• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Apple AirPods 2 belaidės ausinės

Apple AirPods 2 belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Apple AirPods 2 belaidės ausinės 1 img.
 • Apple AirPods 2 belaidės ausinės 2 img.
1 / 2
Apple

AirPods 2 belaidės ausinės

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Apple

AirPods 2 belaidės ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Ypač lengvos ir ergonomiškos.
 • Sodrus, kokybiškas garsas.
 • Automatiškai susijungia su „Apple“ išmaniaisiais įrenginiais. Negaišite laiko ieškodami reikalingų nustatymų. Pačios įsijungia ir išsijungia.
 • Valdymas per virtualų asistentą „Siri“. Persukite dainą, sumažinkite garsą ar atsiliepkite į skambutį ištarę paprastas komandas.
 • Patogus dėkliukas-kroviklis.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga.
 • Ilgai laikanti baterija. Visiškai įkrovę ausines, muzikos klausysitės iki 5 valandų.
Apple AirPods2 ausinės | BITĖ

Belaidės ausinės „Apple AirPods2“ suteiks visiškai naujos patirties. Jos sukurtos tam, kad kuo daugiau mėgautumėtės muzika ir kuo mažiau rūpintumėtės ausinių veikimu ar konfigūravimu. Vos tik išimate ausines iš dėklo, jos automatiškai susijungia su Jūsų „Apple“ išmaniuoju įrenginiu per „Bluetooth“ ryšį. Jos pačios pradeda veikti, kai tik įsidedate kas į ausis, o nustoja – kai išsiimate. Muziką ar skambučius valdysite balso komandomis: čia Jums pagelbės virtualus asmeninis asistentas „Siri“. Tai – ne magija. Tai ¬– meistriškas „Apple“ pažangiausių technologijų ir lyderystės junginys.
 
Belaidžių ausinių „Apple AirPods2“ išskirtinumas ir pasididžiavimas – naujasis specialiai „Apple“ sukurtas procesorius „H1“, kuris rūpinasi nepriekaištingu belaidžių ausinių „Apple AirPods2“ veikimu. Būtent jis užtikrina dar stabilesnį belaidį ryšį tarp ausinių ir išmaniųjų įrenginių, ypač sklandų ir greitą ausinių susijungimą su „Apple“ įrenginiais bei yra atsakingas už kitas unikalias funkcijas. Dėka šio procesoriaus ausinės naudoja itin mažai energijos, todėl jas visiškai įkrovę, muzikos klausysitės net iki 5 valandų. Tai išties įspūdinga trukmė tokiam mažam įrenginiui.
 
Apple AirPods2 ausinės | BITĖ
Jums patiks ir patogus ausinių dėkliukas, kuriame laikomos ausinės ne tik nepasimes ir bus apsaugotos nuo pažeidimų, bet ir įsikraus.
 
Belaidės ausinės „Apple AirPods2“ – tai nuostabi klausymosi patirtis, nesvarbu su kokiu išmaniuoju „Apple“ įrenginiu¬ susietos ausinės.
 
Nepriekaištingas veikimas ir garso kokybė. Palyginti su savo pirmtakėmis, belaidės ausinės „Apple AirPods2“ dukart greičiau persijungia nuo vieno įrenginio prie kito, 1,5 karto greičiau aktyvuoja pokalbio režimą suskambus telefonui ir pasižymi 30 % mažesniu vėlinimu žaidžiant žaidimus. Šie ausinių veikimo rodikliai pagerinti naujo ypač spartaus „Apple H1“ procesoriaus dėka. Taigi nesvarbu, žaidžiate žaidimus, klausotės muzikos ar kalbatės telefonu, mėgausitės sodriu ir aiškiu garsu.
 
Lengvos, belaidės, ergonomiškos. Dėvėdami ypač lengvas belaides ausines „Apple AirPods2“ jų beveik nejusite. Jos patogiai įsideda į ausies ertmę ir stabiliai laikosi net aktyviai judant. Ausinės yra belaidės, todėl nevaržo judesių.
 
Naudotis paprasta kaip dukart du. Belaidės ausinės „Apple AirPods2“ automatiškai susijungia su „Apple“ išmaniaisiais įrenginiais, todėl negaišite laiko ieškodami reikalingų nustatymų. Tiesiog palaikykite išmanųjį įrenginį šalia ausinių ir patvirtinkite sujungimo užklausą ekrane. Tokiu pat paprastu būdu sklandžiai perjungsite ausines nuo vieno prie kito „Apple“ įrenginio. Jums nereikės rūpintis ir ausinių įjungimu bei išjungimu: jos tai padarys pačios, kai tik įdėsite ar išimsite iš ausies.
 
Veikia kaip laisvų rankų įranga. Į abi ausines integruoti mikrofonai ir aplinkos triukšmo slopinimo technologija užtikrina, kad kalbantis telefonu pašnekovai jus girdės puikiai.
 
Pasakykite „Siri“, ką daryti. Kad persuktumėte dainą, sumažintumėte ar padidintumėte garsą, paleistumėte mėgstamą grojaraštį ar paskambintumėte draugui nebūtina traukti telefono iš kišenės. Tiesiog ištarkite „Hey, Siri“, kad suaktyvintumėte virtualų asmeninį asistentą „Siri“ ir pasakykite, ką norite padaryti. Tiesa, lietuviškai „Siri“ dar nesupranta, tad komandas reikės ištarti viena iš „Siri“ palaikomų kalbų.
 
Ir dėkliukas, ir kroviklis. Belaidžių ausinių „Apple AirPods2“ dėkliukas atlieka iškart kelias funkcijas: jame laikydami ausines ir apsaugosite nuo pažeidimų, ir įkrausite. Svarbu kartkartėmis nepamiršti įkrauti ir patį dėkliuką.
 
Iki 5 val. muzikos be jokių pertraukų. Visiškai įkrovę ausines muzikos galėsite klausytis net iki 5 valandų. Visiškai įkrautų ausinių užtektų net 3 valandoms pokalbių telefonu. Na, o jeigu ausinės išsikrovė, tačiau negalite laukti, kol jos visiškai įsikraus, užteks ir 15 min., kad muzika galėtumėte mėgautis net 3 valandas.
 
* Belaidės ausinės „Apple AirPods2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Kad galėtumėte naudotis visomis jo galimybėmis, reikia turėti „Apple“ išmanųjį įrenginį, veikiantį su „iOS 12.2“, „watchOS 5.2“, „tvOS 12.2“, „macOS 10.14.4 ir naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį. Ausinės veiks ir su kitų gamintojų išmaniaisiais įrenginiais, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis išskirtinėmis jų funkcijomis (automatinis susijungimas, valdymas balsu ir kt.).

Apple

AirPods 2 belaidės ausinės: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysAusinė: 40,5 mm x 16,5 mm x 18,0 mm; Dėklas: 53,5 mm x 44,3 mm x 21,3 mm
Svoris (g)Ausinė: 4g; Dėklas: 40g
Ausinių tipasĮ ausį

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)5

Garsas

Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Kita

JutikliaiBalsą aptinkantis akselerometras
JutikliaiJudesį aptinkantis akselerometras
JutikliaiDu kryptingi mikrofonai
JutikliaiDu optiniai jutikliai

Apple AirPods 2 belaidės ausinės: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: