis tikrai išvengsite nuospaudų. Be to, ausinės turi net 1,8 m ilgio laidą, todėl galite būti tikri – jūsų judesiai nebus varžomi.
 


Integruotas mikrofonas

Manote, kad pačios geriausios yra tos pramogos, kai galite dalintis įspūdžiais kartu su kitais žmonėmis? Šios ausinės suteiks jums galimybę patogiai bendrauti su kitais žmonėmis, vos tik to prireiks, kadangi yra integruotas aukštos kokybės mikrofonas.
 
Razer BlackShark V2 | BITĖ
Razer BlackShark V2 | BITĖ


Privalumai

Ypač džiugina tai, kad kuriant šias ausines buvo pasitelktos modernios technologijos, kurios lėmė ypač puikius rezultatus. Vienas iš jų yra tas, kad garsas atkuriamas aiškiai, tiksliai ir kokybiškai, be to taip ,kad nebūtų pakenkta klausytojo klausai. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad jei, jums yra aktualios ne tik įdomios, bet ir saugios pramogos, tai šios ausinės tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Dar daugiau, ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, todėl ypač patvarios ir ilgai tarnaujančios. Nors ausinės yra masyvios, tuo pat metu – kompaktiško svorio ir lengvai surasiančios vietą jūsų kelioniniame krepšyje, todėl jas paprasta pasiimti su savimi. Ausinių dizainas yra ypač patrauklus ir puikiai tiks bet kokio amžiaus žmogui ir papildys įvairius derinius. Tai – ausinės, kurios turi atsirasti kiekvieno namuose, svajojančio apie kokybiškas pramogas.
 

Razer

BlackShark V2 ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų
Laido ilgis1,8 m

Garsas

MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

3,5 mm audio jungtisTaip

Kita

KitaItin minkštos FlowKnit putos

Razer BlackShark V2 ausinės: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: