• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

JR310BT Kids belaidės ausinės

JBL JR310BT Kids belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

JR310BT Kids belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

JR310BT Kids belaidės ausinės Red: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Lengva valdyti;
 • Itin kompaktiškos;
 • Integruotas mikrofonas;
 • Sumažintas maksimalus garsas, kad nekenktų ausims. 
Ne paslaptis, kad didžioji dalis vaikų ypač mėgsta tokias pramogas kaip muzikos klausymas, animacinių filmukų arba filmų žiūrėjimas, o taip pat – kompiuteriniai žaidimai. Belieka tik pridurti, kad vienas svarbiausių poreikių – užtikrinti, jog šios pramogos būtų kokybiškos. Na, o vienas paprasčiausių būdų tai padaryti, naudoti ausines, kurios itin tiksliai bei aiškiai atkuria garsus. Taigi, jei ieškote ausinių, kurios puikiai tiktų jūsų vaikų pramogoms, galite būti tikri – šios ausinės yra vienas tinkamiausių pasirinkimų.
JBL JR310BT | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Tėveliams labai svarbu, kad jų vaikai visada jaustųsi patogiai, nesvarbu, ką bedarytų – sportuotų, mokytųsi ar tiesiog pramogautų. Taigi, šios ausinės užtikrins, kad jūsų vaikas jaustųsi itin patogiai žiūrėdamas animacinius filmukus, klausydamas muzikos ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Ausinės yra lengvos bei itin kompaktiškos, tad naudotis jomis – ypač patogu. Tačiau tai – dar ne viskas: ausinių pagalvėlės yra itin minkštos, tad jūsų mažieji net ir po ilgų naudojimosi valandų nejus nuovargio ir nesusidurs su nuospaudomis.
 


Integruotas mikrofonas

Kaip žinia, vaikiškos pramogos dažniausiai neatsiejamos ir nuo bendravimo. Taigi, šios ausinės yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad jūsų vaikas pramogaudamas turėtų galimybę kokybiškai bendrauti – ausinė turi integruotą mikrofoną. Tad beliks tik mėgautis pokalbiais su savo draugais.
 
JBL JR310BT | BITĖ
JBL JR310BT | BITĖ


Itin lengva valdyti

Tėveliams svarbu, kad įrenginiai, kuriais naudojasi jų vaikai, būtų lengvai, paprastai ir saugiai valdomi. Puiki žinia ta, kad šios ausinės atitinka visus ką tik išvardintus lūkesčius – jas valdyti jūsų atžalai bus itin lengva, paprasta ir saugu. Taigi, net ir tuo atveju, jei tai bus pirmosios ausinės jūsų vaiko gyvenime, galite būti tikri, kad tikrai nekils jokių sunkumų.
 


Privalumai

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte savo vaikus pradžiuginti šiomis nuostabiomis ausinėmis. Visų pirma, svarbu akcentuoti, kad vaikų ausų būgneliai yra jautrūs, todėl itin didelis dėmesys turi būti skiriamas garsumui. Belieka tik pridurti, kad šias ausines naudoti yra visiškai saugu: jos sukurtos taip, kad garsas niekada neviršytų 85 dB (tai yra vaikams rekomenduojamas maksimalus garsumo lygis). Taigi, būkite ramūs – jūsų vaikas mėgausis pramogomis, visikai nekenkdamas savo klausai. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šios ausinės yra puikus pasirinkimas dar ir todėl, kad tikrai neteks rūpintis kasdieniu įkrovimu: jos veiks net 30 valandų.
 
JBL JR310BT | BITĖ

JBL

JR310BT Kids belaidės ausinės Red: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)115
Ausinių tipasAnt ausų
ModelisJR310BT

Baterija

Baterijos talpa (mAh)170
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)30

Garsas

Atkuriami dažniai20Hz – 20kHz
Varža32 ohms
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasNe

Duomenų perdavimas

Bluetooth

Kita

Kita„JBL Safe Sound“, lengvas valdymas, ausinės yra kompaktiškos
Pakuotės turinysAusinės, USB-C įkrovimo laidas, lipdukų rinkinys, garantija

JBL JR310BT Kids belaidės ausinės Red: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: