• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Jabra Talk 25 SE laisvų rankų įranga

Jabra Talk 25 SE laisvų rankų įranga

Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Jabra Talk 25 SE laisvų rankų įranga 1 img.
1 / 2
Jabra

Talk 25 SE laisvų rankų įranga

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Jabra

Talk 25 SE laisvų rankų įranga: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Nedidelis svoris;
  • Vienu įkrovimu veikia iki 10 dienų;
  • Aukštos kokybės pokalbiai be jokių laidų;
  • Gaukite pranešimus balsu. 
Ne paslaptis, kad dažnas iš mūsų praleidžiame itin daug laiko vairuodami – kasdienės kelionės į darbą ir iš jo, į prekybos centrus, vaikų ugdymo įstaigas, sporto klubą ir t.t., pareikalauja iš tiesų daug laiko sąnaudų. O, kur dar įvairios išvykos bei komandiruotės. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad vairuodami neretai susiduriame su poreikiu bendrauti su įvairiais žmonėmis. Belieka tik pridurti, kad taip pat turime nepamiršti pasirūpinti savo ir kitų žmonių saugumu. Taigi, kad galėtumėte suderinti šiuos du, itin svarbius dalykus – vairuoti ir bendrauti su kitais žmonėmis, svarbu pasirūpinti ir ta tikrais priedais. Na, o vienas iš jų yra laisvų rankų įranga. Būtent ji užtikrins, kad jūsų kelionė būtų saugi. Taigi, jei vis dar svarstote, ar jums reikia šios, laisvų rankų įrangos, akivaizdu, kad daugiau svarstyti nereikėtų – laisvų rankų įranga iš tiesų yra reikalinga tam, kad būtų užtikrintas ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių saugumas.
Jabra Talk 25 SE | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Šios laisvų rankų įrangos kūrėjai tikrai įgyvendinto daug sprendimų, kad gaminys užtikrintų maksimalų komfortą. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad jo svoris yra ypač nedidelis – siekia mažiau nei 9 g. Matmenys taip pat yra nedideli, todėl laisvų rankų įrangą bus labai paprasta pritaikyti bet kokiame automobilyje. Šios laisvų rankų įrangos dizainas yra ypač patrauklus, todėl galite būti tikri – įrenginys ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir taps stilingi automobilio interjero akcentu. Na, ir, žinoma, negalima nepaminėti, kad dizainas yra ypač ergonomiškas, todėl patogu naudoti.
 


Krištolo skaidrumo garsas

Visų pirma, verta akcentuoti ypač patrauklią įrenginio formą, taigi, juo naudotis bus ypač patogu. Prietaisas ypač puikiai prisitaiko prie individualią žmogaus ausies linijų, todėl galite būti tikri, kad nejusite diskomforto vairuodami. Taigi, išvengsite tų nemalonių situacijų, kai tenka koreguoti įrenginio padėtį ausinį ir taip atitraukti dėmesį nuo vairavimo. Prietaisas nepakeis savo pozicijos, todėl neblaškys jūsų dėmesio. Tačiau be šios, itin svarbios savybės, negalima nepaminėti ir kitos – įrenginys garsą atkuria itin tiksliai ir aiškiai - garsas prilyginamas krištolo skaidrumui. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad garsu jums mėgautis bus ne tik labai patogu, bet ir bus užtikrinta aukščiausia bendravimo kokybė.
 
Jabra Talk 25 SE | BITĖ

Jabra

Talk 25 SE laisvų rankų įranga: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys16,6 mm x 21,6 mm x 47,1 mm
Svoris (g)8.6
Ausinių tipasĮ ausį

Baterija

Aktyvus veikimas, iki9 val.
Įkrovimo laikas2 val.

Garsas

Atkuriami dažniai100Hz - 10000Hz

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Kita

Pakuotės turinysAusinė, microUSB laidas, laikiklis, naudojimo instrukcija, garantinis talonas

Jabra Talk 25 SE laisvų rankų įranga: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: