Mūsų didžiausias turtas – žmonės, tad darbo pokalbius norėjome paversti kaip niekad atvirais ir lengvais.
 

Populiariose susibūrimo vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose įvairių sričių vadovai kvietė kandidatus į lengvus darbo pokalbius.
 

Visi darbo pokalbiai vyko be įprastai būtino tokių pokalbių atributo – CV.

#zerocv
 

Gurkšnojant nealkoholinius gėrimus ar mėgaujantis kavos puodeliu, diskutavome apie karjerą, lūkesčius. Kandidatai iš pirmų lūpų sužinojo, kokių savybių turintys žmonės BITĖJE pritampa lengviausiai.
 

Nuolat komandą pildome įvairių sričių specialistais – IT komanda, kurioje dirba per 100 žmonių, kviečia prisijungti big data specialistus, Java programuotojus, testuotojus ir kt. Taip pat ieškome privačių ir verslo pardavimų specialistų įvairiuose šalies miestuose.
 

Bendrauti bare ar kavinėje – #lengviau.
 

„Pats dalyvavau ZERO CV pokalbiuose ir mačiau, kad neformalioje aplinkoje kandidatai išties jaučiasi laisviau. Tai mums leido geriau pažinti jų asmenines savybes, kurios dažnai yra svarbiau nei įrašai CV. Man ir kitiems BITĖS vadovams šis projektas taip pat buvo puiki patirtis ir galimybė į įprastus, tradicinius dalykus pažvelgti kitaip“, – įspūdžiais dalinasi Pranas Kuisys, BITĖS vykdomasis direktorius.

„Barai ir kavinės vis dažniau tampa erdvėmis, kuriose susitinkama ne tik pailsėti, bet ir aptarti darbo reikalų, susipažinti su naujais verslo partneriais. Kviestis tokioje aplinkoje susitikti darbo įmonėje ieškančius kandidatus – puiki mintis: čia žmonės jaučiasi kur kas labiau atsipalaidavę nei biuro posėdžių salėje, todėl pokalbiai – kur kas nuoširdesni, tikresni“, – pasakoja Vidmantas Čičelis, baro „Local pub“ vadovas ir savininkas.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: