• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Roborock

S6 Pure išmanusis dulkių siurblys

Roborock S6 Pure išmanusis dulkių siurblys

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Roborock

S6 Pure išmanusis dulkių siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Roborock

S6 Pure išmanusis dulkių siurblys Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Tiksliai atpažįsta namų planą;
 • Galimybė sudaryti valymo grafiką;
 • Galingas siurbimas ir valymas.
Trūkumai
 • Suderinamas tik su „Alexa“ virtualiuoju asistentu;
 • Valymas šluoste ne itin efektyvus.
 
Jei gyvenate išmanų gyvenimą, vis daugiau tokių sprendimų palengvina buitį namuose. Naujosios kartos „Roborock S6 Pure“ dulkių siurblys aprūpintas keturių branduolių procesoriumi ir lengvai valdomas išmaniąja programėle, todėl namų ruoša pasirūpins už jus. Įvairiais jutikliais aprūpintas išmanus įrenginys pats atpažįsta namų planą, o jūs galite nustatyti zonas, kuriose valymo nepageidaujate, sudaryti valymo grafiką su skirtingais režimais ir suasmeninti beveik kiekvieną siurblio-roboto veiksmą. Miegamojo valymas vos jums pabudus, nematoma sienelė prie vaiko kambario, vertingų daiktų apsauga – visa tai keliais spustelėjimais galite nustatyti savo išmaniajame, o „Xiaomi Roborock S6 Pure“ įsiklausys į jūsų komandas. Išmanieji sprendimai neužgožia svarbiausių siurblio funkcijų – jo siurbimo galią užtikrina 15 tūkst. kartų per minutę apsisukantis ventiliatorius, o vandens rezervuaras ir šluostė pasirūpina blizgančiomis grindimis. Nuo kilimų iki parketo – kiekvienas kvadratinis jūsų grindų metras žvilgės ir bus švarus.
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ


Jūsų namų dalis

Nuo virtuvės iki vaikų žaidimų kambario ar miegamojo – leiskite „Roborock S6 Pure“ susipažinti su jūsų namais ir mėgaukitės švara. Išmanusis siurblys atpažįsta skirtingas namų erdves, todėl galėsite sudaryti atskirų patalpų valymo grafiką, pasirinkti valymo režimą ir galingumą kiekvienai iš jų. Tegul išmanusis siurblys automatiškai viskuo pasirūpina už jus.
 

Išmano geriau

„Roborock S6 Pure“ – daugiau nei paprastas dulkių siurblys, nes viduje turi galingą keturių branduolių procesorių. Šis jam leidžia apskaičiuoti optimaliausią valymo maršrutą ir išvalyti patalpą per trumpiausią laiką. Susigaudyti erdvėje jam padeda visas spektras jutiklių – akcelerometras, odometras, infraraudonųjų spindulių nelygumų jutiklis ir kompasas. Jie siurbliui ne tik padeda pažinti namus, bet ir išvengti laiptų bei apsaugoti vertingus jūsų daiktus.
 
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ

Tikslus žemėlapis

Naudodamasis LiDAR skenavimo technologija, „Roborock S6 Pure“ atpažįsta skirtingus namų aukštus, tad kad ir kur jį padėsite, įrenginys pats atpažins aplinką ir imsis darbo. Kiekviename aukšte galėsite iš anksto nustatyti nematomas sienas ir zonas, kuriose siurbliui nedera darbuotis. Išmaniuoju telefonu galėsite nustatyti patalpų valymo eiliškumą, kad švara jus pirmiausia pasitiktų ten, kur norite.
 

Nepalieka nė dulkelės

Nors išmanumas svarbu, pagrindinis gero siurblio kriterijus – gebėjimas efektyviai valyti namus. „Roborock S6 Pure“ įrengta „HyperSuction“ technologija nuo grindų ar kilimų pašalina purvą, dulkes ir gyvūnų plaukus. Šią galią sukuria iki 15 tūkst. kartų per minutę apsisukantis ventiliatorius ir pažangi ortakių sistema. Į siurblį patekusį orą valo E11 standartą atitinkantis filtras, sulaikantis iki 95 proc. alergenų, tarp kurių – žiedadulkės ir pelėsis. Tegul jūsų namai alsuoja švara ir jūsų komforto netrikdo nešvarumai.
 
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ

Nedrums ramybės

Išmanaus siurblio „Roborock S6 Pure“ šepetys 2,5 karto tankesnis, o jo plaukeliai švelnesni. Net sukdamasis 1350 kartų per minutę greičiu, jis nepaliks žymių ant jūsų grindų, tačiau užtikrintai surinks visus nešvarumus. Dėl pažangios garso sulaikymo technologijos, S6 serijos siurblys perpus tylesnis už savo pirmtaką, tad namus tvarkyti galėsite ir vėlų vakarą.
 

Daugiau nei siurblys

Galingas siurbimas, išmani orientacija namuose – dar ne visos „Roborock S6 Pure“ savybės. Siurblyje įrengtas šluostės ir vandens rezervuaro duetas pasirūpins, kad išsiurbtos grindys būtų išplautos. Jo talpos užteks iki 150 kv. m plotui, todėl žvilgančiomis grindimis galėsite mėgautis visuose namuose.
 
Xiaomi Roborock S6 Pure | BITĖ

Roborock

S6 Pure išmanusis dulkių siurblys Black: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys350 mm x 350 mm x 96,5 mm
ModelisS6P02-00
Dulkių rinktuvo talpa0,48 l
Vandens rezervuaro talpa0,18 l
Siurbimo galia2000 Pa
Su plovimo funkcijaTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)5200
Aktyvus veikimas, iki3 val.

Kita

Orientavimasis pagal žemėlapįTaip
Valdymas per mobilią programėlęYra

Roborock S6 Pure išmanusis dulkių siurblys Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: