Šviesolaidinis iki 300 Mb/s

Papildomos vertės

Sutarus dėl paslaugos įrengimo ir Jums užsisakius šviesolaidinio interneto planą, iš karto bus aktyvuota SIM kortelė su neribotais mobiliaisiais interneto duomenimis. Paslaugai teikti yra reikalingas maršrutizatorius, kuris turi WAN jungtį šviesolaidinio interneto kabeliui ir vietą mobiliojo interneto SIM kortelei.

GPRS duomenų perdavimas per statinį IP adresą - tai paslauga, leidžianti prie interneto jungtis tuo pačiu IP adresu. Paslaugos mėnesinis mokestis 2,48 Eur.


Papildomos sąlygos

 

Prieš Jums užsisakant šviesolaidinio interneto paslaugą, patikrinsime, ar yra techninių galimybių ją įrengti Jūsų nurodytu adresu. Sutarus dėl paslaugos įrengimo ir Jums užsisakius šviesolaidinio interneto planą, iš karto bus aktyvuota SIM kortelė su neribotais mobiliaisiais interneto duomenimis. Paslaugai teikti yra reikalingas maršrutizatorius, kuris turi WAN jungtį šviesolaidinio interneto kabeliui ir vietą mobiliojo interneto SIM kortelei.

Kartu su BITĖS techniniu partneriu šviesolaidinių tinklų liniją Jūsų nurodytu adresu įrengsime bei paslaugą sukonfigūruosime per 30 dienų nuo sutarties pasirašymo dienos. Pagal poreikį mūsų inžinieriai Jūsų biure prijungs ir sukonfigūruos papildomą įrangą.

Įrengiant šviesolaidinio interneto liniją inžinieriams gali tekti atlikti gręžimo ir laidų bei interneto įrangos tvirtinimo darbų. Taip pat jie atliks šiuos privalomus darbus.

Paslaugos įrengimo mokestis (už privalomus paslaugos įrengimo darbus) yra 15,70 Eur. Esant poreikiui arba Jums pageidaujant, BITĖS arba BITĖS techninio partnerio inžinierius už papildomą mokestį gali atlikti papildomų paslaugos įrengimo darbų. Jų sąrašą ir įkainius rasite čia.

Standartiniai papildomų paslaugų ir produktų tarifai pasibaigus nemokamam laikotarpiui:

– „Neribotas mobilusis internetas išsivežti“ – 4,05 Eur už 7 dienas.
Paslauga „Neribotas mobilusis internetas išsivežti“ suteikia galimybę 7 dienas naudoti neribotą mobiliųjų duomenų kiekį BITĖS tinkle visoje Lietuvoje. Šią paslaugą galite aktyvuoti paskambinę trumpuoju numeriu 1501 arba savitarnos svetainėje mano.bite.lt. Paslauga automatiškai nustoja veikti praėjus 7 dienoms nuo jos užsakymo. Pakartotinai užsisakyti šią paslaugą galite iškart jai nustojus veikti.
– Kainos pateiktos be PVM.
– Papildomai įsigyjamos įrangos sąrašą ir kainodarą rasite čia.
– Kiti į planą neįskaičiuoti paslaugų tarifai ir sąlygos: tarifai ir mokesčiai.


 

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: