• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Arlo

Pro papildoma kamera

Arlo Pro papildoma kamera

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Arlo

Pro papildoma kamera

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Arlo

Propapildoma kamera: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • Sistemą sudaro „Arlo Pro“ bazinė stotelė ir dvi „Arlo Pro“ belaidės kameros.
 • Kamerą galima naudoti ir viduje, ir lauke.
 • Integruota garsi sirena.
 • Platus, net 110°, matymo kampas.
 • Aukštos HD raiškos vaizdas.
 • Naktinio matymo funkcija.
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas.
 • Ypač ilgai laikanti kraunama baterija.
 • 7 dienų įrašai, saugomi nemokamoje internetinėje duomenų saugykloje.
 
„Arlo Pro“ namų apsaugos sistema padės Jums nepalikti namų ir namiškių be priežiūros. Belaides ir kompaktiškas „Arlo Pro“ kameras lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą – ten, kur, Jūsų manymu, jų labiausiai tuo metu reikia. Jokio vargo dėl susiraizgiusių ar per trumpų laidų!
 
Naudodamiesi išmaniąja programėle, savo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane ne tik matysite kamerų perduodamą vaizdą, bet ir girdėsite bei galėsite kalbėti per integruotus „Arlo Pro“ kamerose mikrofonus. Kameroms užfiksavus judėjimą ar triukšmą, gausite pranešimą tiesiai į telefoną. Sutemus automatiškai įsijungiantis naktinio matymo režimas bei aukšta HD vaizdo perdavimo raiška užtikrina „Arlo Pro“ belaidžių kamerų vaizdo perdavimą ir dienos, ir nakties metu.
 
„Arlo Pro“ kameros ne tik išmanios, bet ir ištvermingos: jos turi apsaugą nuo dulkių ir vandens (IP65 sertifikatas). Tad „Arlo Pro“ kameras drąsiai galite naudoti ir namie, ir lauke.
 
Žinokite, kas vyksta. Pasižiūrėti, kas vyksta teritorijoje, kurią stebi „Arlo Pro“ sistema, galėsite bet kada tiesiog savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane. Nemokama programėlė „Arlo“ veikia įrenginiuose su operacinėmis sistemomis „iOS“, „Android“, ji taip pat pritaikyta interneto naršyklėms. Be to, užfiksavusi bet kokį netikėtą judėjimą ar garsą, sistema apie tai tučtuojau informuos Jus išsiųsdama elektroninį laišką ar pranešimą į mobilųjį telefoną.
 
Tinka naudoti namuose ir lauke. „Arlo Pro“ belaidės kameros atsparios vandeniui ir dulkėms (turi sertifikatą IP65), gali veikti esant įvairiai aplinkos temperatūrai (kameras gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 45 °C temperatūroje), todėl jas galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir kieme. Be to, galėsite itin lengvai keisti jų vietą, o norint sumontuoti sistemą, nereikia jokių laidų. Taigi prireikus „Arlo Pro“ visada galėsite perkelti ir naudoti kitoje vietoje.
 
Ypač ilgai laikanti baterija. „Arlo Pro“ kameros baterija laiko ypač ilgai – naudojant įprastu režimu, kai kamera fiksuoja vaizdą iki 5 min. kas dieną, baterija gali išlaikyti net iki pusės metų. Verta žinoti, kad ši kamera nėra skirta nuolatiniam vaizdo įrašymui, o baterijos veikimo trukmę įtakoja naudojimo intensyvumas, silpnas ryšys su bazine stotele, dažnas naudojimas naktiniu rėžimu ar žemesnėje nei 0°C temperatūroje.
 
Užkirskite kelią nusikaltimui. „Arlo Pro“ gali kaip reikiant išgąsdinti įsibrovėlius, nes ši belaidė namų apsaugos sistema turi garsią sireną. Galite nustatyti, kad ji įsijungtų automatiškai kamerai aptikus judesį ar triukšmą, arba įjungti sireną mobiliojoje programėlėje rankiniu būdu.
 
Fiksuoja ir įrašo. Identifikavusi netikėtą judesį ar garsą, „Arlo Pro“ sistema įrašo ir išsaugo įvykį „Arlo“ internetinėje duomenų saugykloje. Todėl visi šių belaidžių kamerų išsaugoti vaizdo įrašai neužims Jūsų telefono vidinės atminties. Internetinėje duomenų saugykloje įrašai nemokamai saugomi 7 dienas – juos galite ne tik peržiūrėti, bet ir lengvai pasidalinti. O prireikus įrašus galėsite atsisiųsti ir išsisaugoti.
 
Diktuokite savo sąlygas. Naudodamiesi išmaniąja programėle „Arlo Pro“ nesunkiai pritaikysite savo poreikiams: galėsite nusistatyti į kokius judesius kameros reaguos, kuriomis valandomis kameros pradės veikti ir kaip Jus informuos apie pastebėtą galimą įsibrovėlį.
 
Priedai suteikia dar daugiau laisvės. „Arlo Pro“ belaidei apsaugos sistemai sukurta daugybė priedų, kurie leis Jums dar geriau pasirūpinti artimųjų ir namų saugumu. Pavyzdžiui, galite įsigyti dar vieną papildomą kamerą ir stebėti dar didesnį namų ar kiemo plotą. Galite pasirinkti ir tokius išskirtinius priedus kaip saulės bateriją – su ja galėsite visai užmiršti įrenginių krovimus.
 
Kilo klausimų, kaip prisijungti ar naudotis šia namų apsaugos sistema? Detalų vartotojo vadovą lietuvių kalba rasite čia.
 
* „Arlo Pro“ 2 kamerų namų apsaugos sistema nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint ja naudotis, reikia turėti maršrutizatorių su LAN jungtimi bei išmanųjį įrenginį su operacine sistema „Android“ arba „iOS“.
 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: